Brokerzy, którzy pozwalają ci wymienić więcej niż jedną parę na pozycję?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Brokerzy, którzy pozwalają ci wymienić więcej niż jedną parę na pozycję?

  1. #1
    Każdy pośrednik handlu detalicznego, który znam, pozwala ci otworzyć pozycję na jednej parze i możesz zamknąć ją tylko na tej samej parze.

    Na przykład. Jeśli długo będę grał w EURUSD, mogę zamknąć tę pozycję jedynie poprzez powrót do tej samej transakcji.

    Czy można zawrzeć transakcje z jednym brokerem detalicznym, tak, że idę długo na EURUSD, a następnie na kwotę w EUR, którą posiadam, mogę przeliczyć ją na CHF, przechodząc przez EURCHF, a następnie przeliczając CHF Holdings z powrotem do USD przez długi czas na USDCHF?

    Czy powinno to być możliwe, ponieważ przeliczam tylko jedną walutę na inną?

    Dlaczego większość brokerów detalicznych nie zezwala na takie transakcje?

    P.S. dla tych, którzy mogą się zastanawiać ... Nie próbuję wyłudzać rynku ani pośrednika, prowadząc Trójstronny Arbitraż.

  2. #2
    Cześć, Wszyscy brokerzy pozwolili ci to zrobić, czy coś przeoczyłem? Po prostu otworzyłeś trójkątny żywopłot (zakładając, że masz prawidłową wielkość partii). Jaki jest problem?

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dlaczego większość brokerów detalicznych nie zezwala na takie transakcje?
    Większość brokerów detalicznych nie jest wystarczająco wyrafinowana, aby sobie z tym poradzić. Jedynym brokerem, który jestem tego świadomy, pozwoli ci zrobić dokładnie to, co opisujesz, InteractiveBrokers.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wszyscy brokerzy pozwalają ci to zrobić, czy też coś przeoczyłem?
    Tęskniłeś za coś.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Wszyscy brokerzy pozwolili ci to zrobić, czy coś przeoczyłem? Po prostu otworzyłeś trójkątny żywopłot (zakładając, że masz prawidłową wielkość partii). Jaki jest problem?
    Nie, całkowicie, tęskniłeś. Załóżmy, że EURUSD jest obecnie na poziomie 1,333840. Tak więc idę na całość z 10 lotami. Teraz trzymam 100 000 USD1.3440 = 74.622,52 EUR Teraz, jutro, jeśli chcę zamknąć ten handel, EURUSD może być na poziomie 1,344850. Jednak zamiast przekształcić moje mienie w euro na USD, mógłbym chcieć je przeliczyć na CHF. Więc brakuje mi EURCHF @ 1.432732. co daje mi 107,436.28 franków szwajcarskich. A następnego dnia chcę przekonwertować CHF z powrotem na 1,0702 USD04. Mogę więc przekonwertować 107436.28 CHF na USD, co daje 100370.21. Teraz Liczby mogą być nieco wyłączone, ale czy przykład ma teraz więcej sensu? Ponadto, jeśli handluję w ten sposób, nie handluję standardowymi lotami. Handluję niestandardową kwotą. na przykład przeliczając CHF na USD, w powyższym przykładzie handluję nietypową kwotą, a nie 10 partiami USD. Czy istnieje jakiś broker, który pozwala nam przeliczyć jedną walutę holdingową na dowolną inną wybraną przez nas walutę? (zakładając, że to oferują).

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Większość brokerów detalicznych nie jest wystarczająco wyrafinowana, aby sobie z tym poradzić. Jedynym brokerem, który jestem tego świadomy, pozwoli ci zrobić dokładnie to, co opisujesz, InteractiveBrokers.
    Dzięki, Trader KGB. Jesteś tego pewien? Czy kiedykolwiek handlowałeś z IB? Zastanawiam się, czy trzeba być wyrafinowanym inwestorem instytucjonalnym, aby to zrobić. Ponadto, czy wiesz, że oni (lub jakikolwiek inny pośrednik) pozwala ci handlować niestandardowymi kwotami? np. zamiast handlować 10 partiami, co jeśli chcę umieścić transakcję w wysokości 101 289,30 $?

