Polygon - Harmonic PatternEA autorstwa ElementaryFX
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Polygon - Harmonic PatternEA autorstwa ElementaryFX

  1. #1
    2 Załącznik (-i) Pozdrowienia Handlowcy.
    Jestem tutaj, aby zaprezentować mój nowy Harmonic Pattern EA, mając nadzieję na uzyskanie wspaniałych informacji zwrotnych, które pomogą mi opracować lepsze oprogramowanie.

    - Krótki opis:
    Jako narzędzie do wyszukiwania wzorców harmonicznych, wielokąt ma za zadanie znaleźć wszystkie wzorce na wykresie i pokazać inwestorowi, gdzie kończy się ostatni punkt wzoru, aby przewidzieć możliwy ruch cen.
    Wiem, że istnieje wiele innych wyszukiwarek, takich jak ZUP i inne skanery, ale NIGDY nie byłem w stanie zobaczyć tego, co chciałem zobaczyć, na przykład zdolność do analizy historycznej, czystych wykresów lub jakiejkolwiek funkcji, jakiej chciałem.
    Z tego powodu zacząłem rozwijać swój własny Wyszukiwarka Wzorów, który robi to w lepszy sposób, w oparciu o moje osobiste potrzeby jako przedsiębiorcy.
    Polygon wychodzi naprawdę dobrze i prawdopodobnie z twoją pomocą może osiągnąć naprawdę wysokie standardy!

    - Zakończono wzorce
    Ponad 45 ukończonych wzorców, od podstawowych po nowe.
    (Wzorce zaawansowane przechodzą kilka testów statystycznych, aby sprawdzić, czy są rzeczywiście opłacalne, te są obecnie wyłączone)

    - Przyszłe wdrożenia
    - Wzory oparte na strukturze, takie jak flagi, chorągiewki, trójkąty itd. - Price Action Scanner zostanie wkrótce wdrożony! skaner wzorów świecowych! - Kalendarz wiadomości. - System lepszego ostrzegania.
    - Dlaczego EA
    Przede wszystkim muszę powiedzieć, że to oprogramowanie NIE HANDLUJE DLA CIEBIE!
    Jego celem jest tylko ostrzeżenie i poinformowanie inwestora, że ​​coś się dzieje, więc może zdecydować się na wymianę, czy nie!
    Myślę, że Human Brain, tak jak w naszym przypadku Hand Trading nie może zostać pokonany przez EA. - to tylko moja osobista opinia i powód, dla którego nie zrobiłem wielokąta w AutoTrader.
    Drugi powód, dla którego stworzyłem to oprogramowanie jako EA, a nie indior, to fakt, że wiele podstawowych funkcji MT4, na przykład łączenie ze stronami internetowymi i pobieranie informacji, takich jak daty kalendarzowe dla nadchodzących wiadomości, jest ograniczone tylko do EA.
    Doskonale wiem, że istnieją pewne rozwiązania, które sprawiają, że wszystko działa jak w pomieszczeniu, ale wysiłek i stabilność nie są tego warte.

    - Interfejs użytkownika Polygona

    https://www.forex-instant.com/discus...tops-hurt.html

    https://www.forex-instant.com/forex-...90-course.html

    - Interfejs Dashboard Polygon (PRACA W POSTACIE)
    Obecnie całkowicie go ponownie kodujemy! to będzie super niesamowite!

    - Lista przycisków i to, co robią

    Przyciski wzorów (tylko włączwyłącz)
    - Gartley: włącza i wyłącza wyszukiwanie tego wzoru - Cypher: włącza i wyłącza wyszukiwanie tego wzoru
    Przyciski funkcyjne
    - Włączaniewyłączanie: Włącza i wyłącza rysunek na ekranie, nie zakłóca twoich rysunków, więc łatwo jest zobaczyć wzór, który ci się podoba, narysować coś, a jeśli nie jest już potrzebny wielokąt, wyłączyć wszystko, abyś nadal mógł pracować z czystym wykresem. Wspólny przycisk włączaniawyłączania
    - Old: Pozwala zobaczyć Completed wzór ostatnich X świec. jest to przydatne, ponieważ utrzymuje wykres w czystości, bez rysowania starych i ukończonych wzorów, które nie są już przydatne. Możesz ustawić liczbę świec X w swoich propozycjach EA.
    Przyciski TimeFrame
    - Od 1 minuty do 1 miesiąca możesz włączyć lub wyłączyć przedziały czasowe, których nie chcesz oglądać. pomaga utrzymać przejrzystość wykresu!
    Przyciski wyboru
    - W prawym dolnym rogu można zobaczyć, ile wzorów jest narysowanych na ekranie, a za pomocą przycisku lub - można wybrać je jeden po drugim
    - Wygaśnięcie
    Wiem, że niektórym się to nie spodoba, ale Polygon wygasa za 1 miesiąc, robię to, aby ludzie nie mogli kraść i używać ich ponownie pod swoimi nazwiskami z wysokimi cenami.
    Wielokąt będzie zawsze wolny, będziesz musiał ponownie odwiedzać ten wątek raz w miesiącu.
    JEŚLI CHCESZ UNIKAĆ PONOWNIE POBRANIA POLIGONU KAŻDEGO MIESIĄCA, MOŻNA ZAREJESTROWAĆ ZA DARMO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

