moja nowa, niezwykle prosta, 2 skalpowanie wskaźnika5min metoda
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: moja nowa, niezwykle prosta, 2 skalpowanie wskaźnika5min metoda

  1. #1
    1 Załączniki Witaj, niedawno wymyśliłem ten prosty prosty system skalpowania, który użyłem tylko na wykresie 5 EURUSD.

    WSKAŹNIKI:

    histogram macd: ustawienie domyślne z linią narysowaną na 0, .0002, -.0002

    Zero Lag Stochastic [ZLS], Ustawienia są następujące: wygładzanie: 2 przedział czasowy: 5 [nie sądzę, aby ustawienie ram czasowych naprawdę cokolwiek, ale używam go na 5 w każdym razie] i linii poziomych na: 20, 50 i 80

    (Opcjonalnie) średnie ruchome: 21, 50 EMA to nie jest oficjalna część systemu, testuję je, aby zobaczyć, jak działają jako filtr do podejmowania transakcji tylko w kierunku, w którym się poruszają ... niezależnie od tego, po której stronie jest 21ema, z 50 ema, który jest kierunkiem, w którym szukamy transakcji, odniósł sukces, ale oficjalnie nie stałem się częścią systemu, jak już wcześniej powiedziałem.

    SYGNAŁY

    szukamy MACD i ZLS (zero opóźnienia Stochastic), aby się z tym zgadzać, trochę trudno wytłumaczyć, czego szukamy w ZLS, pojęcie jest proste, ale trudno jest wyrazić je słowami tak nagimi mnie.

    dla długiego sygnału, czego chcemy, żeby macd był powyżej zera, a krótka linia stochastyczna była powyżej długiej linii ZLS (biała powyżej czerwieni), wtedy chcemy, aby w krzyżówce białej ZLS znajdowało się skrzyżowanie poniżej czerwieni, a potem, kiedy się cofa (biały powyżej czerwonego), Macd musiał pozostawać powyżej -.0002 przez cały czas, gdy linia White ZLS była poniżej czerwieni (czasami sygnał jest silniejszy, jeśli macd pozostawał powyżej zera, ale używając - .ooo2 ls dobrze.)

    JEŚLI FINAŁ KRZYŻU, KTÓRY DAJE DŁUGI SYGNAŁ, JUŻ POWYŻEJ 80 NIE POTWIERDZAJ SYGNAŁU.

    pokazuje nam to, że rynek próbował schodzić w dół, ale było zbyt wiele siły i nie był w stanie znieść żadnej siły, a następnie został odepchnięty przez byki i zrzucone na strzępy.

    jak tylko zamkniesz świecę z białą linią powyżej czerwonej linii w ZLS, a histogram macd przekroczył -.0002 przez cały czas, gdy kupisz długo na następnej świecy.

    dla długich sygnałów wszystko jest takie samo, ale odwrócone.

    i macd musi pozostać poniżej .0002

    także jeśli chcesz, możesz użyć 21 i 50 ema jako filtra, jeśli 21 powyżej 50 bierze tylko długie sygnały, jeśli 50 powyżej 21 tylko bierze krótkie sygnały. nie jest to oficjalnie część systemu, ponieważ wciąż testuję to, ale do tej pory miałem mieszane wyniki. dzisiaj powstrzymałoby mnie to od trzech transakcji. jedna straciłam 10 pipsów, jedną zrobiłem 1 pips, a drugą zrobiłem 15 pipsów.

    abyś mógł przetestować to samo, ponieważ kontynuuję to0, a może podejmiemy decyzję lub znajdziemy lepszy filtr.

    Chciałbym ulepszyć ten system za pomocą forex-instant, ale chcę też zachować KISS. to. proste. głupi.

    do zarządzania pieniędzmi używam 10-litrowego stoplossa (rozważam użycie spreadu 10 , który dla mnie byłby 12 pipsów na eurusd, ale na razie trzymam się 10) i

    dostaję się do 4 i ustawiam na break even.
    5 ustawiono na be 1

    8 be 2

    10 be 3

    15 być 6

    18 do 8

    20 do 10 i kontynuuj w ten sposób, aż otrzymam 15, a następnie ustawię trailing stop (15 pipsów to minimum) i zostawiam to do momentu, aż się zatrzymam lub zobaczę coś, co sprawia, że ​​chcę sprzedać taki jak krzyż ZLS w przeciwnym kierunku

