Projekt dla programistyprogramisty
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Projekt dla programistyprogramisty

  1. #1
    Cześć chłopaki

    Zastanawiam się, czy ktoś chciałby doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie, o którym myślę ...

    Zasadniczo handluję 4 parami, ale mam tylko jeden monitor i chciałbym, aby to indi utrzymywało mnie w harmonogramie.

    Podam przykład - Powiedz, że handluję 15-milionowymi wykresami i 3 parami - mam 5 m, aby przeanalizować każdą parę na każdym pasku 15-metrowym

    Po prostu chcę, żeby ten indi wyświetlał parę, którą powinienem oglądać - na przykład pierwsze 5m z 15-metrowego paska tekst może powiedzieć EURUSD, a potem, gdy to 5m, tekst zmienia się na GBPUSD, to za ostatnie 5m 15-metrowy pasek wyświetlał EURJPY

    Mogę umieścić to indi na każdej z par, które oglądam, z tymi samymi ustawieniami i dałoby mi wskazówkę, kiedy przejść do następnej pary.

    Myślę, że wystarczy podzielić przedział czasowy o określoną kwotę - w powyższym przykładzie dzieliłoby go o 3 ...

    Wtedy mógłbym wprowadzić tekst do wyświetlenia dla każdego interwału, więc ... Interwał 1 - Interwał EURUSD 2 GBPUSD i Interwał 3 EURJPY ”

    Byłby podekscytowany, gdyby ktoś mógł to poprawić - nie wiem, czy to już istnieje.

    Dzięki

  2. #2
    1 Załącznik (y) hej cindy ..... na podstawie twoich instrukcji tutaj .... 15-minutowe paski podzielone na 3 przedziały .... każdy przedział wyświetlający parę do wyboru przez użytkownika .... holler, jeśli potrzebne są zmiany ... ..h
    https://www.forex-instant.com/attach...1998295789.mq4

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    hej cindy ..... na podstawie twoich instrukcji tutaj .... 15-minutowe paski podzielone na 3 przedziały .... każdy interwał wyświetlający parę do wyboru przez użytkownika .... holler jeśli zmiany potrzebne ..... h
    Hej, Hayseed, przepraszam, że nie odświeżam się wcześniej - dopiero dzisiaj zauważyłem twój post. Chyba zrezygnowałem.! Indi jest niesamowite i dziękuję. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że jesteś jednym z tych szczęściarzy! Ktoś, kto stara się pomóc innym i twojej duszy, musi być wypoczęty! Nie wchodząc zbyt głęboko, dziękuję i zostawiam to! Ur a Champin okrzyki! CXX PS przepraszam, że jest o wiele za późno!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.