Potrzebujesz pomocy na Fractal Break Out EA
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Potrzebujesz pomocy na Fractal Break Out EA

  1. #1
    2 Załącznik (y) Witaj, Fellow Trader.


    Ostatnio pracuję nad Fractal Breakout EA, głównymi składnikami mojego EA są: Fractal, Alligator, ABP Candle. Ten EA jest nadal w fazie rozwoju, w rzeczywistości znajduje się na wczesnym etapie rozwoju.

    Główną ideą EA jest handel według Trendu, który jest ustalany przez Aligatora, jeżeli świeca APB znajduje się poniżej fraktala w Down Trend, to jest to SPRZEDAŻ, jeśli świeca APB znajduje się powyżej fraktala w trendzie UP, to jest KUP ZAMÓWIENIE.

    Powodem, dla którego używam APB Candle, jest filtrowanie szumu i wyraźniejszy obraz Bearish lub Bull Candle. Ten EA działa dobrze w naprawdę silnym środowisku Trend, ale staje się problemem, gdy rynek zaczyna się zmieniać, ponieważ to, co przypuszczalnie SPRZEDAJE, staje się KUPEM, stąd y.

    Dla rozwoju tego EA zapisałem jakiś problem i mam nadzieję, że dostanę jakiekolwiek sugestie wspierające, jak poradzić sobie z problemem.

    1. dla TP obecnie używa Fixed Pip Profit, ale zdaję sobie sprawę z tego, że w dobrym trendzie cena pójdzie znacznie dalej, a czasem poza ustalony stały zysk, a więc dostajemy mniej.

    2. Problem z korzystaniem z trailing stopu polega na tym, że kiedy rynek jest bardzo niestabilny, cena będzie się czasem powracać i trafiać w stop, zanim będzie kontynuowana, dlatego jesteśmy zatrzymywani i uzyskujemy mniejszy zysk niż powinien. ale jeśli nie użyjesz Trailing Stop, zwycięskie zamówienie może stać się przegranym. Wszelkie sugestie Dobry Algorytm Stop Trailing są mile widziane!

    3. Ten EA działa dobrze na początku Trendu, ale kiedy Trend dobiegnie końca, cena zostanie odtworzona lub odwrócona, a zatem ostatnia kolejność fraktali jest z pewnością ą. Jak ograniczyć lub zapobiec zamówieniu przed odwróceniem? Wiem, że to najtrudniejszy, ale musi być znak z tomu lub z jakiegoś indioru, jeszcze go nie znalazłem !!

    4. Fraktal jest tak naprawdę w rzeczywistości krótkim terminem wsparciaoporu, Fractal Breakout to przełamanie SupportResistance (SR). Na rozwijającym się rynku po kursie Cena poniżejpowyżej Fraktala, zamiast przejść przez przełom, sytuacja się odwróci. Jak stworzyć system składający się z Fractal Breakout i Fractal Reversal # 65311;



    W załączeniu zrzut ekranu Zlecenia zakupu za pomocą Strategii Fractal Breakout, dołączyłem także przykład Fractal Reversal.

    Nadal pracuję nad kodem EA, ale wciąż muszę go przesłać. Załaduję go po tym, jak trochę wyczyściłem kod.

    https://www.forex-instant.com/forex-...-analysis.html

  2. #2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.