Który? Techniczne lub podstawowe
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Który? Techniczne lub podstawowe

  1. #1
    Witaj traderów

    zacznijmy najpierw od Fundamentals:
    ci faceci przewidują cenę na podstawie analizy fundamentalnej ... makroekonomicznej ... (stopy procentowe, PKB ... itd.)

    Zalety:
    - bardzo dobrze przewiduj kondycję gospodarczą ...
    - Zwiększenie wiedzy o kraju, z którym będziemy handlować w jego walucie ...
    -alendarze, które pokazują codzienne wiadomości ...

    Niedogodności:
    - nie pokazują punktów wejścia i wyjścia ...
    - nie możesz po prostu przewidzieć ruchów cenowych w jednym wydaniu wiadomości ... możesz także tłumaczyć wszystkie nowości na wpis ...

    Secondley Technical:

    Zalety:
    - skupić się na ruchu cen ...
    -trendy, wzory są łatwe do zrobieniaidentyfikacji ...
    - wykresy są pełne informacji o cenie i jej cyklu życia, a wykresy są bezpłatne

    Niedogodności:
    - pokazuje, co już się stało ...
    -powiadomienie o starych, zapomnianych wnętrzach ... powinno się poprawić!
    - fałszywe sygnały

    ok ok, ja sam jestem technicznym ... ale początkującym ... co o tym sądzisz faceci, jeśli jest jakaś zaleta. disad. dla Technicznych i Podstawowych ... proszę dodać ... Wiem, że jest więcej ... i wiem, że powinniśmy używać obu ... ale cóż mogę powiedzieć, że każda rzecz ma dwie twarze, dobra brzydka

  2. #2
    Techniczny i fundamentalny handel to odmienne podejście, przynajmniej w dłuższej perspektywie, siła prognostyczna analizy fundamentalnej jest większa. Techniczne i fundamentalne mają różne języki określające tę samą sytuację, zawsze dają ten sam kierunek i osiągają takie same wyniki.

  3. #3
    Dla początkujących poważnie doradziłbym im, aby trzymali się technicznych, przynajmniej dopóki lepiej nie zrozumieją rynku. Podstawy są trudne i wykorzystują je do przewidywania rynku. Zgadłeś. Jest kilku handlowców, którzy przysięgają na fundamenty, ale pytają ich o wpływ na rynek w oparciu o jedną wiadomość prasową, otrzymasz 5 odpowiedzi diff od 5 handlowców diff i dlatego opłaca się trzymać z dala od podstaw, szczególnie jeśli zaczynasz na zewnątrz..

  4. #4
    Te dwa nie wykluczają się wzajemnie. Kiedy gotujesz stek, będziesz miał problemy z jedzeniem za pomocą noża lub tylko widelca. Użyj obu i ciesz się stekiem!
    Ale poważnie, używam technologii. analiza na horyzoncie od 1 do 2 tygodni, a podstawy dają obraz długoterminowy. Próba handlu intraday na podstawach prawdopodobnie doprowadzi cię do szaleństwa, ponieważ większość danych będzie po prostu hałasem i nie wpłynie zbytnio na sentyment.

  5. #5
    Walczysz przeciwko Big Money. Big Money ma analityków, którzy spędzają 12 godzin dziennie analizując jedną parę walutową, nawołując kontakty w dużych międzynarodowych korporacjach i bankach rezerw, tworząc modele ekonomiczne itp. Czy masz przewagę nad tymi ludźmi po prostu czytając opóźnione wiadomości z Reuters? W analizie technicznej używasz tych samych informacji, co Big Money, czyli wykres. Duże pieniądze nie mają przewagi informacyjnej, ponieważ obaj patrzysz na ten sam wykres. Po prostu coś do przemyślenia.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Walczysz przeciwko Big Money. Big Money ma analityków, którzy spędzają 12 godzin dziennie analizując jedną parę walutową, nawołując kontakty w dużych międzynarodowych korporacjach i bankach rezerw, tworząc modele ekonomiczne itp. Czy masz przewagę nad tymi ludźmi po prostu czytając opóźnione wiadomości z Reuters? W analizie technicznej używasz tych samych informacji, co Big Money, czyli wykres. Duże pieniądze nie mają przewagi informacyjnej, ponieważ obaj patrzysz na ten sam wykres. Po prostu coś do przemyślenia.
    Zgodzić się! Wykresy mogą nas również oszukać. Duże pieniądze mogą manipulować wykresami w krótkich ramach czasowych. Nasz najlepszy zakład, jak w każdej starej szkole, kupuj tanio sprzedaj.

