Broker z następującymi kryteriami?
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Broker z następującymi kryteriami?

  1. #1
    Cześć ludzie,

    czy możesz polecić mi Brokera z następującymi kryteriami:

    - MT4
    - najmniejszy minimalny depozyt, jak to możliwe
    - gwarancja depozytowa
    - należy zezwolić na scalping i hedging (tak, aby członkowie NFA odpadali)
    - Najmniejsze partie, jak to możliwe (0,01-0,10)

    Dziękuję za sugestie!
    Z poważaniem!

  2. #2
    Daj mi znać, gdy znajdziesz taki. Ok, może znam kogoś, ale ostatnio nie patrzyłem na niego, nigdy nie miałem konta na żywo, chociaż myślałem o tym przy kilku okazjach.
    http://www.prime4x.comIch dane demonstracyjne są zwykle bardzo dobre, ale nie zawsze tak jest, dlatego nie używałem ich ostatnio, może dam toich serwerowi próbnemu jeszcze raz. Może sprawdź witryny brokerów itp. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Czy ktoś z tych brokerów ma na żywo mikro, mini, konto itp.?

  3. #3

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witajcie, czy możecie polecić mi Brokera z następującymi kryteriami: - MT4 - jak najmniejszy depozyt minimalny - gwarancja depozytowa - scalping i hedging (aby członkowie NFA odpadli) powinni być dopuszczeni - najmniejsze partie, jak to możliwe (0,01-0,10) za twoje sugestie! Z poważaniem!
    FXDD ma wszystkie powyższe, z wyjątkiem gwarancji depozytów, cokolwiek to jest. Jeśli masz na myśli gwarancję, że Twoje pieniądze są w 100% gwarantowane, są bezpieczne w brokerze, nie ma ich na rynku Forex. Wszystkie dokumenty otwierające konto stwierdzają, że twoje fundusze nie otrzymują dużej ochrony w przypadku bankructwa brokera; tak po prostu jest. Będziesz musiał poprosić o mikroprojekty, ale zrobili to za pośrednictwem czatu online, podczas gdy ja czekałem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.