Bezpieczny Broker Dla każdego Australijczyka
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Bezpieczny Broker Dla każdego Australijczyka

  1. #1
    CZEŚĆ,
    Niedawno się dowiedziałem i szukam banku ANZ do handlu na rynku Forex,
    jeśli egzekucja jest w połowie przyzwoita, będzie to wspaniałe ze względu na bezpieczeństwo funduszy, ponieważ są one bezpiecznym bankiem, w zasadzie bez szans na to, że się pod nimi przejmą.

    Jakieś Australijki, które handlują z nimi? Jeśli tak, to jak działa itp.

    Uwielbiam pomysł handlowania z prawdziwym bankiem, tak bardzo martwię się, jak broker może po prostu stracić pieniądze. Nie miałbym nic przeciwko dużym spreadom, a nie najlepszemu wykonaniu, ponieważ handel dzienny nie jest tak dużym problemem.

    Czy ktoś też wie, czy DBFX, jeśli chodzi o bezpieczeństwo funduszy, jest solidnym bankiem? Słyszałem, że egzekucja i obsługa są okropne, ale chciałbym wiedzieć, ponieważ są prawdziwym bankiem, są bezpieczne z nimi. A może są one po prostu podejrzaną operacją?

    Dzięki

  2. #2
    Hej kolego, HOW idziesz? Nigdy nie używałem ANZ do handlu na rynku forex i nigdy nie wiedziałem, że są handlarzami forex na miejscu. Dobrym brokerem byłoby igmarkets i gft dla Australii. Twoje fundusze będą przechowywane w Australii, a spready będą dobre. Wypróbuj je. Mam nadzieję że to pomoże

  3. #3
    Czy możesz handlować na Forex przez ANZ? Jesteś pewny? Jeśli nie, to są to zwykłe bzdury, które dostajemy tutaj w aus. GFT, IG, CMC itp. I GO Markets mają platformę MT4.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej kolego, HOW idziesz? Nigdy nie używałem ANZ do handlu na rynku forex i nigdy nie wiedziałem, że są handlarzami forex na miejscu. Dobrym brokerem byłoby igmarkets i gft dla Australii. Twoje fundusze będą przechowywane w Australii, a spready będą dobre. Wypróbuj je. Mam nadzieję że to pomoże
    Hej, tam, z tymi dwoma pośrednikami, jeśli pójdą pod, czy pieniądze pójdą do nich, czy dostaniemy pieniądze? Moje konto gwałtownie rośnie, a gdy staje się coraz większe, nie mogę znieść myśli, że mogę handlować z możliwością utraty pieniędzy, ja wymieniam się dziennikami, więc egzekucja jest dla mnie drugim co do bezpieczeństwa funduszami. Przenoszę teraz moje duże konto z Oanda na IB, ale chciałbym, żeby handlował bezpośrednio z bankiem takim jak Anz, to jest moje marzenie, odpowiem, gdy wypróbuję anz, nie jestem pewien, czy to tylko to znaczy, w jaki sposób ludzie mogą wymieniać waluty na całym świecie lub czy można je handlować tak, jak robimy z regularnym brokerem fx.

  5. #5
    Cześć Mr Smith, Czy miałeś jakieś linki lub coś, co jest niezależne, że możesz handlować FX przez ANZ? Jestem pewna, że ​​oznacza to, że wymieniają waluty, jeśli fizycznie wejdziesz do ich centrów wymiany. Jest całkiem jasne, że to, co rozumieją z informacji na ich stronie, będzie bardzo interesujące, jeśli będziesz w stanie wymieniać waluty, jakie znamy za ich pośrednictwem.

  6. #6
    Mr Smith Czy możesz podzielić się z nami tym, jak można handlować SPOT fx z ANZ? Jesteś pewien, że chodzi o efekt spotowy, o którym mówisz? nie importujeksportuj efektów? Tak jak dziś w Australii, bez względu na to, co mówi broker ... w Australii pieniądze mogą nie być bezpieczne, jeśli brokerzy pójdą w górę Sprawdź każdy PDS, a zauważysz, że w przypadku takiego zdarzenia pieniądze z konta Seg są Ryzyko AT i nie jest tak naprawdę indywidualne konto seg, więc jest połączone z innymi ryzykami Niektórzy brokerzy będą twierdzić, że mają ubezpieczenie od własnych ludzi, którzy dopuszczają się oszustwa! ale odmawiaj pokazania aktualnej kopii polisy ubezpieczeniowej, dopóki nie otworzysz konta! LOL, jeśli można się zabezpieczyć przed samookaleczeniem! Również nie daj się oszukać przez FSA w Wielkiej Brytanii albo zażądać drobnego druku .. zapytać FSA jest SPOT FX pokryte? zobacz, jaka jest odpowiedź na proste obliczenia matematyczne, dlaczego ci renomowani brokerzy nie są pełnymi firmami poziomu ASX? dlaczego, ponieważ bezzębny wathdog pozwala im nie być ...

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Niektórzy brokerzy będą twierdzić, że mają ubezpieczenie od własnych ludzi, którzy dopuszczają się oszustwa! ale odmawiaj pokazania aktualnej kopii polisy ubezpieczeniowej, dopóki nie otworzysz konta!
    Mam teraz konta z wieloma pośrednikami i poprosiłem o szczegóły dotyczące ubezpieczenia od dwóch brokerów, Go Markets i Axis ODL, a obaj podali mi informacje i jasno widzę, że mają ubezpieczenie, o którym mówisz. Moją osobistą misją jest komentowanie każdego bzdur, które piszesz, kiedy ciągle gadasz.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mr Smith Czy możesz podzielić się z nami tym, jak można handlować SPOT fx z ANZ? Jesteś pewien, że chodzi o efekt spotowy, o którym mówisz? nie importujeksportuj efektów? Tak jak dziś w Australii, bez względu na to, co mówi broker ... w Australii pieniądze mogą nie być bezpieczne, gdy brokerzy pójdą w górę
    to jest 2-letni troll z wątkami. Zanim zaczniesz deponować pieniądze, musisz przeczytać warunki i zasady. nawet w Stanach Zjednoczonych z brokerami, takimi jak Interactive Brokers, twoje fundusze nie są w 100% bezpieczne, jeśli handlujesz walutami i kontraktami terminowymi. przynajmniej niektórzy brokerzy z Australii oferują ubezpieczenia dla podmiotów handlujących walutą

  9. #9
    Powiedziałbym, że bank macquarie. Ich platforma jest dobra, ale nie podoba mi się postawa banku makrarie. Są wyrzucani za kradzież i podejrzane praktyki biznesowe. Istnieje wiele brokerów do wyboru, ale jeśli chcesz pozostać przy banku, ANZ jest prawdopodobnie Twoją jedyną opcją, chyba że masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby bank inwestycyjny mógł wykryć twoje konto.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj Rabid Twój expose na ten temat jest na miejscu Wiem, że to stary wątek, ale mam nadzieję, że ludzie bardzo poważnie podchodzą do tego problemu. Ubezpieczenie FSAFSCS nie jest zbyt jasne, jeśli chodzi o brokerów walutowych w porównaniu do brokerów Equity
    https://www.forex-instant.com/tradin...e-pattern.htmlwykopuje stare wątki narzekając w zasadzie na to samo, że jego pieniądze nie są bezpieczne dla brokerów forex. widzę, że jest tymczasowo zawieszony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.