Jak długo powinno to potrwać?
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jak długo powinno to potrwać?

  1. #1
    Cześć wszystkim,

    Zastanawiałem się, jak długo zwykle brokerzy przetwarzają aplikacje?

    Wczoraj wysłałem swoje kopie do InterbankFX i wciąż nie otrzymałem od nich wiadomości.

    Czy to normalne?

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, zastanawiałem się, jak długo brokerzy zazwyczaj przetwarzają aplikacje? Wczoraj wysłałem swoje kopie do InterbankFX i wciąż nie otrzymałem od nich wiadomości. Czy to normalne?
    moje konto na żywo z interbankfx było w tym samym dniu otwarte, ponieważ przesłałem moje dokumenty. potem sfinansowałem swoje konto (z kartą kredytową) i zajęło mi to tylko 2 godziny. więc zajęło mi 16-24 godzin, aż konto było aktywne. Mam też 2 inne konta, jeden z fxdd i jeden z oanda. oanda zajęło mi 2 dni, a fxdd zajęło mi cały tydzień, ponieważ potrzebowali 2 razy dodatkowych dokumentów. Interbankfx był zdecydowanie najszybszy, a jego konto było bardzo łatwe do sfinansowania

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    moje konto na żywo z interbankfx było w tym samym dniu otwarte, ponieważ przesłałem moje dokumenty. potem sfinansowałem swoje konto (z kartą kredytową) i zajęło mi to tylko 2 godziny. więc zajęło mi 16-24 godzin, aż konto było aktywne. Mam też 2 inne konta, jeden z fxdd i jeden z oanda. oanda zajęło mi 2 dni, a fxdd zajęło mi cały tydzień, ponieważ potrzebowali 2 razy dodatkowych dokumentów. Interbankfx był zdecydowanie najszybszy, a jego konto było bardzo łatwe do sfinansowania
    Ok, zapytałem ich i powiedzieli mi, że zajmie to 1-2 dni. Pytanie boczne: czy dobrze jest zasilać konta depozytami? Czytałem gdzieś na tym forum, że lepiej jest zasilać kartą kredytową, a jeśli broker źle się zachowuje, możesz zażądać naruszenia umowy i odzyskać pieniądze. Czy to prawda? Mogę ubiegać się o kartę debetową Visa w moim banku, czy to zapewni taką samą ochronę jak CC?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.