Dyskusja FXCC
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Dyskusja FXCC

  1. #1
    Cześć,

    Ktoś tutaj używa tego brokera? Czy ten makler jest maklerem? Chcę uniknąć brokera animatora rynku. Ostatni raz w brokerze OctaFX. Strata moich pieniędzy, ponieważ dotyka mojej SL, a następnie znika.

    Nienawidzę, gdy pośrednik bierze pieniądze w ten sposób. Więc teraz zrobimy kilka badań, aby uniknąć tego ponownie i udostępnić informacje. Przejrzyj tutaj, jeśli masz tradera, który korzysta z tego brokera.

    Dzięki.

  2. #2
    2 załączniki, więc oto moje badania: marketmaker? zgodnie z ich stroną internetową są one ECN, stąd to, co wziąłem bezpośrednio z ich strony:
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dlaczego FXCC FXCC jest regulowanym brokerem walutowym oferującym szeroki zakres technologii i usług handlowych. Nasz model biznesowy ECNSTP pozwala naszym klientom korzystać z przejrzystych cen w czasie rzeczywistym. Wszyscy nasi klienci mają dostęp do unikalnego środowiska Forex, które oferuje zaawansowaną funkcjonalność płynności, realizacji i obrotu STP (Straight Through Processing). Nasz model Non-Deal Desk pozwala na automatyczne i natychmiastowe wykonywanie zleceń klientów za pośrednictwem naszej sieci dostawców płynności. Biznes FXCC ...
    teraz nie mam konta z nimi i nie planuję tak, jeśli chodzi o szybkość wykonania i opinie użytkowników, nie mogę powiedzieć. oceniam na podstawie wszystkich informacji, które mogę znaleźć. Rodzaje kont: szybkie spojrzenie na ich typy kont, najwyraźniej wszystkie konta ecn w ich nazwie (mini-ecn, standard-ecn i advanced-ecn) nie ujawniają żadnych informacji na temat minimalnego spreadu. jest to dobry znak, ponieważ niektórzy brokerzy, którzy twierdzą, że są ecn, pokażą różne minimalne spready dla różnych typów kont, a oprócz tego pobierają prowizję, co uważam za naprawdę zabawne, ponieważ różne minimalne spready oznaczałyby, że manipulujesz kanałami cen . Oczywiście mogą istnieć inne powody, ponieważ niższe rozmiary pozycji nie zostaną zaakceptowane przez niektóre LP, a brak płynności spowodowałby nieco szerszy zasięg. Spready: ich strona z rozkładem była zupełnie nieprzydatna. nie ma żadnych statystyk dotyczących średnich spreadów ani minimalnych spreadów, więc właściwie poszedłem do myfxbook, żeby się przyjrzeć. Oto zrzut ekranu ich rozprzestrzeniania się teraz we wtorek wieczorem dla mnie:
    https://www.forex-instant.com/tradin...n/52-walk.htmlTeraz, aby lepiej zrozumieć warunki rynkowe i płynność rynków, oto porównanie fxcc z kilkoma innymi brokerami ecn, które uważam za najlepszych brokerów. (dla reszty z was, jeśli nie lubicie tych brokerów, których używam do porównania, pokażcie swoje i nie zawracajcie sobie tym głowy):
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...dio-alert.htmlwidać teraz, że spread icmarkets dla eurusd faktycznie osiągnął 0pips, podczas gdy inne nie są daleko w tyle za 0,1 i 0,2 pipsa. tylko fxcc ma tę ogromną rozpiętość. aby naprawdę pokazać, jaki to żart, oto ich wyjaśnienie:
    moim zdaniem ich tak zwany silnik agregujący musi naprawdę wyssać dużo czasu z rozłożenia 2 pipsów na dużą parę, w tym prowizje. oczywiście nie zapomniałem o prowizji. jeśli spojrzysz na typy kont, zobaczysz, że strona 1 pipsa dla kont mini i standardowego ecn i 0,4 pipsa dla konta zaawansowanego. nie wiem o tobie, ale to jest dość szalone. więc oddanie ich prowizji za 2 pipsy za otwarcie i zamknięcie oznaczałoby, że rzeczywisty spread może wynosić 0,3 pipsa, co wciąż nie jest lepsze niż innych wiodących brokerów. na zakończenie: po prostu unikaj ich całkowicie. ich spready są przyzwoite, nieco wyższe niż icm, ale oczywiście będzie się to zmieniać w trakcie sesji handlowych, więc naprawdę zależy od tego, kiedy to oglądasz. Jeśli jednak dodamy prowizję do spreadu, prowizję icm za 7 USD można obniżyć do 5,50 USD za pomocą rabatu hftgroupfx, co oznacza, że ​​prowizja jest wbudowana w spread 0,55 pipsa plus bieżący spread 0, więc całkowity koszt spreadów wynosi około 0,55 pipsów. oczywiście jest to jedna z tych rzadkich okazji, w których spread osiąga tak niski poziom. Zwykle icm ma rozprzestrzenianie się od około 0,2 do 0,4 pipsa. użyjmy 0,4 pipsa, aby uzyskać wyobrażenie o wyższym końcu. przy 0,4 pipsa, całkowity koszt może zostać zaokrąglony do spreadu 1 pipsa. porównaj to z 2,3 pipsa fxcc, to trochę niepotrzebne, aby płacić więcej za mniej, nie sądzisz? * uwaga: po prostu wziąłem kilka szybkich spojrzeń, lepiej, żebyś przeczytał ich pełne TOS, aby zrozumieć, co się dzieje, ale tak jak powiedziałem b4, nawet ich nie rozważam, więc nie będę się przejmował.

