MetaQuotes ”To jest ostatnia aktualizacja MT4” - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: MetaQuotes ”To jest ostatnia aktualizacja MT4”

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} cTrader był tylko przykładem platformy, która używa C #. Są najprawdopodobniej inne, które są o wiele lepsze. O ile Metatrader rzeczywiście słucha handlarzy; jesteś w błędzie. Nie rób tego. Czekają, aż usłyszą od brokerów (którzy dostają na siebie najwięcej skarg od użytkowników). TO, kiedy wprowadzają zmiany. Przepraszam, że ci to przerywam.
    Absolutnie się zgadzam. Brokerzy są klientami Metaquotes, a nie my handlarzami. Nie dają s *** tego, czego chcemy.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Zgoda. Wskaźniki nie muszą być generatorami sygnału. Zamiast tego mogą stworzyć mapę drogową, która tworzy soczewkę, przez którą przedsiębiorca skupia się na badaniu ceny. Mogą też obiektywnie podkreślić ważne zjawiska, które w innym przypadku nie byłyby oczywiste z nagiej mapy. Istnieją również wskaźniki wyświetlające informacje ”peryferyjne”, takie jak wydarzenia z wiadomościami, godziny rozpoczęcia i zakończenia sesji, bieżące czasy w różnych miastach, poprzednie kluczowe poziomy cen, świece z innych TF, statystyki dziennego zasięgu, itp. Itd ... handlowiec uważa za przydatne.
    Moim ulubionym jest zegar do początku następnego paska.

  3. #23

  4. #24
    MT4 na iOS został zaktualizowany wczoraj!

  5. #25
    MT4 został zaktualizowany. Jeszcze raz.

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dziękuję za odpowiedź (również @), to potwierdza to, co przeczytałem gdzie indziej. Zgadzam się z Tobą, MT4 istnieje już od około 12 lat, a tysiące MT4 EA i wskaźniki są obecnie prowadzone przez około 20 milionów użytkowników na całym świecie, na komputerach i smartfonach. Jeśli będę musiał przepisać, wyrzucę MetaTrader i znajdę producenta, który zapewni kompatybilne z platformą transakcyjną oprogramowanie. Nie chcę znaleźć się w tej samej pozycji, gdy pojawia się MT6. Podobno MQ nie chce już utrzymywaćobsługiwać dwóch platform ....
    Czy sądzisz, że istnieją pewne techniczne ograniczenia, które mogłyby uniemożliwić im przystosowanie się do tego języka, czy też celowo próbują odrzucić MQL4 na korzyść MQL5? Jestem pewien, że decyzje nie są proste i muszą mieć wiele powodów, aby próbować robić to, co próbują zrobić. Być może, jeśli istnieje wystarczająco silny wspólny głos od sprzedawców detalicznych, MetaQuotes może sprawić, że MT5 będzie kompatybilny wstecz z MT4.

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Czy są jakieś techniczne ograniczenia, które mogłyby uniemożliwić im przystosowanie się do tego języka lub czy celowo próbują odrzucić MQL4 na korzyść MQL5? Jestem pewien, że decyzje nie są proste i muszą mieć wiele powodów, aby próbować robić to, co próbują zrobić. Być może, jeśli istnieje wystarczająco silny wspólny głos od sprzedawców detalicznych, MetaQuotes może sprawić, że MT5 będzie kompatybilny wstecz z MT4.
    Dlaczego mieliby dbać o handlowców detalicznych, gdy ich klientami są brokerzy?

  8. #28
    Zastanawiam się, co stanie się z tymi wszystkimi uroczymi Indis i Ea zaprogramowanymi, kiedy Mt4 zdecyduje się zakończyć Mt4 i używać tylko Mt5. Przypuszczam, że wskaźnik zaprogramowany dla Mt4 nie może być aktualizowany dla Mt5 i trzeba go ponownie utworzyć

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zastanawiam się, co stanie się z tymi wszystkimi uroczymi Indis i Ea zaprogramowanymi, kiedy Mt4 zdecyduje się zakończyć Mt4 i używać tylko Mt5. Przypuszczam, że wskaźnik zaprogramowany dla Mt4 nie może być aktualizowany dla Mt5 i trzeba go ponownie utworzyć
    Musisz zaakceptować wiele utraconych Ale nowe wskaźniki będą dla MT5, jestem pewien ...

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Musisz zaakceptować wiele utraconych Ale nowe wskaźniki będą dla MT5, jestem pewien ...
    Właśnie dlatego jesteś zapracowanym chłopcem, jestem pewien, że musisz coś przygotowywać, sshh to sekret ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.