Broker mikropożyczek z metatrader - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Broker mikropożyczek z metatrader

  1. #11
    Podczas gdy jesteśmy w tej sprawie, czy ktokolwiek miał jakieś doświadczenia z Windsor Brokers Ltd z siedzibą na Cyprze? Ich mikro partie to 10 centów za pip. Nie korzystałem z nich, więc wszelkie komentarze na temat tego brokera są mile widziane.

  2. #12
    Czy ktoś ma pewne doświadczenia z Liteforex? Ich Micro-Konto do handlu z Centami brzmi bardzo interesująco ... Czy ktoś ma tam konto?

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś ma pewne doświadczenia z Liteforex? Ich Micro-Konto do handlu z Centami brzmi bardzo interesująco ... Czy ktoś ma tam konto?
    Mam dwa konta na koncie z Liteforex i do tej pory nie miałem większych problemów. Kilka tygodni temu mieli problemy z serwerami, ale już to rozwiązali. Od tego czasu nie miałem żadnych problemów. Moim zdaniem, te centowe konta są najlepsze do nauki handlu, testowania nowych systemów i testowania automatycznych systemów transakcyjnych, EA. To prawdziwe pieniądze, choć ryzykujesz tylko 100 $ zamiast prawdziwych 10 000 $. Realizacja zamówienia jest również realna i masz poczucie różnic między handlem demo a rzeczywistym handlem. MB Trading rozwija obecnie obsługę Metatrader 4. Będą także oferować mikroskopy.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś ma pewne doświadczenia z Liteforex? Ich Micro-Konto do handlu z Centami brzmi bardzo interesująco ... Czy ktoś ma tam konto?
    Tak, w rzeczywistości, handluję z Liteforex. OK, ich transakcja na zlecenie zarówno dla Micro lot, Lite Account i Real Account dla standardowego konta jest szybka. Nie ma poślizgu, chociaż spread wynosi 1 pipsa więcej niż w przypadku innych brokerów. Wiem o wielu brokerach mt4, jako ich kliencie, którzy pokazują 2 pipsy spreadów, ale tak naprawdę nie można dostać tego spreadu, po prostu dlatego, że Trade Execution nie jest wystarczająco szybki, kończąc wstawanie prawdziwej różnicy 5-8 pipsów. Również nie ma ceny w cenach. Dobre wrażenia z nimi
    Sprawdź mój blog poniżej.TQ

  5. #15

  6. #16
    czy liteforex pozwala na skalpowanie? czy kopie mnie, jeśli zrobię trochę skalpowania?

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez ;
    czy liteforex pozwala na skalpowanie? czy kopie mnie, jeśli zrobię trochę skalpowania?
    Liteforex nie pozwala na skalpowanie, ale jest wielu skalpujących używających Lite Forex, Czy to nie ironia?
    Jednak Instaforex nie pozwala na skalpowanie, nie tylko to, oni wystawili turniej Scalping, o mój Boże!
    W każdym razie rynek forex zawsze był rynkiem nieregulowanym, czy to w USA, czy w innych częściach świata ... Nie można już ciągnąć hamulców!

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez ;
    czy akceptują również PayPal?
    Co więcej, akceptują MoneyBookers.
    ps MoneyBookers jest regulowane przez FSA. (Wielka Brytania)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.