System 4-godzinnego Heikina i pana ED - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: System 4-godzinnego Heikina i pana ED

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy zamykasz połowę pozycji w TP1 i śledzi drugą połowę? Mówisz, że używasz górnej części ciała HA do zatrzymania na końcu. Na swoim wykresie indie używasz knota, więc zakładam, że chodziło ci o knot. Czy używasz knota poprzedniej świecy lub aktualnej świecy? Dziękuję Ci
    Hi Billbss Tak, zamykam połowę pozycji, gdy TP1 jest trafiony i śledzę resztę. W przypadku niektórych par zamknę wszystkie w TP1, ale jest to uwzględnione w części dotyczącej optymalizacji systemu. Używam knota ostatniej kompletnej świecy do końca stopu. Mam nadzieję, że do dzisiaj dowiem się, jak publikować zdjęcia w moich postach, aby pokazać, jak to działa.

  2. #22
    Dzień dobry dla wszystkich w tym wątku. Wielkie podziękowania dla pana ED dla jego systemu oraz dla LongBar za programowanie EA. Spojrzałem na wiele EA's wcześniej i chociaż FAB Turbo i Pips Leader osiągnęli dobre zyski, zarówno mnie okradli w końcu. Chociaż pan ED twierdzi, że system [klejnot, jeśli mnie prosisz] jest mechaniczny, to nie jest. Czemu? Gdyby był to handel na żywo z EA ustawiony na jego egy, byłby w stanie osiągnąć takie same wyniki. Moim osobistym zdaniem jest to, że handel za powiedzenie jest sztuką, a nie nauką. Dlaczego to mówię. Często trzymałem się zasad handlu i zostałem spalony. Z drugiej strony wyskoczyłem i mogłem popełnić zabójstwo. Wystarczy powiedzieć w tej sprawie. Po przebiciu się przez ten wątek myślę, że system jest opłacalnym przedsięwzięciem. Chciałbym zapytać LongBara, czy mógłby znaleźć czas, aby zmienić EA tak, że brzmi to tylko alarm, gdy handel jest immanentny, dając handlowcy opcję handlu, czy nie. Dodając do tego, czy możliwe jest, aby sugerowana wymiana handlowa [Punkt wejścia, TP1, Stop Loss i końcowe wyjście, TP2], zgodnie z EA, została ulokowana w celu ułatwienia umieszczenia takiego handlu. pozdrowienia

  3. #23
    Hi Czy ktoś używa EA opracowany dla tej metody handlu lub czy ktoś nadal robi to ręcznie? Szukałem długoterminowego systemu, którego nie muszę oglądać przez cały czas, ponieważ mam pracę na dzień, w której muszę być i system wygląda na to, że może dla mnie działać. Było dużo zainteresowania, ale wydaje się, że wymarło. Miałem zamiar przeprowadzić kilka testów, dodając kilka innych sugerowanych pomysłów, takich jak ADX, CCI, a może nawet Trix i kilka MA, aby sprawdzić, czy którekolwiek z nich zwiększy nieco wskaźnik trafień. Czy wszyscy są już zdenerwowani, czy wszyscy teraz jesteście milionerami? Dzięki

  4. #24
    1 Załączniki Oto zrzut ekranu z tego, co robię, aby sprawdzić, czy któryś z wymienionych na tym forum osób nie ma żadnego wpływu na zwiększenie procentu wygranych tej metody. To bardzo prosty EA i nie ma wszystkich Dzwonów i gwizdów Mr Ed Ed EA, ponieważ właśnie patrzę na to, co mogą zrobić ci inni. TP, TPH, SL i SLH podają numer tylko wtedy, gdy transakcja została podjęta, dlatego wszystkie wynoszą 0,00000. TPH i SLH są ukryte, więc Broker widzi tylko wartości TP i SL, oczywiście jeśli stracisz połączenie sieciowe, TP i SL zaoszczędzą ci. Okno handlu jest aktywne tylko przez ostatnie 5 minut świecy, to jest wtedy, gdy można handlować, jeśli wszystkie są zielone dla długich lub czerwone dla krótkich. Żółty oznacza, że ​​warunki nie zostały spełnione. Candle Wicks and Candle Body to tylko proporcje knotów i ciał, które starają się unikać świec, takich jak Dojis lub podobne. Jeśli chcesz, możesz również ustawić EA, aby wykonywał tylko długie lub krótkie transakcje, a także mogę ustawić, aby zajmował więcej niż jeden obrót w tym samym kierunku, jeśli pierwszy z nich zostanie zamknięty, a wszystkie strony nadal będą zielone lub czerwone. zostanie pobrana w ciągu ostatnich 5 minut następnej świecy. Tak jak powiedziałem, po prostu szukam czegoś, czego nie muszę, aby dziecko siedziało przez cały czas, handlowałem 15-minutową ramą czasową, ale to wymaga ciągłego monitorowania, co jest trudne w codziennej pracy. Edycja: Liczba na górze kolumny to zegar świecy, kiedy osiągnie 5 (minut), będzie w możliwym oknie handlu, jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione. Więc proszę, daj mi znać, jeśli nadal używasz tej metody lub jest to a czasu.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, mam wrażenie, że system nie działa w niższych ramach czasowych, ale dobrze, że również potwierdziłeś to Mister ED
    cześć, jak ten system ostatnio działał?

