Skaner wzorcowy Forex bez ładowania wykresów mt4
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Skaner wzorcowy Forex bez ładowania wykresów mt4

  1. #1
    Czy to możliwe, chłopaki? Otwarcie kilkudziesięciu wykresów jest przytłaczające i wymaga dużej ilości zasobów. Uwielbiam, jeśli ktoś może kod, nawet kupi, jeśli jest dobry


    Dzięki,

    Andy

  2. #2
    Cześć, byłaby możliwa tylko w zależności od złożoności szukanego wzoru. Poproszę, jeśli jest łatwiej. M.

  3. #3
    Cześć, mam też podobne wymagania. Czy możesz pomóc?

  4. #4
    To samo, co powyżej ... jeśli wyślesz do mnie pełne informacje, przyjrzę się, ale w tej chwili mam mało czasu. M.

  5. #5
    Cześć, nie mam uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości. Czy mogę wysłać ten wątek? Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam, Madhan

  6. #6
    Jeśli OP nie ma zastrzeżeń, to poczuj się swobodnie. M.

  7. #7
    Mam następujące wymagania: Po otwarciu MT4, Aby przeskanować wszystkie wszystkie symbole giełdowe lub forex z rynku zegarek okno na podstawie poniższego warunku i pokaż alert lub wysłać e-mail. W tym przypadku nie wszystkie skryptywykres giełdowy zostaną otwarte do skanowania. Może skanować w oparciu o listę z okna oglądania rynku. Na podstawie Dzienne ramy czasowe Do kupienia: Zdjęcie Cena zamknięcia powyżej SMA 8, SMA, 13 ADX gt; 16 Cena sprzedaży, cena zamknięcia poniżej SMA 8, SMA 13 ADX gt; 16 Czy można mi w tym pomóc? Doceniam twoją pomoc i reakcję. Wielkie dzięki.

  8. #8
    2 Załącznik (y) Indi, aby zrobić to, o co prosiłeś. Na podstawie zamknięcia ostatniego paska. Wykresy obciążeń ładują wszystkie wykresy spełniające kryteria. Wykresy listy ładują wszystkie wykresy spełniające kryteria. Najlepiej, jeśli zapiszesz interesujące Cię wzorce jako szablon domyślny Ciesz się. M.
    https://www.forex-instant.com/attach...1529681944.ex4

  9. #9
    Cześć, Wielkie dzięki. Naprawdę przydatne jest zeskanowanie okna podglądu rynku. Czy można udostępnić plik Mq4 ?. Pomoże to w zmianie jakichkolwiek dodatkowych filtrów w przyszłości. Naprawdę doceniam twoje wysiłki. Daj mi znać, jeśli będę musiał za to zapłacić.

  10. #10
    Cześć Madhan, Żadna płatność nie jest potrzebna, tak jak jest. Jeśli chcesz mq4 i lub zmiany, to tak, płatność byłaby doceniona. Potrzebowałbym twojego adresu e-mail, ponieważ nie mogę Ci pomóc. M.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.