  7. #7
    technicznych i fundamentalnych ............... spojrzeć na wykres Enronu, powiedz mi, jak handlowałby technik? co z rynkiem mieszkaniowym ... jestem pewien, że techniczni inwestorzy nie stracili pieniędzy. Podstawy są środowiskiem ekonomicznym, które wpływa na transakcje, które następnie są nanoszone na wykresie .................................. to to dziwne, jak wielu tak zwanych handlowców nie wie, że wykres to tylko statystyczna analiza ceny.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dla początkujących poważnie doradziłbym im, aby trzymali się technicznych, przynajmniej dopóki lepiej nie zrozumieją rynku. Podstawy są trudne i wykorzystują je do przewidywania rynku. Zgadłeś. Jest kilku handlowców, którzy przysięgają na fundamenty, ale pytają ich o wpływ na rynek w oparciu o jedną wiadomość prasową, otrzymasz 5 odpowiedzi diff od 5 handlowców diff i dlatego opłaca się trzymać z dala od podstaw, szczególnie jeśli zaczynasz na zewnątrz..
    Twoje prawo ... ale czasami nawet nie wiesz, czy twoja podstawowa analiza jest słuszna, czy nie ... Na przykład ... ostatnia obniżka stopy procentowej na AUD para AUDUSD powinna spaść w cenie ... ale zgadnij co to znacznie więcej
    ... więc jeśli jesteś podstawowym przedsiębiorcą, powinieneś znać wszystkie wiadomości z tego kraju, które zostaną wydane od momentu aż do przyszłego roku ... także, aby móc poznać wpływ tej wiadomości na parę ... poznaj makroekonomię i politykę, z której korzysta każdy kraj ... wiele rzeczy, o których początkujący myśli ... może eksplodować jego mózg

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    technicznych i fundamentalnych ............... spojrzeć na wykres Enronu, powiedz mi, jak handlowałby technik? co z rynkiem mieszkaniowym ... jestem pewien, że techniczni inwestorzy nie stracili pieniędzy. Podstawy są środowiskiem ekonomicznym, które wpływa na transakcje, które następnie są nanoszone na wykresie .................................. to to dziwne, jak wielu tak zwanych handlowców nie wie, że wykres to tylko statystyczna analiza ceny.
    masz na myśli analizę statystyczną tego, jak ten kraj robi ... 2 kraje za każdą parę ... cena przychodzi po podstawach ... nie fundamenty przychodzą po cenie.

  10. #10
    Akcja cenowaświeczniki z technicznym jest moim głównym narzędziem analizy w zakresie wejścia do handlu, ponieważ zapewniają one podstawowe punkty wsparcia i wytrzymałości oraz ogólny trend walutowy. Przyznaję, że większość mojej decyzji opiera się na technicznych punktach widzenia. Będąc inwestorem w ciągu dnia, musisz być świadomy podstaw i wielkiego wpływu najnowszych wiadomości na rynku. Łatwo też znaleźć doskonałą konfigurację techniczną, która może nawet na twoją korzyść, być kompletnie zaślepiona przez zaskakującą wiadomość ekonomiczną. Te krzyki jenów krzyżowych są szczególnie bolesne, szczególnie gdy awersja do ryzyka kopie w L Jak już powiedziano, potrzebujesz połączenia dwóch, chociaż analiza fundamentalna wymaga większego zrozumienia gospodarek itp., Aby zinterpretować, jak handlować z tego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.