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    cześć, jak ten system ostatnio działał?
    Handluję to w tle przez cały rok i nie publikuję wyników, ponieważ uznałem, że zajęło to zbyt dużo czasu. System działa stabilnie i co miesiąc daje pozytywne wyniki. Rozwijam inny system, który teraz handluję w tym samym czasie, co ten system. Działają inaczej i wydają się uzupełniać, aby zapewnić stały powrót. Ograniczałem się do handlu tylko GJ, GU, EJ, EU, EG, AJ, UJ. Zoptymalizowałem również czas handlu, przyglądając się wynikom w ciągu ostatnich kilku lat i próbując sprawdzić, które czasy są najlepsze w handlu dla każdej pary. Niektórzy mogą powiedzieć, że jest to zbiór wiśniowy, ale mówię, że to tylko spojrzenie na przeszłość. Oczywiście nadal tracisz trochę transakcji, a stracisz kilka dobrych. Pomagam jednak również ograniczyć czas, w którym moje pieniądze są narażone na niuanse rynkowe. Ogółem w tym roku nie było tak dobre, jak w ubiegłym roku, ale nadal działa! Wszystkiego najlepszego

  7. #27
    długi czas, dobrze wiedzieć, że egy wciąż jest w górze i generuje zielone pestki. jestem zainteresowany Twoją najnowszą optymalizacją systemu.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    .... Rozwijałem inny system, który teraz handluję w tym samym czasie, co ten system. Działają inaczej i wydają się uzupełniać, aby zapewnić stały powrót. .... Wszystkie najlepsze Mister ED
    Cześć Mister ED! Dziękuję za twoją uprzejmą odpowiedź. Zastanawiam się, czy mógłbyś podać nam podpowiedź (lub link, opis ...) twojego drugiego - i uzupełniającego-systemu. Wielkie dzięki

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Handluję to w tle przez cały rok i nie publikuję wyników, ponieważ uznałem, że zajęło to zbyt dużo czasu. System działa stabilnie i co miesiąc daje pozytywne wyniki. Rozwijam inny system, który teraz handluję w tym samym czasie, co ten system. Działają inaczej i wydają się uzupełniać, aby zapewnić stały powrót. Ograniczałem się do handlu tylko GJ, GU, EJ, EU, EG, AJ, UJ. Zoptymalizowałem również czas handlu, przyglądając się wynikom w ciągu ostatnich kilku lat i próbując ...
    czy możesz opublikować szybkie wyniki na ten rok?

  10. #30
    Witam wszystkich Obecny system zarobił 17457 pipsów w ciągu roku używając siedmiu par, które handluję i wykorzystuję 2 części do każdej transakcji zgodnie z opisem. W zakresie optymalizacji opiera się na wynikach testów w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Różnią się one dla każdej pary i są względne tylko do prawidłowych czasów świecy, dlatego też nie warto opisywać ich wszystkich tutaj. Można je obliczyć, patrząc na wyniki z badań wstecz i do przodu. Jest to jedyny sposób na dobre zrozumienie systemu. Inny system, którego używam, opiera się na średnich kroczących, ale nie będę rozpoczynać wątku, ponieważ zajmuje to dużo czasu. Prawdopodobnie nie można go łatwo zautomatyzować, tak jak ten system okazał się być. Przyznam, że spojrzałem wstecz na rzeczy i uświadomiłem sobie, że pomimo próby uzyskania w pełni zautomatyzowanego systemu, istnieje pewien stopień dyskrecji. Jednak ogólnie metoda może zadziałać, ma wzloty i upadki, czasami jest przerażająca, ale może generować rozsądny zwrot za wysiłek. Wszystkiego najlepszego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.