Candle Based EA - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Candle Based EA

  1. #11
    1 Załączniki Ive podwoiły kilka kont za pomocą tego pomysłu. Nazywam to handlem opóźnionym. (nie jest to moja próba gniewu kogokolwiek, tylko to, co nazywam) Jeśli kupisz przerwę na gpbusd 4h lub sprzedasz przerwę poprzedniego paska, wygrasz prawie każdy handel, JEŚLI prowadzisz duży duży przystanek i mały tp 10-20 tp za $ 1 za handel, który zarabiasz. Ale tego nie robię. Teraz używam codziennie tylko z 10-15 bufora pip 50-100 tp w zależności od pary. więc przykład: 300 pip sl 100 tp gpbusd z 10 bufora pip. Jeśli handlujesz 10-dolarowym lotem standardowym, możesz zdobyć tylko 10 pipsów na wykres, ja mam 5-7 wykresów. bufor oznacza, że ​​musi rozbić X ilość pestek lub nie ma wymiany (jedynym filtrem, który działa, jest ręczne ustawianie transakcji w kierunku trendu dziennym i wyłączanie ekranu) Zapłaciłem za mój EA, ale używam go tylko wtedy, gdy nie mogę być w domu nowy pasek dnia. Mam nadzieję, że wszystko ma sens. Mam odlew, więc nie mogę pisać. Czwartek wyniósł 100 pipsów (patrz zdjęcie) bez handlu, ponieważ nie doszło do naruszenia buforu. Tue było 100 pipsów. Poniedziałek i niedziela to zwycięzcy, bo prawie każdego dnia cena zrywa lub zwalnia w poprzednim dniu. Uwielbiam w środku dni ... mam konto na następny dzień. Tak, zostawiłem dużo na stole, ale kiedy jestem chciwy, wysadzam konto
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...modifiion.html

  2. #12
    Jakie są ustawienia dla handlu ZŁOTO, SREBRNO, USDJPY, OLEJ ...?

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    [color = Navy] Przepraszam, że ostatnio byłem zajęty Bożym Narodzeniem i rodziną. Zmieniłem jedną rzecz w kodzie. Gdy wartość DynamicLot została ustawiona na wartość true, obliczona została wartość z więcej niż dwóch miejsc po przecinku. Mogło tak być, ale nie musiało tak być. Nigdy nie miałem takich problemów, ponieważ MT zdawało się naprawiać wartość partii do samej kwoty użytecznej. Tak czy inaczej tutaj masz inną wersję wraz z alertami, które pojawią się w czasopiśmie, dzięki czemu zobaczysz, jakie parametry zamówienia są błędne. Błąd 130 nie wyjaśnia wiele. Daj mi znać, co to ...
    Dziękuję za aktualizację. Teraz działa mi dobrze. Zastanawiałem się, jak działa funkcja BE?

  4. #14
    I wydaje mi się, że EA robi tylko jeden handel w danym momencie? Tak więc, dopóki nie poniesiemy , czy TP, aby otworzyć kolejny handel? Byłoby miło, gdyby ciągle stosował transakcje. Kolejną sugestią jest, aby EA ustawiło wartość BE po danym # pestek. EA miałaby około 6 udanych codziennych transakcji na EURUSD (435 pipsów, w zależności od tego, czy codziennie pobierasz zysk, czy też pozwoli to na akumulację) w grudniu. 2 transakcje (SL = 20) powodujące utratę -20 pipsów każda. 6 transakcji BE ( 20 pipsów = BE, jeśli to możliwe). I 6 bez transakcji. ^^ To tylko moje wejście. Nie jestem pewien, czy to możliwe. 435 pestki - 40 pipsów = 395 pipsów. Wesołych Świąt!

