System 4-godzinnego Heikina i pana ED - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: System 4-godzinnego Heikina i pana ED

  1. #11
    Cześć Panie Ed, O tym, ile średnio pipsów ten system produkuje każdego miesiąca. Dzięki jeszcze raz. Paryż

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Stworzyłem załącznik EA, który, jak sądzę, prawidłowo wykonuje transakcje. Ponieważ było to dość szybkie, mam je ustawione tylko na standardowe transakcje, a nie na wycofywanie transakcji. To zajmuje tylko jeden TP i nie korzysta z trailing stop. Czy możesz potwierdzić, że prawidłowo wykonuje standardowe transakcje, zanim przejdę dalej?
    Cześć Jason Dzięki za tak szybką odpowiedź. Próbowałem EA w testerze egy i zdawało się, że rejestruje się tylko wtedy, gdy były długie transakcje, a następnie wysłał błąd wysłania zamówienia 131. Przyznaję, że nigdy wcześniej nie korzystałem z EA i nie bardzo wiem, jak ustawić nigdy się nie poddajesz próbie. Być może ktoś z większą wiedzą może pomóc. Zapraszam do PM, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji. Teraz spać po ekscytującym pierwszym dniu. Dla twojej informacji Obecnie mam otwarte następujące transakcje; GBPJPY - hit TP1, TSL, obecnie 218 pipsów za 2 części GBPUSD - hit TP1, TSL, obecnie 86 pipsów za 2 części EURUSD - wciąż niezdecydowany USDJPY - hit TP1, TSL, obecnie 88 pipsów za 2 części Złoto - trafienie TP1, TSL, obecnie 88 pipsów za 2 części 738 pipsów, które potencjalnie są dostępne do tej pory w tym tygodniu. Niestety przeszkadza praca i kariera. Wszystkiego najlepszego,

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Panie Ed, O tym, ile średnio pipsów ten system produkuje każdego miesiąca. Dzięki jeszcze raz. Paryż
    Od stycznia 2008 r. System z 10 parami (i złotem dodanym w styczniu 2009 r.) Osiągnął średnio 4976 pipsów na miesiąc. To nie obejmuje spreadów. Październik 08 był 11199 ze względu na kilka długich trendów. Najgorsze w tym roku było to, że tylko 1552 pipsów stanowiło 68%. Ogólnie system wygenerował 820 zwycięstw i 369 od stycznia 08 W tym miesiącu 21 wygrywa 4 y. Wyniki te nie mają się pochwalić, ale mają pokazać, że system ten konsekwentnie przynosi zyski w szerokim zakresie warunków rynkowych.

  4. #14
    1 Załącznik (y) GBPUSD - hit TP1, TSL, obecnie 86 pipsów za 2 części. Czy możesz potwierdzić, że transakcja została wprowadzona tak jak na załączonym obrazku?
    https://www.forex-instant.com/forex-...155-steps.html

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    GBPUSD - hit TP1, TSL, obecnie 86 pipsów za 2 części. Czy możesz potwierdzić, że transakcja została wprowadzona tak jak na załączonym obrazku?
    Aby usunąć TSL, użyj wykresu. Dzięki

  6. #16
    Cześć Mister ED, dziękuję za dzielenie twojego egy. Lubię systemy, w których prawie nie ma miejsca na interpretację. jeśli chodzi o świecę sygnalizacyjną, czy odnosisz się do świecznika czy helikina ashi? pozdrowienia

  7. #17
    Czy zamykasz połowę pozycji w TP1 i śledzi drugą połowę? Mówisz, że używasz górnej części ciała HA do zatrzymania na końcu. Na swoim wykresie indie używasz knota, więc zakładam, że chodziło ci o knot. Czy używasz knota poprzedniej świecy lub aktualnej świecy? Dziękuję Ci

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    GBPUSD - hit TP1, TSL, obecnie 86 pipsów za 2 części. Czy możesz potwierdzić, że transakcja została wprowadzona tak jak na załączonym obrazku?
    Tak, wszedłem pod koniec świecy

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Aby usunąć TSL, użyj wykresu. Dzięki
    Nie wiem, jak dołączyć zrzut ekranu bezpośrednio do tej odpowiedzi. Spróbuję później dzisiaj. Możliwe, że popełniłem błąd, twierdząc, że handel GBPUSD był wciąż aktualny (było późno w nocy, przepraszam). Jednak transakcje, które wciąż trwają dziś rano to: GBPJPY, EURUSD (otwarte na noc i już trafiły TP1), AUDUSD (niewielka dyskrecja aby otworzyć tutaj handel), Gold.

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Mister ED, dziękuję za dzielenie twojego egy. Lubię systemy, w których prawie nie ma miejsca na interpretację. jeśli chodzi o świecę sygnalizacyjną, czy odnosisz się do świecznika czy helikina ashi? pozdrowienia
    Spustem jest zmiana koloru HA, ale wszystkie pomiary są zdjęte ze świeczników.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.