Standardowe opaski bollinger z ostrzeżeniem
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Standardowe opaski bollinger z ostrzeżeniem

  1. #1
    Cześć, szukałem wewnętrznych zespołów bollingerowych, które mają alarm, gdy cena dotyka górnego lub dolnego pasma. byłoby wspaniale, gdyby istniała opcja, aby mieć alert nawet w środkowym paśmie.

    Zauważyłem, że lepszy zespół z bollingerem jest w środku, ale nie jest cicho, czego potrzebuję.

    Dzięki

  2. #2

  3. #3
    Pobrałem alert fidżi-bb i ogólnie rzecz biorąc indior działa dobrze, ale tylko dźwięki nie będą już odtwarzane. Zgaduję, że trzeba go zaktualizować do nowszych wersji mt4? Czy to możliwe, aby ktoś mógł na to spojrzeć? Gra dźwięków czyni to interesującym i uniemożliwia mi siedzenie przed ekranem na wiele ... Z góry dziękuję!

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pobrałem alert fidżi-bb i ogólnie rzecz biorąc indior działa dobrze, ale tylko dźwięki nie będą już odtwarzane. Zgaduję, że trzeba go zaktualizować do nowszych wersji mt4? Czy to możliwe, aby ktoś mógł na to spojrzeć? Gra dźwięków czyni to interesującym i uniemożliwia mi siedzenie przed ekranem na wiele ... Z góry dziękuję!
    Może to może ci pomóc
    https://www.forex-tsd.com/forum/deba...omment_1829416

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za link, spróbuję tej wersji BB.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.