  5. #15
    1 Załącznik (y) Tutaj jest, nieco zmodyfikowany ekspert. USTAWIENIA: Wszystkie wartości pipsów są ustawione na 5-cyfrowe cytowanie. Zrób jedno zero, jeśli używasz 4-cyfrowego brokera. TrailingSL 200/Trailing Stop Loss ustawiony na 200 pipsów BE true/jeśli ustawiony na true TrailingSL przenosi SL na Break Even 100 pipsów i dalej. martingale true/Jeśli jest prawdą, zawsze, gdy wystąpi a, następny handel użyje podwojonej wielkości partii, dopóki nie zostanie osiągnięty zyskowny handel. DynamicLot true/Jeśli ustawione na true, program zwiększy wielkość partii proporcjonalnie do wzrostu salda konta. Dodaje 0,01 lota za każde X euro, funty, dolary konta wzrastają X 50/Look up. Buffer true/jeśli jest prawdziwy, EA pozostawia trochę miejsca między wysokąniską ostatnią świecą, a ceną otwarcia zamówienia wartość_atowa 100/cena musi przekroczyć wysokieniskie /- 100 pipsów przed zamówieniem otwarcia LOT 0,01/początkowa wartość partii. Zignoruj, jeśli DynamicLot jest ustawione na true i umieść to, co lubisz, jeśli w innym przypadku SL 200/początkowa wartość Stop Loss. Pamiętaj, że jeśli Trailing SL ma mniejszą wartość niż ta, zmniejszy wartość SL natychmiast po złożeniu zamówienia. TP 2000/początkowa wartość Take Profit COMMENT false/Użyłem funkcji księgowania zleceń w tej modyfikacji, którą wziąłem z jednego z innych programów, które przygotowałem. Ten przełącznik decyduje, czy jakiekolwiek komentarze są wyświetlane w oknie rynku. Nie zrobiłem dzisiaj wiele testów. Możesz jednak spróbować trochę grać z ustawieniami i zobaczyć, jak idzie. Jak dotąd w moich testach odnotowano więcej niż 2 y, więc Martingale nie działało zgodnie z planem. Może ze względu na napięty StopLosses. tommbstone, wydaje się dobrym pomysłem jest użycie kilku różnych par dla tego systemu. Wspomniałeś 5-7 wykresów. Których w szczególności używasz? Jak są skorelowane? chick3n420 jeśli spojrzysz na powyższe ustawienia, BE zostanie wyjaśnione. Jest częścią funkcji TrailingSL. Zmieniłem również wymóg zerowych zamówień na umieszczenie nowego, więc przy szerokim zatrzymaniu zamówienia powinny się kumulować tak długo, jak długo będą sygnały w tym samym kierunku.
    https://www.forex-instant.com/attach...1020671272.mq4

  6. #16
    Jest taki problem z EA, że gdy zdarzy się whipsaw, zamówienie zostanie zamknięte z powodu SL i musimy poczekać na pojawienie się kolejnego paska, aby zamówienie zostało złożone ponownie. Tymczasem program pozostaje bezczynny. Myślałem o ponownym wejściu na rynek w takiej sytuacji, ale nie mogłem wymyślić niczego rozsądnego. Jakieś pomysły?

  7. #17
    Kacper I używam tylko codziennych podziałów wykresów. mniej wata pamiętaj, że ta metoda jest zła do jana. na razie chciałbym pobrać 10-20 pipsów wout bufora pip. Wciąż 100-200 $ na wykres na standardowych partiach non Setings wakacyjneręczny handel audusd z buforem 10 pip przesunie 100 pipsów (5dig), ale mam skok przesuwania sl do 10pip po trafieniu 50 pipsów. Nie mogę stracić więcej niż 10 pipsów. gpaud sam jak powyżej eurjpy same gbpusd same eurusd, usdcad biorę tylko 50 pipsów z 10-15 buforów pip Eksperymentuję z eurbp euraud eurcad .10 partii, dopóki nie poczuję na tych parach. Niektórzy tak twierdzą, ale niektórzy przenoszą się na zyski najpierw i szybciej

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oto jest, trochę zmodyfikowany ekspert. USTAWIENIA: Wszystkie wartości pipsów są ustawione na 5-cyfrowe cytowanie. Zrób jedno zero, jeśli używasz 4-cyfrowego brokera. TrailingSL 200/Trailing Stop Loss ustawiony na 200 pipsów BE true/jeśli ustawiony na true TrailingSL przenosi SL na Break Even 100 pipsów i dalej. [color = navy] martingale true/Jeśli jest prawdą, zawsze, gdy wystąpi a, następny handel użyje podwojonej wielkości partii, dopóki zyskowny handel nie będzie ..................... ........
    Cześć wszystkim, najpierw dziękuję za twoją pracę i twoje oddanie. Pytanie? Próbowałem zoptymalizować BUFFER (wersja 3.) i nie działam poprawnie. Dziękuję za uwagę Lordorly

  9. #19
    Jeszcze nic nie myślałem o SL, ale funkcja BE wydaje się działać, nawet jeśli transakcja wynosi 100 pipsów. -cHiCk3n420

  10. #20
    1 Załącznik (-i) Mam problem z EA. zgodnie z moim rozumieniem: kiedy dodaję EA do \ ekspertów i ładuję go za pomocą nawigatora z ustawieniami na ekranie, powinien on otworzyć handel w dowolnym czasie po 1 puntowej przerwie ostatniej wysokiejniskiej ostatniej świecy. jak widzisz dodałem 16.48 i nic się nie dzieje. co jest nie tak? ps Mam 5-cyfrowego brokera. czy muszę coś zmienić? dzięki
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...ng-indior.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.