Dyskusja FXPIG - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Dyskusja FXPIG

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Prawdziwa historia kryje się za tym tytułem, jeśli jesteś ciekawy, jak to usłyszysz, a ja to opublikuję.
    Jestem ciekawa historii związanej z nazwą FXPig, proszę powiedz nam więcej
    To zdecydowanie nietypowa nazwa dla brokera.

  2. #22
    Wielkie dzięki, myślę, że spróbuję dodać konto konta Spa

  3. #23
    Brzmi dobrze. Daj nam znać, tutaj lub za pośrednictwem naszej infrastruktury wsparcia na stronie internetowej, jak to działa i jeśli masz jakieś pytania, komentarze lub po prostu przekazać nam sugestię.

  4. #24
    Ok zrobię to. Zacznę testować twój feed z moim bardziej opłacalnym EA, który i tak potrzebuje bardzo małego poślizgu. Zobacz, jak to działa.

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Biorąc pod uwagę fakt, że nasze serwery znajdują się w LD4 i wszystkie podłączone LP na naszym serwerze SPA (formalnie DMA) są połączone krzyżowo w tym samym centrum danych, powiedziałbym, że byłby to najlepszy wybór. Teraz ten kanał ma zerowe filtry, co oznacza, że ​​nie filtrujemy cen i żaden z połączonych LP nie jest dostępny, więc możesz zobaczyć skoki spreadu wokół wiadomości i ogólne skoki cen, które mogą być dobre lub złe w zależności od tego, po której stronie rynek, na którym jesteś. Strumień MPA (formalnie ECN) jest filtrowany, nie po naszej stronie, ale z drugiej agregacji ...
    Cześć Kevin, mam pytanie o to filtrowanie. Czym są te filtryfiltry, o których mówisz? Co więcej, opóźnienie w przypadku MPA, ile poślizgów na średnim poziomie spoglądamy na majory, nieletnich i egzotyków? Do celów ujawnienia: kupowanie nowego brokera, a nie wystawianie kontraktów
    i poważnie zastanawiam się nad kontraktami futures na kursy walut, jeśli nie mogę znaleźć takiego samego poziomu usług, jakiego użył mi LMAX.

  6. #26
    Filtracja; zasadniczo większość brokerów detalicznych oferuje przefiltrowane kanały, to filtrowanie może ograniczać maksymalne spready do klientów, aby ograniczyć ceny, które spadną poniżej pewnego progu rozprzestrzeniania (MT4 na przykład nie może pokazywać negatywnych spreadów, podczas gdy cTrader może), do przepustnicy ilość biletów na sekundę, które są analizowane na platformie, aby zatrzymać wycenę, jeśli różnica między kleszczami jest większa niż określony procent obecnej ceny, itp. Opóźnienie w MPA może wynosić od 60 do 120 ms więcej niż SPA kanał MPA ma dostawców spoza centrum danych LD4, w którym znajduje się nasza główna agregacja. Tak czy inaczej, numery opóźnień na naszej stronie są średnią wszystkich naszych kanałów (
    https://fxpig.com/research?tab=tab-b...tab-statistics). Szczerze mówiąc, pasza SPA jest lepsza pod wieloma względami, jednak MPA ma swoje miejsce dla pewnych typów egipskich.

  7. #27
    Kiedy dodasz fasapay jako e-portfel? . To powszechne, łatwe i tanie dla indonezyjskich ludzi. My, Indonezyjczycy, preferujemy fasapay w porównaniu z innymi netellerami lub skrillami.

  8. #28
    @Asking Nie mamy bardzo dużej bazy klientów w Indonezji i może to być pierwszy przypadek, gdy widziałem żądanie klienta fasapay. Jeśli otrzymamy wystarczające zainteresowanie platformą, dodamy ją.

  9. #29

  10. #30
    Interesujący rower. Zgaduję, że to niestandardowa robota z twardym grzbietem. Masz pomysł na markę i model?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.