Candle Based EA
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Candle Based EA

  1. #1
    1 Załączniki Wpisz: Long, gdy:
    Obecna cena jest wyższa niż poprzednia świeca

    Wprowadź krótki, gdy:
    Obecna cena jest niższa niż poprzednia świeca

    Wyjście:
    a) Trailing Stop Loss
    b) Sygnał w przeciwnym kierunku

    TF:
    Im wyżej, tym lepiej. Codziennie działa najlepiej.

    To naprawdę prosty pomysł, choć wydaje się dość opłacalny. Istnieją pewne znaczne wypłaty i okresy, kiedy ten system działa lepiej, a inne, gdy działa gorzej. Szukam pomysłu, aby odfiltrować ę czasu, a może jakiejś reguły MM. Próbowałem już zamówień Grid, Stochastic i MA z wieloma różnymi wejściami. Pomimo moich prób oryginalna wersja nadal działa najlepiej. W załączeniu masz EA, który musisz skompilować przed testowaniem. Przepraszamy za nieprofesjonalny układ kodu, ale nie uważam się za profesjonalnego programistę.

    WEJŚCIA:
    Trailing SL = 200;/Trailing Stop Loss ustawiony domyślnie na 200 pipsów (5-cyfrowy broker)
    BE = true;/Przenieś Trailing Stop Loss na Break Even
    DynamicLot = true;/Zwiększenie wartości partii proporcjonalnie do zwiększenia salda konta
    LOT = 0,01;/Ignoruj ​​jeśli DynamicLot = true; Ustaw na wszystko, co chcesz, jeśli jest fałszywe.
    SL = 200;/Myślę, że to jasne,
    TP = 2000;/i ten też

    Baw się dobrze i daj mi znać, co myślisz.

    https://www.forex-instant.com/attach...2032799615.mq4

  2. #2
    Ustawiłem to na skalpowanie 5 min świecy, ale otrzymałem błąd OrderSend 130
    Cytat Zamieszczone przez ;
    extern double TrailingSL = 2; extern bool BE = true; extern bool DynamicLot = true; static datetime new_time = 0; extern double LOT = 0,01; extern int SL = 5; extern int TP = 5;
    Możesz sprawdzić?

  3. #3
    Zrobiłem to tak samo jak ty i działa. Różnica polega na tym, że mam pięciocyfrowy agent i ustawiłem go w następujący sposób: TS: 20, co oznacza 0.00020 SL: 50, co oznacza 0.00050 TP: 50, co oznacza 0.00050, ale jeśli masz pewność, że masz 4-cyfrowego pośrednika, nie mówię: T tak właśnie jest. Problem może polegać na funkcji Account Balance, w zależności od tego, jak niewielki depozyt został ustalony. Spróbuj go wyłączyć. Być może istnieje również limit wartości Twojego Lotu, a broker nie stosuje przyrostów 0,01 lota. To wszystko może zależeć od tego, skąd masz swój MT4. Ustawienie SL na 5 pipsów nie działa tak bardzo. Po pierwszym teście po otwarciu zamówienia wartość ta spadnie do 2 pipsów z powodu TS. Spróbuj zwiększyć TS. Próbowałem wielu różnych ramek czasowych i im więcej, tym lepiej. Nie znalazłem żadnych opłacalnych ustawień, które mogłyby działać na M5. Daj mi znać, jeśli to była jakaś pomoc

  4. #4
    Domyślam się, że twoje ustawienia domyślne są dobre, testowałem z rozmiarem 1 części, aby zrozumieć maksymalne wykorzystanie .. !!! Co sądzisz, aby zmienić przyrost Dynamicznego Lotu na Martingale w 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .....? Zwiększenie ilości tylko w przypadku y, dopóki nie nastąpi handel zyskami, ponieważ ponad 50% to współczynnik wygranych.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    [font = Verdana] [color = Navy] Enter Long, gdy: Obecna cena jest wyższa niż poprzednia świeca Enter Enter Short when: ualna cena jest niższa niż poprzednia świeca. Wyjście: a) Trailing Stop Loss b) Sygnał w przeciwnym kierunku TF: Higher lepiej. Codziennie działa najlepiej. To naprawdę prosty pomysł, choć wydaje się dość opłacalny. Istnieją pewne znaczne wypłaty i okresy, kiedy ten system działa lepiej, a inne, gdy działa gorzej. Szukam pomysłu na odfiltrowanie , a może ...
    ten ciągle daje mi ordersend error1, zamień błąd 130 w back test..did u doznajesz?