  3. #3
    Użyłem ich przed ratowaniem Cypru bez żadnych dramatów. W rzeczywistości ich obsługa jest całkiem dobra. Zgadzam się, że zwiększyli swoje rozpowszechnienie około 9 miesięcy temu, czyniąc je drogimi, ale nie dotyczyło mnie to bardziej huśtawka. Jeśli jesteś skalperem, spójrz gdzie indziej, ale w przypadku systemów ścigających 25 pipsów są w porządku.

  4. #4
    Dlaczego reklama słonia dla FXCC ma pień skierowany w dół? Trąba powietrzna powinna być skierowana w górę - na szczęście - potencjalnych inwestorów. Trąba powietrzna skierowana w dół zniechęca mnie trochę.

  5. #5
    Próbowałem użyć tego brokera do ostatniej nocy, kiedy rozłożone na parę AUDNZD osiągnęły prawie 50 pipsów i wymazały moje transakcje, unikały i nie rzucały tobą pieniędzy

  6. #6
    Wypada z prawdziwej ciekawości. Konto FXN ECN XL wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, i zastanawiałem się, czy byli członkowie, którzy mieli doświadczenie z brokerem i wiedzieli, czy ich model biznesowy jest tak przejrzysty, jak mówią, tj. Nie jest animatorem rynku, nie przestaje polować poprzez przetwarzanie itp. Ponadto, czy FXCC jest skłonny do transferu środków i wypłat. Nie są regulowane FCA, ale są rozpoznawane i podlegają regulacji CySec. Jakakolwiek informacja?

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wypada z prawdziwej ciekawości. Konto FXN ECN XL wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, i zastanawiałem się, czy byli członkowie, którzy mieli doświadczenie z brokerem i wiedzieli, czy ich model biznesowy jest tak przejrzysty, jak mówią, tj. Nie jest animatorem rynku, nie przestaje polować poprzez przetwarzanie itp. Ponadto, czy FXCC jest skłonny do transferu środków i wypłat. Nie są regulowane FCA, ale są rozpoznawane i podlegają regulacji CySec. Jakakolwiek informacja?
    Ja także byłbym zainteresowany doświadczeniami tego brokera. Ich strona internetowa stwierdza, że ​​są one regulowane przez FCA (
    http://www.fxcc.com/regulation) a to potwierdza, że ​​FSCS może być w stanie zrekompensować, jeśli firma popadnie w ruinę.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wypada z prawdziwej ciekawości. Konto FXN ECN XL wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, i zastanawiałem się, czy byli członkowie, którzy mieli doświadczenie z brokerem i wiedzieli, czy ich model biznesowy jest tak przejrzysty, jak mówią, tj. Nie jest animatorem rynku, nie przestaje polować poprzez przetwarzanie itp. Ponadto, czy FXCC jest skłonny do transferu środków i wypłat. Nie są regulowane FCA, ale są rozpoznawane i podlegają regulacji CySec. Jakakolwiek informacja?
    To samo, chciałbym usłyszeć czyjeś doświadczenie z tym kontem ECN XL ..... wow NO SWAPS !!! Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ale pozostań otwarty i chętny do słuchania o innych klientachużytkownikach FXCC.

  9. #9
    Chcę też wiedzieć, że FXCC jest dobry. Nie widzę SWAP i mniej rozprzestrzeniam się

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.