Handluj głównymi liniami - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Handluj głównymi liniami

  1. #21
    w rzeczywistości używam punktu i liczb, a tam był silny opór prawy, kocham główną linię (mówiąc o USDCHF) .. i zrobiłem wszystkie moje przygotowania w accore do ruchu w dół..i nawet nie dostałem zamówienia KUPUJ STOP .. ponieważ byłem pewien, że trend spadł. jest coś, o co chciałbym zapytać: jeśli spojrzysz na świecę 2011/08/07 (tygodniowa świeca USDCHF) to jest pinbar ... i czy powinien on zostać zidentyfikowany jako świeca instalacyjna do ruchu w górę (zgodnie z metodą nomaskową)? To znaczy, czy powinniśmy ocenić to jako początek gigantycznego ruchu w górę? z drugiej strony, gdy patrzymy na ilość cotygodniowych świec ... wszystkie rosnące woluminy odbywały się na barach. Myślę, że jest to również wskazówka, że ​​wielkie rekiny (zawodowcy) wywierają presję na długi czas ... i być może mamy rację na początku ... i najważniejsze w tym tygodniu świeca skończyła się ponad główną linią ... I może być naprawdę dobrze, jeśli w przyszłym tygodniu będziemy mieć 4H pinbar ... ( i tutaj zaczyna się mój problem: bardzo trudno mi znaleźć pasujące najlepsze 5M pinbar tuż po fazie 4H pinch ... czytam i czytam pierwsze posty ... i wciąż mam kilka punktów, których nie rozumiem w 100% i nie mogę zastosuj się w praktyce. Mam nadzieję, że pokonam to z doświadczeniem ... aw przyszłym tygodniu AUDJPY, GBPCHF, EURJPY, USDCHF, a może USDCAD (właśnie zamknąłem moje zamówienie z zyskiem 70 pipsów, ponieważ rynek poruszał się tak szybko i chciałem być pewien mojego zysku .. i teraz czuję się żałosny) ... plz podziel się swoimi pomysłami ze mną o parach wymienionych powyżej ... po prostu chcę zrozumieć tę metodę ...

  2. #22
    Selym, ciągle czytam pierwszy post w tym wątku. Nomask przedstawia kilka kluczowych punktów dotyczących podejścia (którego nie jest tak naprawdę moim zdaniem systemem), z którego korzysta. 1. On tylko handluje EURUSD. Skoncentrowanie się na jednej parze ułatwia koncentrację. Postanowiłem spojrzeć na kilka innych, ale nic egzotycznego. 2. Czekamy na wejście z bardzo ciasnymi postojami, tak, że jeśli mamy rację, jesteśmy bardzo nagradzani, a jeśli nie, tracimy bardzo małą kwotę. 10 pipsów to najbardziej, ile kiedykolwiek zaryzykował. 3. Nomask używa 5-minutowych wykresów do wpisania, ale powiedział, że możesz również użyć 15-minutowych wykresów. Kluczem jest zobaczenie ruchu przez główną linię na cotygodniowym, następnie poszukaj PA z kłtwami na 4HR, a następnie poszukaj mniejszego przedziału czasowego na trafienie kłtwa od 4HR. Naprawdę, możesz wprowadzić tylko na podstawie PA 4HR, jeśli wiesz, jak prawidłowo używać poziomów fib. Próbowałem też kupić CHF po przejściu przez .8000. Zostałem zatrzymany za utratę 10 pipsów, a nie problem. To mówi nam, że CHF nie zdecydował, czy utrzymać swój główny trend niedźwiedzi, czy też jest gotowy do odwrócenia i rozpoczęcia wspinaczki powyżej .8000. Ale gdy już się zdecyduje, będzie gotowy do przejścia na .70 lub na .90. W międzyczasie dobrze sobie radziłem z tym, że EUR sprowadził go z 1,45, a docelowy cel to 1,4 000. Jestem tylko nowicjuszem w odniesieniu do tego podejścia do transakcji, ale udało mi się usunąć wszystkich pozostałych z moich wykresów i wierzę, że to już poprawiło mój handel.

  3. #23
    Na co wszyscy patrzą na tygodnik? Jakieś mapy krzyczące na ciebie? Pytam, ponieważ moje oprogramowanie do tworzenia wykresów ma tymczasowy błąd i nie mogę sam ich sprawdzić!

