Inwestorzy GE
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Inwestorzy GE

  1. #1
    zakochaj się tutaj! Ja też mogę dyskutować

  2. #2
    nadchodzące wydarzenie impt. 17 kwietnia 2009 r. I kł 2009 r. Wyniki finansowe imho GE zostało wyprzedane. Wartość firmy jest większa.

  3. #3
    Nie jestem inwestorem w GE, ale CEO wydaje się być na liście przyjaciół Obamy, co w dłuższej perspektywie okaże się wyraźną przewagą.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie jestem inwestorem w GE, ale CEO wydaje się być na liście przyjaciół Obamy, co w dłuższej perspektywie okaże się wyraźną przewagą.
    lol przyjaciele obamy ?? jak to określić? to jest interesujące..

  5. #5
    Jest na nowej doradczej komisji obamy i wielkim dawcą dla demokratów. GE ma otrzymać miliardy związane z opodatkowaniem produkcji węgla przemysłowego w ramach nowego przedsięwzięcia o nazwie Greenhouse Gas Services. Nic dziwnego, że NBC wychodzi z drogi, by chronić Obamę. GE stworzy miliardy jako partnera rządowego w nowej gospodarce. GE będzie kontrolować sektor zielonej energii, w tym inteligentną sieć, a rząd dopłaca do nich. Niedawny list Immelta do akcjonariuszy opisał administrację Obamy jako opłacalnego finansistę i kluczowego partnera w szansie na całe życie. Mogę iść dalej, ale myślę, że dostaniesz zdjęcie. Pytanie brzmi, czy to już zostało? GE ma również TARP $$, ale możesz być pewien, że nie będzie tu marudzenia o wypłacaniu prowizji.

  6. #6
    lol GE wynosi 10 USD. Mam nadzieję, że to utrzyma się i wzejdzie .. faktycznie większość z nich .. jestem w div. więc 10c jest smutne

  7. #7
    Cześć wszystkim, jestem inwestorem GE. Kupiłem jakieś długoterminowe akcje GE po 7,77 $ wcześniej. Tylko dla twoich informacji, bardzo szanuję GE i ich model biznesowy nawet po tym, jak dostali obniżkę kredytu. Z pozdrowieniami, Nader

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, jestem inwestorem GE. Kupiłem jakieś długoterminowe akcje GE po 7,77 $ wcześniej. Tylko dla twoich informacji, bardzo szanuję GE i ich model biznesowy nawet po tym, jak dostali obniżkę kredytu. Z pozdrowieniami, Nader
    fajne ... te kilka dni jest dobre ... mam nadzieję, że znowu nie dostaniemy tej paniki krótkiej sprzedaży ... mam nadzieję, że divd wróci do góry

  9. #9
    Obama chce również umieścić w domu monitor termiczny typu termostat, monitorowany przez rząd w celu egzekwowania ograniczeń ilościowych związanych z zużyciem energii związanym z tym pułapem i handlem bzdurami. To jest każdy dom w kraju. GE stworzy urządzenia dla rządu.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Obama chce również umieścić w domu monitor termiczny typu termostat, monitorowany przez rząd w celu egzekwowania ograniczeń ilościowych związanych z zużyciem energii związanym z tym pułapem i handlem bzdurami. To jest każdy dom w kraju. GE stworzy urządzenia dla rządu.
    POWAŻNY? to dobry interes dla GE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.