System Momentum i StochRSI
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: System Momentum i StochRSI

  1. #1
    5 Załącznik (-i) Cześć

    Poprosiłem o utworzenie oddzielnej nitki, więc jestem tutaj.

    Chciałbym podziękować arezab za przeniesienie tej platformy do platformy MT.

    Wiele z tych informacji można znaleźć w moim wątku w dzienniku tutaj, który jest zamknięty i prawdopodobnie nigdy nie zostanie aktywowany z powodu braku czasu. (Może tylko długoterminowe transakcje któregoś dnia zobaczymy)


    Główne zalety tego systemu.

    1 Dokładność jest dostarczana przez emas (7,14,34,52,120,204 i SMA100 dla Oanda i 7,14,34,52,98,180,250 dla MT4) i fibs.
    2 Zaufanie zostało osiągnięte dzięki rozpędu i Stoch RSI w pomieszczeniu (nigdy nie okłamywano mnie tylko interpretowałem w niewłaściwy sposób) [Ustawienia Oanda stochRSI to 65,70,30]
    3 Skalowalność, ponieważ działa na wszystkich TF. (Niższe TF mniej TP)

    U można znaleźć szablon dla MT4 w załączniku poniżej.
    (szablon został zredukowany tylko do ważnych emas i powinien działać bardzo dobrze dla wszystkich brokerów na platformie MT4.)


    Pierwszy wykres pokazuje dzienny TF

    StochRSI
    Istnieją dwa ważne poziomy stochrsi
    0,25 (25%) - przekracza granicę terytorium.
    0,75 (75%) - granica terytorium byka.

    EMA 20 i te dwa poziomy zapewniają silne poziomy SR.


    Pęd
    W chwili EMA 100 pokazuje kierunek trendu i zapewnia wysoki poziom SR.
    EMA 20 pokazuje niewielki poziom SR zapewnia również przyspieszenie rozwoju trendu.

    Jeśli EMA 20 przekroczy EMA 100, zmieniamy trend krótkoterminowy.
    Możemy łatwo nazwać ten Krzyż Śmierci

    Drugi wykres pokazuje wpisy w kontynuacji trendu na wykresie 3H.
    Możemy łatwo podążać za DC lub być bardziej dokładnym i otwartym handlem, gdy EMA 20 o pędzie zmieni się na opór ze strony wsparcia.

    Aby być jeszcze dokładniejszym, należy przejść do niższych TF i poszukiwać rozbieżności i 61,8v,4% retrofementów fibo.

    Cele

    TP i punkt zwrotny zostały obliczone na podstawie 261% OPŁATY ostatniej korekty.



    To tylko teoria ... i trudne do zastosowania w prawdziwym życiu


    Pytania ?


    Zastrzeżenie:
    Po prostu gadam bełkot, nie bierz tego osobiście, nie wiem jak handlować.


    https://www.forex-instant.com/crypto...-ma-alarm.html

    https://www.forex-instant.com/broker...ng-broker.html

    https://www.forex-instant.com/crypto...-hopefuly.html

    https://www.forex-instant.com/discus...is-majors.html

    https://www.forex-instant.com/attach...1584880934.tpl

  2. #2
    Cześć . Ładny system. Jakie jest Twoje zarządzanie pieniędzmi i jak długo korzystasz z tego konta na żywo? dzięki.

  3. #3
    Niż za rozpoczęcie tego wątku. Będzie to bardzo korzystne dla noobów, takich jak ja, mając nadzieję, że zostanę świetnym handlarzem, takim jak wy. Tylko to głupie pytanie, proszę. Gdzie mogę uzyskać te wszystkie lokalizacje? Thanx jeszcze raz

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć . Ładny system. Jakie jest Twoje zarządzanie pieniędzmi i jak długo korzystasz z tego konta na żywo? dzięki. forexsurgeon
    MM jest bardzo prosty, nie jestem chciwy
    50 pipsów SL = 1% przez cały czas Z wieloma modyfikacjami system ten działa od 2 lat. Ostatnia wersja jest nieco młodsza (pół roku)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Niż za rozpoczęcie tego wątku. Będzie to bardzo korzystne dla noobów, takich jak ja, mając nadzieję, że zostanę świetnym handlarzem, takim jak wy. Tylko to głupie pytanie, proszę. Gdzie mogę uzyskać te wszystkie lokalizacje? Thanx jeszcze raz
    Wszystkie te wykresy zostały wykonane na platformie Oanda. Jeśli chcesz korzystać z platformy MT4, musimy poczekać na arezab. Stworzył te obiekty na MT i może wkleja je tutaj z szablonem. Mam nadzieję, że to zrobi.

  5. #5
    Czy zamierzasz nadal umieszczać wykresy w swoim poprzednim dzienniku handlowym lub tylko w wątku?

  6. #6
    Twój poprzedni wątek dziennika zostałby nazwany na przykład jako domena Astrologia lol
    kompletnie marnować czas - 18 40,91% - to byli ludzie, którzy nie wiedzieli, czym jest astrologia lol

  7. #7
    Mate, wydaje się, że dokonałeś pewnych korekt do swoich celów podczas weekendu ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    135134,8
    Myślę, że na tym forum musi być kilkadziesiąt tego rodzaju systemów. Co sprawia, że ​​jest lepszy od pozostałych? R
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć ... Indior rzeczy usunięte przeze mnie ... Aby być jeszcze dokładniejszym, przełącz się na niższe TF i szukaj rozbieżności i 50a,8% retrofementów fibo. Wartości docelowe TP i punkt zwrotny zostały obliczone na podstawie FE z ostatniego poprawnego przesunięcia (następne wykresy) na poziomie 261%. Jak widzisz, TP została trafiona perfekcyjnie.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć ... Indior rzeczy usunięte przeze mnie ... Aby być jeszcze dokładniejszym, przełącz się na niższe TF i szukaj rozbieżności i 50a,8% retrofementów fibo. Wartości docelowe TP i punkt zwrotny zostały obliczone na podstawie FE z ostatniego poprawnego przesunięcia (następne wykresy) na poziomie 261%. Jak widzisz, TP została trafiona perfekcyjnie.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mate, wydaje się, że dokonałeś pewnych korekt do swoich celów podczas weekendu ... Myślę, że na tym forum musi być kilkadziesiąt tego rodzaju systemów. Co sprawia, że ​​jest lepszy od pozostałych? R
    Mate nie obchodzi mnie, czy im dobrze, czy źle w długoterminowych celach, gram na jakich wykresach powiedzieć mi, że to wszystko. Po pełnym odtworzeniu pokażę ci następny cel. Nie wiem, co sprawia, że ​​jest to lepsze od innych systemów, które pozwala sędzia ppl. Może to: Ten egy pozwolić Ci na dowolny ruch (góradół) na dowolnym TF start od 30 sekund. Drugą rzeczą, o którą poproszono mnie, aby opublikować ten egy, co zrobi ppl z tym jest osobny problem.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez ;
    MM jest bardzo prosty, nie jestem chciwy
    .................. Wszystkie te wykresy zostały wykonane na platformie Oanda. Jeśli chcesz korzystać z platformy MT4, musimy poczekać na arezab. Stworzył te obiekty na MT i może wkleja je tutaj z szablonem. Mam nadzieję, że to zrobi.
    Mam nadzieję, że arezab przyjdzie soooooooon, jesteśmy MT użytkownika i potrzebujemy tego miłego indior ..

  10. #10
    Czekam na wypróbowanie twojego systemu w połączeniu z moim handlem PA. Dzięki za udostępnienie! Mam nadzieję, że możemy się uczyć od siebie nawzajem!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.