Wykonanie jednym kliknięciem Brokerzyplatformy?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Wykonanie jednym kliknięciem Brokerzyplatformy?

  1. #1
    Witajcie ludzie,
    Czy znasz brokerówplatform wykonawczych jednego kliknięcia? Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł dodać nazwiska brokerów tutaj w tym wątku.

    Dzięki

  2. #2

  3. #3
    Którzy brokerzy nie oferują obecnie jednego kliknięcia? Myślę, że większość jak ja nie stoi w obliczu wątku przykro mi partnera

  4. #4
    Przepraszam, jeśli nie byłam jasna. Wykonanie jednym kliknięciem to tylko jedno kliknięcie myszą, aby otworzyć pozycjęzamówienie i tylko jedno kliknięcie myszą, aby zamknąćanulować twoją pozycję. We wszystkich brokerach MT4 zauważysz, że przy próbie otwarcia lub zamknięcia pozycji wyświetli się ekran potwierdzenia. Próbowałem tylko dowiedzieć się, czy istnieje sposób na wykonanie jednego kliknięcia na platformie MT4 lub gdy ta funkcja jest dostępna u innych brokerów. Dzięki
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Którzy brokerzy nie oferują obecnie jednego kliknięcia? Myślę, że większość jak ja nie stoi w obliczu wątku przykro mi partnera
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Którzy brokerzy nie oferują obecnie jednego kliknięcia? Myślę, że większość jak ja nie stoi w obliczu wątku przykro mi partnera

  5. #5
    Ok, przepraszam kolego ... cóż, mogę tylko potwierdzić, że currenex i hotspotfxi ma jedno kliknięcie, którego szukasz. mam nadzieję, że to trochę pomaga

  6. #6
    IBFX ma wszystkie transakcje na 1 kliknięciach, które możesz wypróbować w wersji demo

  7. #7
    Zarówno Oanda, jak i Dukascopy mają jedno kliknięcie z dobrymi spreadami do skalpowania przy małym poślizgnięciu. Szybkość wykonania Oand jest również niesamowita.

  8. #8
    Exness ma wtyczkę OCT. Ma bardzo unikalne cechy, takie jak zamknięcie wszystkich dochodowych pozycji i zamknięcie wszystkich pozycji ujemnych. Nie pamiętam innych brokerów, którzy mają te same funkcje. Włożyłem zrzut ekranu.

  9. #9
    FXCM ma TS2, gdzie można znaleźć funkcję OCT.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Exness ma wtyczkę OCT. Ma bardzo unikalne cechy, takie jak zamknięcie wszystkich dochodowych pozycji i zamknięcie wszystkich pozycji ujemnych. Nie pamiętam innych brokerów, którzy mają te same funkcje. Włożyłem zrzut ekranu.
    cześć .. wygląda na ładną książkę zamówień. Czy możemy złożyć zamówienie między spreadami?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.