EA na podstawie średniej kroczącej - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: EA na podstawie średniej kroczącej

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    może się okazać, że ta ciekawa zabawa
    http://articles.mql4.com/163
    Cześć MAM.Trader, Dzięki za udostępnienie bardzo interesującego artykułu. To zdecydowanie dało mi nowe spojrzenie. Jeszcze raz, dzięki za to! Pozdrawiam, Frietzak

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Frietzak, interesują mnie twoje wysiłki. Zawsze byłem zwolennikiem EA, ponieważ uważam je za najlepszy sposób na całkowite wycofanie emocji z rynku. Handel musi być zimny, wyrachowany i logiczny, a EA na to pozwala. Będąc traderem trendów, od dawna zastanawiałem się nad wykorzystaniem ruchomych średnich kątów nachylenia do inicjowania pozycji, ponieważ w istocie oznacza to, że trend jest mocno ugruntowany, jak sądzę. To powiedziawszy, nie poświęcam dużo czasu na tester egy. Wolałbym uczestniczyć w testach przeprowadzanych z wykorzystaniem ...
    Cześć, dziękuję za zainteresowanie EA. Zauważam, że dzielimy te same myśli. Jak bardzo dobrze opisane w artykule oferowanym przez MAM.Trader '' praca eksperta na rachunku rzeczywistym i jego modelowanie w Strategy Testerze różnią się od siebie. Różnica polega na tym, że modelowanie nie uwzględnia odrzucenia zleceń i zleceń, które występują w rzeczywistym obrocie. ”Twoja pomoc jest mile widziane! To wszystko jest dla mnie nowe. Czy mogę założyć, że powrócisz z informacją o tym wątku, gdy coś znajdziesz? Z góry dziękuję za pomoc i czekam na współpracę. Pozdrawiam, Frietzak

  3. #13
    przyjemność!
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, dziękuję za udostępnienie bardzo interesującego artykułu. To zdecydowanie dało mi nowe spojrzenie. Jeszcze raz, dzięki za to! Pozdrawiam, Frietzak
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, dziękuję za udostępnienie bardzo interesującego artykułu. To zdecydowanie dało mi nowe spojrzenie. Jeszcze raz, dzięki za to! Pozdrawiam, Frietzak

  4. #14
    Absolutnie! Opowiem o tym, kiedy będę miał jakieś wyniki. TF
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, dziękuję za zainteresowanie EA. Zauważam, że dzielimy te same myśli. Jak bardzo dobrze opisane w artykule oferowanym przez MAM.Trader '' praca eksperta na rachunku rzeczywistym i jego modelowanie w Strategy Testerze różnią się od siebie. Różnica polega na tym, że modelowanie nie uwzględnia odrzucenia zleceń i zleceń, które występują w rzeczywistym obrocie. ”Twoja pomoc jest mile widziane! To wszystko jest dla mnie nowe. Czy powinienem założyć, że powrócisz z informacją o tym wątku, gdy coś znajdziesz? ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, dziękuję za zainteresowanie EA. Zauważam, że dzielimy te same myśli. Jak bardzo dobrze opisane w artykule oferowanym przez MAM.Trader '' praca eksperta na rachunku rzeczywistym i jego modelowanie w Strategy Testerze różnią się od siebie. Różnica polega na tym, że modelowanie nie uwzględnia odrzucenia zleceń i zleceń, które występują w rzeczywistym obrocie. ”Twoja pomoc jest mile widziane! To wszystko jest dla mnie nowe. Czy powinienem założyć, że powrócisz z informacją o tym wątku, gdy coś znajdziesz? ...

  5. #15
    thx za twoją pracę, ale nie mam żadnych operacji. Nie rozumiem powodu. Ea jest zainstalowana właściwość. Za uwagę.

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    thx za twoją pracę, ale nie mam żadnych operacji. Nie rozumiem powodu. Ea jest zainstalowana właściwość. Za uwagę.
    Cześć Andy60rm, dziękuję za zainteresowanie EA. Być może zapomniałeś wpisać kod seryjny; 04gp-RvYg-NUd2-HXaS. Czy jest jakiś problem, zanim możesz wpisać kod seryjny? Pozdrawiam, Frietzak

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Być może zapomniałeś wpisać kod seryjny; 04gp-RvYg-NUd2-HXaS.
    Cześć Frietzak, chciałbym usłyszeć, jak radzisz sobie z testowaniem tego EA. Czy możesz również opublikować zaktualizowany kod seryjny, ponieważ upłynął czas wygaśnięcia powyższego. Dzięki.

  8. #18
    Cześć, nie wiem, czy EA nadal działa, ale testuję to i nie umieszcza żadnej transakcji na mojej 5-minutowej mapie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.