Broker mikropożyczek z metatrader
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Broker mikropożyczek z metatrader

  1. #1
    Czy ktoś mógłby podać listę tego, a także podać dodatkowe informacje na temat każdego z nich. Dziękuję Ci!

  2. #2
    Co słychać w Oaandzie, nie mają interfejsu API, który pozwala na interakcję z metatrader

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    MB Trading rozwija obecnie obsługę Metatrader 4. Będą także oferować mikroskopy.
    Brzmi interesująco .... Czy jest data oficjalnej obsługi Metatradera na MB? Czy MB ma minimalny depozyt?

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś mógłby podać listę tego, a także podać dodatkowe informacje na temat każdego z nich. Dziękuję Ci!
    IBFX jest najlepszy, nie ma działu rozdawania, Micro lot i uczciwy broker, który płaci, wszyscy inni brokerzy z Micro lotem są problematyczni, stwarzają wiele problemów, IBFX jest najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. jeśli szukasz tylko waluty .. następnie przejdź do IBFX

  5. #5
    spróbuj straighthold.com, są one również nazywane liteforex, dadzą ci mikro-partie w tysiącach centów. 100 USD daje prawie 10 000% kapitału własnego

  6. #6
    Poza tym, że posiadasz forex, czy istnieje jakiś pośrednik, który zapewnia również futures i cfds, a także jest dobry? Wiem, że waterhouse ma, ale tak naprawdę nie wiem, jak dobre są ...

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    IBFX jest najlepszy, nie ma działu rozdawania, Micro lot i uczciwy broker, który płaci, wszyscy inni brokerzy z Micro lotem są problematyczni, stwarzają wiele problemów, IBFX jest najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. jeśli szukasz tylko waluty .. następnie przejdź do IBFX
    Hmmm..IBFX brak biurka? Nie wiem o tym ...

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    spróbuj straighthold.com, są one również nazywane liteforex, dadzą ci mikro-partie w tysiącach centów. 100 USD daje prawie 10 000% kapitału własnego
    Pieniądze handlowe, bardzo interesujące ...

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pieniądze handlowe, bardzo interesujące ...
    Jakie są twoje poglądy na ten temat? Ciekawy? To jest to samo, co handel w funtach, według nich był to projekt dla początkujących, ale w rzeczywistości powinien to być dla tych dawnych handlarzy mini-kont, którzy kilkakrotnie przekręcili konto. Jeśli otworzysz 1k z innymi brokerami, minimalne obroty to 10% twojego kapitału. jeśli posiadasz 500 $ equity, to minimum, z którym możesz handlować, wynosi 20% twojego kapitału. Za każdym razem, gdy zostajesz zatrzymany, tracisz co najmniej 2% tego kapitału. Wcześniej niż później odkryjesz, że nie masz już konta mini do wymiany, a następnie doładowujesz kolejne 500-1 tys. $. Brokerzy wiedzą, że 10% to za dużo, Handlarze pozycjami, którzy robią udziały w milionach dolarów, wiedzą też, że 10% jest za wysokie. Są po prostu wygodne, handlując nawet mniej niż 1% ich konta. Nawet jeśli masz najlepszego egy, nie możesz ryzykować swojego konta. Nie mówię, że nie ma ludzi, którzy rozwalili dziesiątki tysięcy rachunków, ci ludzie nie tylko mają treningi, albo nadmiar swoich kont. Gdybyście mieli nadzieję, że wcześniej 500 USD przyniesie wam zyski w tej branży, w co wątpię lub może potrwać miesiące lub lata, czemu nie zamienię go na tysiąc banknotów. (50 000 groszy)
    możesz wtedy czuć się komfortowo i handlować tym, co robią wielcy kupcy: handluj 1-3% i utrzymuj się, aby handlować przez dłuższy czas, zamiast zamknąć się co 20 punktów stop loss. Rynek zachowuje się jak fale, musi wrócić do punktu wyjścia, jeśli wejdziesz na niewłaściwą pozycję.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Poza tym, że posiadasz forex, czy istnieje jakiś pośrednik, który zapewnia również futures i cfds, a także jest dobry? Wiem, że waterhouse ma, ale tak naprawdę nie wiem, jak dobre są ...
    Liteforex oferuje, spot złote i srebrne z niektórymi CFD i to, co nazwali indeksami Liteforex. najwyraźniej wydaje się, że płacą. Jestem również zainteresowany słuchaniem o wodnicy - czy oni płacą? Wydają się mieć szeroki wachlarz instrumentów handlu.
    Nie musisz być prześladowany handlem walutami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.