Candle Based EA - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Candle Based EA

  1. #21
    Nie używam ea, ale możesz sprawdzić zakładki pod kątem błędów, może to być problem z poślizgiem lub zmienić bufor pip na 0, co może być źle zakodowane. Wciąż testuje swoją ea Moja funkcja BE jest bardziej podobna do ceny przystanku skokowego cena osiąga 50 pipsów ruch stp do 25 lub cokolwiek znowu złego czas na handel w połowie stycznia powinna palić dla d1 h4 nawet

  2. #22
    Twój EA jest zasadniczo taki sam lub inny? Czy mógłbyś podzielić się tym? jeszcze jedno pytanie, czy naprawdę używasz bufora 10 na codziennym wykresie? sugerowałbym to wyżej. jeśli jakikolwiek może pomóc w moim poprzednim poście .. dzięki, że sprawdziłem .. nie ma błędów. może pdoblem bcs to 5-cyfrowy broker? Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie otwierają transakcji. może dlatego, że buźka Ea jest smutna i nie uśmiecha się? -Sprawdź moje brigds ekranu

  3. #23
    Zapłaciłem RR za kodowanie mojego. 10 pipsów jest małych 30 może być lepszych na co dzień i po prostu łapie 50 pipsów ALE jeśli rynek jest w super zniżkowym trendzie, takim jak eurcad twój całkiem bezpieczny z 10-cioma bufora 10 jest dla usdcad lub usdjpy na przykład ... nie rozpadają się lub w dół dużo (może czas, aby je zrzucić..humm) 30-50 bufor jest dobry na gpbusd eurjpy audusd, jak poruszają się 100-300 w górę lub w dół od poprzedniego dnia. cofnij się o rok i zobacz, jak wielu zwycięzców przegrywa z twoimi oczami i narzędziem z krzyżowymi włosami. Ponownie miej na uwadze, że używam tylko mojego ea, kiedy wiem, że nie mogę być w domu na nowy dzieńświeca, która jest godzina piętnasta mojego czasu. Czasami EA jest zdezorientowany, problemy z połączeniem, poślizg i to jest, gdy twój EA zapomni umieścić w TP SL swoje zdarzenie na tyle, że nie polegam na nim 100% lepiej używać oczekujących zleceń i ukrytego skryptu SL TP lub ciągłego zatrzymania itp.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Twój EA jest zasadniczo taki sam lub inny? Czy mógłbyś podzielić się tym? jeszcze jedno pytanie, czy naprawdę używasz bufora 10 na codziennym wykresie? sugerowałbym to wyżej. jeśli jakikolwiek może pomóc w moim poprzednim poście .. dzięki, że sprawdziłem .. nie ma błędów. może pdoblem bcs to 5-cyfrowy broker? Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie otwierają transakcji. może dlatego, że buźka Ea jest smutna i nie uśmiecha się? -Sprawdź moje brigds ekranu
    Cześć, możesz sprawdzić kartę Wspólne, pozostawić zakładkę Wejście po otwarciu właściwości EA. Zaznacz pole wyboru Zezwalaj na transakcje na żywo, zobacz, czy buźka się uśmiecha i czy są otwarte jakiekolwiek transakcje.

  5. #25
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, możesz sprawdzić kartę Wspólne, pozostawić zakładkę Wejście po otwarciu właściwości EA. Zaznacz pole wyboru Zezwalaj na transakcje na żywo, zobacz, czy buźka się uśmiecha i czy są otwarte jakiekolwiek transakcje.
    dobrze, powinien być włączony. dzięki. ... nadal nie ma akcji z EA. pokaż ponownie mój zrzut ekranu. Właśnie zmieniłem bufor ustawień na 1. powinien otwierać transakcje po zerwaniu prev. świeca o 1 pips, prawda? co jest nie tak? dzięki!!
    https://www.forex-instant.com/tradin...ade-curve.html

  6. #26
    Proszę, wybierz ekspertyzy i pokaż, co mówisz ...

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Prawo, powinno być włączone. dzięki. ... nadal nie ma akcji z EA. pokaż ponownie mój zrzut ekranu. Właśnie zmieniłem bufor ustawień na 1. powinien otwierać transakcje po zerwaniu prev. świeca o 1 pips, prawda? co jest nie tak? dzięki!! {obraz}
    jesteś w błędzie TF dziennie TF

  8. #28
    Szanowny Panie, jestem Prabhu w Indiach. Chcę EA. Strategia: OBEJRZYJ DO DZIENNEGO WYKRESU TYLKO SPRZEDAJ ZAMÓWIENIE: WCZORAJ KOŃCZYŁ KUPIĘ ŚWIECĘ: - 1. aktualny przełom świecy do wysokiej ceny 2. aktualny przełom świecy do ceny zamknięcia, TO ZAMÓWIENIE SPRZEDAJE KUP ZAMÓW: WCZORAJ ZAKOŃCZYŁ ŚWIECĘ SPRZEDAJĄCĄ: - 1. aktualna przerwa na świece do NISKIEJ ceny 2. aktualna przerwa na świece do ceny zamknięcia, TO ZAMÓWIENIE JEST KUPIONE Proszę opracuj ea. dziękuję Prabhu

  9. #29

  10. #30
    1 Załącznik (y) Jeśli zamknę wszystkie przystanki, zdobędę zyski itd. I użyję go w trybie czystym, czy będzie on nadal zamykał aktualne pozycjeotwierał nowe pozycje, gdy świece zmieniają kierunek? Dziękuję Ci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.