Potrzebujesz MQ4 przykłady logiki, która wybiera parę do handlu
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Potrzebujesz MQ4 przykłady logiki, która wybiera parę do handlu

  1. #1
    Czy ktoś może podać mi przykład kodu eascode, gdzie symbol zamówienia jest określony w logice EA? Zasadniczo mam pomysł na ea, który analizuje dane z wielu walut i po wykonaniu jakiejś matematyki określa, które dwie waluty mają być wymieniane jako jedna para (jeśli ta para jest dostępna od brokera). Nie mam jednak pojęcia, co robię w zakresie automatyzacji. Napisałem skrypt już do matematyki, ale wyciągając dane, które chcę z tych obliczeń (2 waluty, takie jak JPY i USD na podstawie wartości int) i mówiąc MT4, aby wykonać zamówienie na podstawie tych par (USDJPY w przeciwieństwie do JPYUSD) ja wysoki i suchy. Przykro mi, jeśli to złe miejsce, ale jak już powiedziałem, nie mam pojęcia, co robię.

    Dzięki..

  2. #2
    Pytasz o bardzo wyjątkowy rodzaj EA. Większość EA jest napisana do pracy na parze, na której działa EA. Tak więc dla instancji, jeśli wywołasz transakcję z wykorzystaniem zwrotnicy MA, transakcja jest brana na wykres, na którym działa EA i tylko ta para. W zależności od zasad, które inne waluty mogłyby zająć, jeżeli przejście nastąpi później, lub nie. To, co chcesz zrobić, jest możliwe, ale prawdopodobnie nie powinno się tego robić, dopóki nie będziesz mieć więcej doświadczenia z MT4.

  3. #3
    Dzięki, CM. Rozumiem, że to jest zaawansowane. AIMHIGHER dał mi przykład tutaj, ale chciałbym zobaczyć inny jeden lub dwa, ponieważ mam problem ze zrozumieniem tego. Mój styl polega niestety na tym, żeby ugryźć się bardziej, niż potrafię przeżuć, a potem po prostu przeżuwać. Jeśli znasz kogoś, kto może to zrobić w rozsądnym czasie, być może będę skłonny za to zapłacić. Mam wszystkie szczegóły i początkowy skrypt mq4 do matematyki. Po prostu muszę wykonać test mechaniczny. Dzięki za odpowiedzi.

  4. #4
    Niestety Strategy Tester zezwala tylko na testowanie jednej waluty, więc nie sądzę, że to, co chcesz, zadziała, chyba że źle zrozumiem.

  5. #5
    Tak, masz rację. Fruing. Sądzę, że będę tylko testować to demo. Jeśli ktoś ma jakieś fragmenty odpowiedniego kodu, byłbym bardzo wdzięczny. Dzięki CM.

  6. #6
    jest wiele przykładów dla wielu rzeczy (odczyt wszystkich par automatycznie, wprowadź pary, którymi chcesz się zająć jako parametr zewnętrzny, itp.)

  7. #7
    Najwyraźniej nie wiem, gdzie i jak je znaleźć. Każda pomoc będzie doceniona. Dzięki.

  8. #8

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Napisałem skrypt już do matematyki, ale wyciągając dane, które chcę z tych obliczeń (2 waluty, takie jak JPY i USD na podstawie wartości int) i mówiąc MT4, aby wykonać zamówienie na podstawie tych par (USDJPY w przeciwieństwie do JPYUSD) ja wysoki i suchy.
    Jeśli odkryłeś, z którą parą chcesz handlować, powiedz mt4, aby to zrobić, korzystając z jednej z funkcji handlowych:
    http://docs.mql4.com/tradingA jeśli chcesz wymienić odwrotną parę (tj. JPYUSD zamiast dostępnego USDJPY), po prostu wykonujesz odwrotny handel z dostępną parą.

  10. #10
    Wow ... dziękuję, celuj. Rozerwę to na strzępy i zobaczę, czy mogę to załatwić. Naprawdę to doceniam, stary. Dam ci znać, jak to idzie i jeszcze raz dziękuję. -R

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.