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ten ciągle daje mi ordersend error1, zamień błąd 130 w back test..did u doznajesz?
    Dostaję to samo.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dostaję to samo.
    Myślę, że ten facet nie jest aktywny w tym wątku .. w8ing dla jego odpowiedzi

  8. #8
    1 Załączniki Przepraszam, że ostatnio byłem zajęty Bożym Narodzeniem i rodziną. Zmieniłem jedną rzecz w kodzie. Gdy wartość DynamicLot została ustawiona na wartość true, obliczona została wartość z więcej niż dwóch miejsc po przecinku. Mogło tak być, ale nie musiało tak być. Nigdy nie miałem takich problemów, ponieważ MT zdawało się naprawiać wartość partii do samej kwoty użytecznej. Tak czy inaczej tutaj masz inną wersję wraz z alertami, które pojawią się w czasopiśmie, dzięki czemu zobaczysz, jakie parametry zamówienia są błędne. Błąd 130 nie wyjaśnia wiele. Daj mi znać, co ci pokazuje.
    https://www.forex-instant.com/attach...1692910055.mq4

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    [color = Navy] Przepraszam, że ostatnio byłem zajęty Bożym Narodzeniem i rodziną. Zmieniłem jedną rzecz w kodzie. Gdy wartość DynamicLot została ustawiona na wartość true, obliczona została wartość z więcej niż dwóch miejsc po przecinku. Mogło tak być, ale nie musiało tak być. Nigdy nie miałem takich problemów, ponieważ MT zdawało się naprawiać wartość partii do samej kwoty użytecznej. Tak czy inaczej tutaj masz inną wersję wraz z alertami, które pojawią się w czasopiśmie, dzięki czemu zobaczysz, jakie parametry zamówienia są błędne. Błąd 130 nie wyjaśnia wiele. Daj mi znać, co to ...
    dzięki casper c .. opublikuj wyniki wkrótce.

  10. #10
    leandar, nie jestem wielkim fanem Martingale, chociaż niektóre systemy wydają się opłacalne przy odpowiednich ustawieniach, nigdy nie działały dla mnie. Najlepszą rzeczą na FF, jaką kiedykolwiek wypróbowałem, była mGridEA. Nie miałem czasu, aby podążać za bieżnikiem, ale sam wykonałem pewne modyfikacje i na dłuższą metę nie okazały się opłacalne. Być może nie byłoby złym pomysłem przyjrzeć się, jak rozwinął się bieżnik. Zrobię co w mojej mocy, aby zakodować twój pomysł na CandleBased w ten weekend. Warto sprawdzić, jak może to zmienić wynik. Codzienne bary najlepiej sprawdzają się w testach historycznych, jednak chciałbym zmniejszyć czas do H4, a może H1. Kiedy handlowałem ręcznie, robiłem 2-3 razy więcej niż różnica między dniem otwarcia i zamknięcia dnia. Mój brak czasu na handel doprowadził do opracowania niespójnego podejścia, które następnie doprowadziło do ogromnych wypłat, więc skończyłem na EA. W każdym razie wierzę, że w mniejszym okresie czasu więcej pestek do zbioru. Co myślisz? Dwa dni temu byłem w pociągu, obserwując w tle linie elektryczne. Rozbieżność między nimi pokazywała dokładne momenty zanim wszyscy zaczęli się podnosić, zanim uderzyli w bieguny. (Czy rozbieżności również działają w przyrodzie?) Uświadomiłem sobie, że jednym z najpotężniejszych narzędzi do przygotowania się na silne ruchy zwrotne jest Divergence on RSI. Nie jestem jeszcze pewien, jak zakodować takie rzeczy, ale wiem, że to możliwe. Co o tym myślisz? Spojrzałem na wykresy i wydaje się, że może działać nawet na niższych TF w połączeniu z CandleBased.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.