    - Dzięki za wszystkich współtwórców tego projektu
    , specjalne podziękowania dla:
    kdelicay
    Antonio V.

    -Jak zainstalować
    - Skopiuj plik Polygon.ex4 do folderu Experts

    -Łączność
    Telegram: @
    Poczta:

    - ualizacja kalendarza i konta
    Aby wszystko działało, musisz dodać następujące linki do MT4.
    Przejdź do Narzędzia Opcje Expert Advisors
    - Włącz Zezwalaj na WebRequests dla adresu URL wymienionego poniżej
    - Dodaj
    https://docs.google.com/
    - Dodaj
    https://www.forex-instant.com/crypto...-practice.html

    planujemy wydać całkowicie wielokąt bez daty wygaśnięcia w najbliższej przyszłości, więc bądźcie czujni


    - Wygaśnięcie 1 lipca 2018 r

    -Najnowsza wersja (2.1)
    Wyłączony z powodu błędu, prześle poprawioną wersję później tego samego dnia !!

    - Wersja deski rozdzielczej do TESTOWANIA CELÓW
    //Obecnie wyłączona, całkowicie zmieniamy kod, aby był super niesamowity

  2. #2

  3. #3

  4. #4
    Cześć Herokato! Dzięki za to miłe Eaindior. Czekamy na przetestowanie go!

  5. #5
    Świetne narzędzie, szukałem pewnego rodzaju narzędzia z historią wstecz, dzięki czemu mogę sprawdzić najlepsze wzorce, aby móc handlować w przyszłości, dziękuję ci za udostępnienie.

  6. #6
    Dobra robota, chciałbym przetestować to i zrobić z niego najlepszy użytek ... dzięki i mam nadzieję, że przyniesie zielone pestki wszystkim ... dzięki za udostępnienie ..

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Świetne narzędzie, szukałem pewnego rodzaju narzędzia z historią wstecz, dzięki czemu mogę sprawdzić najlepsze wzorce, aby móc handlować w przyszłości, dziękuję ci za udostępnienie.
    Przycisk Wszystkie muszą być jeszcze poprawione, ale możesz użyć narzędzia do testowania egii i pewnej ręcznej pracy, aby go przetestować. z czasem źle to zrobi

  8. #8
    1 Attachment (s) Hi HeroKato, Znalazłem jeden problem z rozdzielczością ekranu i mam nadzieję, że możesz to naprawić w następnej aktualizacji, mój ekran to 1024x576 i po prostu sprawdź obraz poniżej, jak wyświetla on właściwe przyciski.
    https://www.forex-instant.com/crypto...s-time-ea.html

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć HeroKato, Znalazłem jeden problem z rozdzielczością ekranu i mam nadzieję, że możesz go naprawić w następnej aktualizacji, mój ekran to 1024x576 i po prostu sprawdź obraz poniżej, jak wyświetla odpowiednie przyciski. {obraz}
    Chciałbym pomniejszyć! (Kliknij prawym przyciskiem myszy na wykresie gt; Pomniejsz)

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, znalazłem jeden problem z rozdzielczością ekranu i mam nadzieję, że możesz go naprawić w następnej aktualizacji, mój ekran to 1024x576 i po prostu sprawdź obraz poniżej, jak wyświetla odpowiednie przyciski. {obraz}
    Dobór oparty na rozdzielczości jest dodawany do listy TO-DO, dzięki za informację zwrotną
    Nowa wielka aktualizacja zostanie opublikowana prawdopodobnie pod koniec dnia, mam nadzieję, że naprawimy ją na czas!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.