  4. #24
    1 Załącznik (-i) Może IB na 4H ... wejdzie przy następnej świecy ...

  5. #25
    3 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Selym, ciągle czytam pierwszy post w tym wątku. Nomask przedstawia kilka kluczowych punktów dotyczących podejścia (którego nie jest tak naprawdę moim zdaniem systemem), z którego korzysta. 1. On tylko handluje EURUSD. Skoncentrowanie się na jednej parze ułatwia koncentrację. Postanowiłem spojrzeć na kilka innych, ale nic egzotycznego. 2. Czekamy na wejście z bardzo ciasnymi postojami, tak, że jeśli mamy rację, jesteśmy bardzo nagradzani, a jeśli nie, tracimy bardzo małą kwotę. 10 pipsów to najbardziej, ile kiedykolwiek zaryzykował. 3. Nomask używa 5-minutowych wykresów do wprowadzenia, ale powiedział, że możesz ...
    1) używam nomask wszystkie więcej pary, które eurusd 2) eurchf usdchf znowu daleka, para z eur zrobić ten sam ruch zawsze, różnice są tylko na miarę ruchu, infact .. dwa tygodnie temu eurusd i eurjpy zrobiły spory ruch, ale eurchf odrobinę się skręciło, ponieważ jest znowu długi i ten sam usdchf ... kiedy eususd i eurjpy zrobiły retracemente w zeszłym tygodniu para CHF wykonała trochę długi ruch, ale nie była silna, ponieważ eurusd eurjpy nie pokazuje wyraźnego ruchu długo ..nawet major usd ..pokazuje ponownie niezdecydowanie. 3) usd cad pokazuje ruch krótki ... w 3 picu montly fibo (blu) show nakładają się z cotygodniowym tygodniem fibo (czerwonynomask) ... tak, że z retracement może być silny ruch krótki.



  6. #26
    Cześć NOmask, Poświęciłem czas, aby przeczytać twoją nitkę i cieszę się, że to jest bardzo pomocne. Proszę, potrzebuję ciebie by pomóc mi z twoją liczbą okrągłą indior.I dostałem moją rękę na niektórych ale oni nie byli nadający się dla wyższej ramy czasu. Mam nadzieję, że robisz nie wspominając o pomocy. Dzięki za to. Z poważaniem, Adeshina

  7. #27
    dobrzy chłopaki ... co słychać na tej cennej nici ,,,? dlaczego żadne ciało nie publikuje więcej ,,,, a gdzie jest ten geniusz bez maski ????

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez ;
    dobrzy chłopaki ... co słychać na tej cennej nici ,,,? dlaczego żadne ciało nie publikuje więcej ,,,, a gdzie jest ten geniusz bez maski ????
    i teked eurusd eurjpy at actino cena zaokrąglona liczba .... veru trudne, ale jestem tutaj winnr ... teraz czekam na krótką cenę akcji, ale postawiłem moją ochronę za krótką cenę akcji. czekam na długą cenę akcji usdjpy

  9. #29
    Cześć wszystkim, To naprawdę świetny temat i szukałem czegoś takiego przez jakiś czas. Moje pytanie brzmi: jak by to działało, handlując świeczkami H4 przy każdej linii 0,00 (sto) pipsów, stosując fibo, a następnie biorąc wpis na M5? W ten sposób można umieścić stosy 6-7 w ruchu 1000 pipsów. Tylko taka myśl.

  10. #30
    Po prostu potknąłem się o ten wątek. Wygląda bardzo ładnie ... Szybko przeskoczyłem na ostatnią stronę, aby zobaczyć, że nadal trwa, ale, Szkoda, że ​​wygląda na to, że wątek ucichł? Być może wszystko, co musimy o tym wiedzieć, zostało już opublikowane; dlatego nie trzeba dodawać więcej. Na pierwszy rzut oka przypomina teorię ćwiartek Iliana Yotova, a ja chciałem sprawdzić, czy ktoś handluje tą teorią. Potem znalazłem to i wydaje się być najbliższe temu, co wydaje się obracać wokół tego pojęcia. Czekam z niecierpliwością na przykłady, szczególnie na honowanie w H4 i M5 w celu wejścia. Miejmy nadzieję, że będzie więcej stanowisk, ponieważ eurusd handluje coraz bardziej interesującym obszarem. W tym tempie niedługo znajdziemy się na samym dole 4000 cyklicyklu. pokój,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.