jak programowo uzyskać listę transakcji z hasłem inwestora?
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: jak programowo uzyskać listę transakcji z hasłem inwestora?

  1. #1
    Jak można zrobić to, co robi eksplorator handlu:

    - podając hasło inwestora: pobierz listę transakcji.
    Jakiej usługi internetowej użyć?

  2. #2
    Czy to nie działa z przepustką dla inwestora? Kod wstawiony dla (int i = 0; ilt; OrdersTotal (); i )/lista otwartych pozycji if (OrderSelect (i, SELECT_BY_POS) {..} dla (int i = 0; ilt; OrdersHistoryTotal ();lista zamkniętych pozycji, jeśli (OrderSelect (i, SELECT_BY_POS, MODE_HISTORY) {..} Następnie możesz wyeksportować te informacje do pliku lub zewnętrznego programu.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy to nie działa z przepustką dla inwestora? for (int i = 0; ilt; OrdersTotal (); i )/lista otwartych pozycji if (OrderSelect (i, SELECT_BY_POS) {..} for (int i = 0; ilt; OrdersHistoryTotal (); i )/closed lista pozycji, jeśli (OrderSelect (i, SELECT_BY_POS, MODE_HISTORY) {..} Następnie możesz wyeksportować te informacje do pliku lub zewnętrznego programu.
    Nie wiem Twój kod wydaje się być przeznaczony dla EA, który wymaga uruchomienia MT4, które wymaga okien. A na dodatek wymaga IPC z metatraderem, którego nie znam. Lista handlowa uzyskiwana z hasłem inwestora powinna być uruchamiana na serwerze, a nie na moim telefonie z Androidem - ale używałbym go również, gdybym mógł pracować. Ten serwer wymaga okien. Teraz lub kupuję hosting VPS z oknami i uruchamiam tam Metatradera (około 20 $miesiąc) lub kupuję statyczny IP (nowy kontrakt ISP statyczny IP = 15-20 $miesiąc, obecny kontrakt ISP nie daje static ip) niech netbook z oknami mi służy i hałasuje w moim pokoju. Moim pierwotnym pomysłem było znalezienie sposobu na przykład nazwy hosta ze ścieżką i portem oraz wykonanie HTTP POST i otrzymanie danych. Wiem, że MT4 używa portu 443, ale komunikacja nie jest zabezpieczona. Sprawdzam z Virtualbox Windows metatrader jakie może być rozwiązanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.