BB na sterydach - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: BB na sterydach

  1. #31
    Dziękuję za udostępnienie. Jestem wdzięczny.

  2. #32
    Myślę, że to najbardziej opłacalny codzienny system, jaki kiedykolwiek widziałem! 10 000 pipsów w 2006 r. Jest najbardziej imponujące. Paryż

  3. #33
    To dla mnie niesamowite, że niektórzy wezmą system, który ma prawie 70-procentowy wskaźnik trafień i osiągnął zysk w wysokości 10 000 pipsów w 2006 r. I spróbuje dokonać adaptacji. Kiedy wszystko, czego naprawdę potrzebuje, to 3 lub 4-letni test z powrotem na jednej parze walutowej, aby zobaczyć, jakie mogą mieć wyniki. Doceniam testy z powrotem na pdf, ale to jest dla 3 par w różnych porach roku. Być może zostało to zaczerpnięte z tego, które pary radziły sobie najlepiej w pewnych okresach, ale nie w średniej? Mamy więc 3 pary testowane przez 4 miesiące. Chciałbym zobaczyć, co GBPUSD zarobił w latach 2004, 2005 i 2006. Czy ktoś zrobił to przy użyciu oryginalnego BB na systemie sterydów? Dzięki, Paris

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez ;
    To dla mnie niesamowite, że niektórzy wezmą system, który ma prawie 70-procentowy wskaźnik trafień i osiągnął zysk w wysokości 10 000 pipsów w 2006 r. I spróbuje dokonać adaptacji. Kiedy wszystko, czego naprawdę potrzebuje, to 3 lub 4-letni test z powrotem na jednej parze walutowej, aby zobaczyć, jakie mogą mieć wyniki. Doceniam testy z powrotem na pdf, ale to jest dla 3 par w różnych porach roku. Być może zostało to zaczerpnięte z tego, które pary radziły sobie najlepiej w pewnych okresach, ale nie w średniej? Mamy więc 3 pary testowane przez 4 miesiące. Chciałbym zobaczyć, co GBPUSD zarobił w latach 2004, 2005 i 2006. Czy ktoś zrobił to przy użyciu oryginalnego BB na systemie sterydów? Dzięki, Paris
    Sądzę, że zrobię obszerną analizę historyczną i sprawdzę to. Zgadzam się, potrzebujemy wielu lat danych na ten temat i zobaczymy, jak dobrze może to zrobić. Opublikuję tutaj za kilka tygodni (lub miesięcy) z wynikami. Wykonuję testy manualne w Forextester, więc minie trochę czasu ......

  5. #35
    Dobra metoda. Dzięki kharvell za podzielenie się tym.

  6. #36
    [quote = Paris Hilton; 1816666] To niesamowite, że niektórzy wezmą system, który ma prawie 70% wskaźnik trafień i osiągnął zysk w wysokości 10 000 pipsów w 2006 r. i spróbuje dokonać adaptacji. Kiedy wszystko, czego naprawdę potrzebuje, to 3 lub 4-letni test z powrotem na jednej parze walutowej, aby zobaczyć, jakie mogą mieć wyniki. Doceniam testy z powrotem na pdf, ale to jest dla 3 par w różnych porach roku. Być może zostało to zaczerpnięte z tego, które pary radziły sobie najlepiej w pewnych okresach, ale nie w średniej? Mamy więc 3 pary testowane przez 4 miesiące. Chciałbym zobaczyć, co GBPUSD zarobił w latach 2004, 2005 i 2006. Czy ktoś zrobił to przy użyciu oryginalnego BB na systemie sterydów? Dzięki, Paris [/quote Proste i łatwe do wdrożenia egy. W imieniu czytelników forum, pozwól mi podziękować, Kharvell.

  7. #37
    Ten system jest jak ogromna większość systemów, kawałek sztuki walki. Wymieniłem to przez kilka miesięcy w zeszłym roku z prawdziwymi pieniędzmi na rachunku rzeczywistym i regularnie ponosiłem rzeczywiste y. Podobnie jak wszyscy nowi inwestorzy uważałem, że systemy oparte na indiorach są drogą do wypróbowania wielu z nich bez powodzenia. kiedykolwiek. Jedyny sposób sprawdzenia, czy te systemy rzeczywiście działają, to wymiana ich na prawdziwe pieniądze i niezmiennie kończy się to utratą koszulki.

  8. #38
    Popieram to. Systemy oparte na Indior nie mają żadnej predykcyjnej jakości. Przypuszczam, że Dopey argumentowałby, że handel widłami jest dobry. Nie widziałem żadnej realnej przewagi w stochach, macdach itp. Szczęśliwe przebiegi zdarzają się sporadycznie, ale wchodzisz na pole minowe.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ten system jest jak ogromna większość systemów, kawałek sztuki walki. Wymieniłem to przez kilka miesięcy w zeszłym roku z prawdziwymi pieniędzmi na rachunku rzeczywistym i regularnie ponosiłem rzeczywiste y. Podobnie jak wszyscy nowi inwestorzy uważałem, że systemy oparte na indiorach są drogą do wypróbowania wielu z nich bez powodzenia. kiedykolwiek. Jedyny sposób sprawdzenia, czy te systemy rzeczywiście działają, to wymiana ich na prawdziwe pieniądze i niezmiennie kończy się to utratą koszulki.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ten system jest jak ogromna większość systemów, kawałek sztuki walki. Wymieniłem to przez kilka miesięcy w zeszłym roku z prawdziwymi pieniędzmi na rachunku rzeczywistym i regularnie ponosiłem rzeczywiste y. Podobnie jak wszyscy nowi inwestorzy uważałem, że systemy oparte na indiorach są drogą do wypróbowania wielu z nich bez powodzenia. kiedykolwiek. Jedyny sposób sprawdzenia, czy te systemy rzeczywiście działają, to wymiana ich na prawdziwe pieniądze i niezmiennie kończy się to utratą koszulki.

  9. #39
    Kevinowi i innym, którzy używają tego systemu w sposób religijny, testowałem BB na sterydach tylko przez kilka miesięcy, a rezultat jest naprawdę niesamowity i jeden z systemów, z których korzystałem w oparciu o opinie, ale chciałbym wiedzieć jeśli jakiś konkretny powód dlaczego wybrałeś pary GBPUSD USDJPY i GBPJPY ?????

  10. #40

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pozdrowienia, niektórzy z was wiedzą, że nie mogę oprzeć się doodle. Około półtora roku temu czytałem Bollingera na temat Bollinger Bands i bardzo zainteresowałem się pomysłem wykorzystania podwójnych pasm. W tym czasie stworzyłem indior i wykonałem sporo testów, a teraz, czytając ten wątek, w celu użycia kontekstowego przywróciłem domyślne ustawienia do tego, do czego Kevin się powołał. W zasadzie to, co zrobiłem, to dodać drugie pasmo, z których oba mogą mieć odchylenie określone jako .xx dziesiętne miejsce. Używałem numerów fibo podczas niektórych moich testów, więc potrzebowałem 1,62 ...
    Link broken.Pl. prześlij ponownie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.