    CZY WSZYSCY POSIADAJĄ JAKIEKOLWIEK POMYSŁY NA PLAN SL, NIE JESTEM BARDZO PEWNY W TOBIE.

    dowolne questoiny lub komentarze możesz swobodnie pytać, publikuję dzisiejszy dzień transakcji. strzałki wskazują bezpośredniość transakcji, zielona linia oznacza zysk, czerwony oznacza nieopłacalną, a biała oznacza rentowność lub nie brała handlu, ponieważ sygnał został podany w strefie bez handlu (powyżej 80 lub poniżej 20)

    dziękuję i ciesz się.

    https://www.forex-instant.com/discus...-malaysia.html

  2. #2
    Czy masz ZLS indior, który możesz opublikować? Dzięki

  3. #3
    4 Załącznik (-i) Zapomniałem również o tym, że w tle zdjęcia zobaczysz szare pole, które jest ustawione w I sesjach i ustawić je tak, aby wyświetlało się od 1:45 rano do 1 po południu czasu wschodniego, to jest jedyny czas zamieniam ten system na eurusd, który jest jedyną parą, której próbowałem, i w tym czasie biorę transakcje tylko wtedy, gdy 12 okres EMA woluminu jest powyżej 35. widać, że to jest dół obrazu (dół indior ... i ustawiam kolory rzeczywistych pasków kolorów na zero, abyś mógł zobaczyć tylko ema i 12-godzinny EMA na 5min wykresie = 1 godz.) możesz wziąć dołączony obrazek i ustawić kolor linii na Żaden
    https://www.forex-instant.com/attach...0247767411.mq4
    https://www.forex-instant.com/attach...4831127257.ex4
    https://www.forex-instant.com/attach...1389056424.ex4
    https://www.forex-instant.com/attach...7628900816.tpl

  4. #4
    Cześć, lubię proste - pozwól mi to wypróbować. Dzięki za publikację. Z poważaniem

  5. #5
    Jestem zaskoczony, że nie jest bardziej zainteresowany tym systenem. ten system był opłacalny 18/18 dni, którymi go wymieniłem. średnie pipsy na dzień dla eur.usd = 23 WYPRÓBUJ WYJŚCIE GUYS COMON

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem zaskoczony, że nie jest bardziej zainteresowany tym systenem. ten system był opłacalny 18/18 dni, którymi go wymieniłem. średnie pipsy na dzień dla eur.usd = 23 WYPRÓBUJ WYJŚCIE GUYS COMON
    Tak, jestem zainteresowany. Od nowa do skalpowania i spróbuję. Dziękuję za udostępnienie. Zu

  7. #7
    Podoba mi się to, co widzę i chcę podziękować za udostępnienie. Proszę, utrzymuj ten post. Nie zniechęcaj się liczbą odpowiedzi, które otrzymujesz. Zbliża się weekend, który jest powolnym okresem dla tego forum, mojego przyjaciela.

  8. #8
    zrobi to, jak dotąd, całkiem niezły dzień, o 10:11 i miałem już 6 transakcji, a 4 z nich przynosi zyski w sumie 10 pipsów. opublikuje pełny wykres, tak jak zrobiłem to w pierwszym poście, gdy głośność spowalnia w ciągu dnia (nie znoszę piątek, chciałbym móc handlować przez cały weekend)

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    zrobi to, jak dotąd, całkiem niezły dzień, o 10:11 i miałem już 6 transakcji, a 4 z nich przynosi zyski w sumie 10 pipsów. opublikuje pełny wykres, tak jak zrobiłem to w pierwszym poście, gdy głośność spowalnia w ciągu dnia (nie znoszę piątek, chciałbym móc handlować przez cały weekend)
    Czekam na twoje wykresy. Nie widzę 6 transakcji. Nie widzę żadnych. Jestem pewien, że nie rozumiem zasad.

  10. #10
    Chciałbym również zobaczyć więcej Twoich wykresów nie tylko zwycięskich transakcji, ale także stracić je, aby zobaczyć, czego unikać. Czy próbowałeś również handlować na wykresach 1M (z mniejszym SL) i używając potwierdzenia na 5M? Innymi słowy, handel tylko wtedy, gdy zarówno 1M jak i 5M zgadzają się na kupno lub sprzedaż? (Podobny do tego, co robi expat w swoim wątku).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.