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Większość brokerów detalicznych nie jest wystarczająco wyrafinowana, aby sobie z tym poradzić. Jedynym brokerem, który jestem tego świadomy, pozwoli ci zrobić dokładnie to, co opisujesz, InteractiveBrokers.
    Dzięki, Trader KGB. Jesteś tego pewien? Czy kiedykolwiek handlowałeś z IB? Zastanawiam się, czy trzeba być wyrafinowanym inwestorem instytucjonalnym, aby to zrobić. Ponadto, czy wiesz, że oni (lub jakikolwiek inny pośrednik) pozwala ci handlować niestandardowymi kwotami? tj. zamiast handlować 10 lotami, co jeśli chcę złożyć obrót w wysokości 101 289,30 USD

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki . Jesteś tego pewien? Czy kiedykolwiek handlowałeś z IB? Zastanawiam się, czy trzeba być wyrafinowanym inwestorem instytucjonalnym, aby to zrobić. Ponadto, czy wiesz, że oni (lub jakikolwiek inny pośrednik) pozwala ci handlować niestandardowymi kwotami? tj. zamiast handlować 10 lotami, co jeśli chcę złożyć obrót w wysokości 101 289,30 USD
    Handluję z nimi, IB pozwoli ci zrobić oba.

  8. #8
    Tak, w IB możesz zrobić jedno i drugie. A jeśli zbudujesz syntetyczną parę, nie zostaniesz obciążony żadnym marginesem, niż miałeś już za swój pierwotny handel. Marża jest potrzebna tylko do pokrycia ujemnego salda w danej walucie na koncie. Na przykład, jeśli przekroczysz 100 000 EURUSD, potrzebujesz marży na pokrycie ujemnego salda w EUR. Jeśli użyjesz tych USD do zakupu AUD, możesz zrobić to bez dodatkowej marży, ponieważ masz dodatnie saldo w USD. Teraz możesz użyć tej nowo zakupionej kwoty AUD, aby kupić cokolwiek innego, wciąż bez potrzeby dodatkowego marży. Możesz kontynuować tę reklamę w nieskończoność.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, w IB możesz zrobić jedno i drugie. A jeśli zbudujesz syntetyczną parę, nie zostaniesz obciążony żadnym marginesem, niż miałeś już za swój pierwotny handel. Marża jest potrzebna tylko do pokrycia ujemnego salda w danej walucie na koncie. Na przykład, jeśli przekroczysz 100 000 EURUSD, potrzebujesz marży na pokrycie ujemnego salda w EUR. Jeśli użyjesz tych USD do zakupu AUD, możesz zrobić to bez dodatkowej marży, ponieważ masz dodatnie saldo w USD. Teraz możesz użyć tej nowo zakupionej kwoty AUD, by kupić cokolwiek innego, wciąż bez ...
    Wielkie dzięki dla twoich gości. Pescador, czy jesteś pewien, że mogę to kontynuować w infinitium? Co się stanie, jeśli przechodzę z jednej waluty na drugą przez wiele godzin (jako przeciwnych do dni)? Co jeśli robiłem to w ciągu kilku minut? Właśnie usłyszałem wiele złych rzeczy o ich CS. Zastanawiam się, czy ich wykonanie za pomocą API jest wystarczająco szybkie i radzenie sobie z nimi nie będzie dużym problemem. Czy ktoś wymienił się z nimi poprzez interfejs API? Dla Forex, uważam, że pobierają od ciebie 2,5 USD za każdy handel (do 120 000 $ handlu). Czy to jest poprawne? Dobrą rzeczą jest to, że mam dostęp do wszystkich opcji i innych klas aktywów. Słyszę też, że ich platforma SUPER SUX!

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Handluję z nimi, IB pozwoli ci zrobić oba.
    Czy ktoś wie, czy ATC Brokers pozwala ci to zrobić?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.