MetaQuotes ”To jest ostatnia aktualizacja MT4” - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: MetaQuotes ”To jest ostatnia aktualizacja MT4”

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy pliki .ex4 (niestandardowe EA, wskaźniki, skrypty) działają na MT5? Jeśli nie, czy ktoś wie, ile ponownego kodowania jest konieczne, aby były kompatybilne? Czy jest to na ogół prosta modyfikacja, czy też EAindyscript musiałby zostać całkowicie przepisany? Z góry dziękuję.
    Nie możesz. O kodzie adaptacyjnym musisz dokonać niewielkich zmian w interfejsie graficznymdziałkach APIiCustom. Zamówienia to ogromna praca, ponieważ jest zupełnie inna (ale to łatwe). Historia ładowania ma trochę pracy, ale rozwiązuje problem braku zarządzania MT4. Odpoczynek jest taki sam

  2. #12
    Lol powiedzieli to 5 lat temu, wątpię, czy będą w stanie dokonać pełnego przełączenia, chyba że uczynią wskaźniki mt4 kompatybilnymi ze wskaźnikami platformy Mt5. Wierzę, że brokerzy pozwolą na opcje platformy mt4 i mt5 przez kilka lat.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie możesz. O kodzie adaptacyjnym musisz dokonać niewielkich zmian w interfejsie graficznymdziałkach APIiCustom. Zamówienia to ogromna praca, ponieważ jest zupełnie inna (ale to łatwe). Historia ładowania ma trochę pracy, ale rozwiązuje problem braku zarządzania MT4. Odpoczynek jest taki sam
    ... dlaczego metaquotes piekło na mt5? jest to misja samobójcza

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} ... dlaczego metaquotes piekło na mt5? jest to misja samobójcza
    Nie. Kiedy dodali zabezpieczenie rozwiązali problem z MT5. Jeśli zapytasz ich o wykresy offline i powiedzieli mi, że będę mieć wsparcie w przyszłości ...

  5. #15
    zbyt wiele pracy przy przepisywaniu kodu mt4 i mt5 może poważnie koegzystować bez potrzeby zabijania mt4

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    zbyt wiele pracy przy przepisywaniu kodu mt4 i mt5 może poważnie koegzystować bez potrzeby zabijania mt4
    Niezbyt dużo pracy, jeśli używasz frameworka. Jeśli ciężko napisałeś każdy wskaźnik to dużo pracy ... W moim przypadku nie jest to duży problem

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    zbyt wiele pracy przy przepisywaniu kodu mt4 i mt5 może poważnie koegzystować bez potrzeby zabijania mt4
    Dziękuję za odpowiedź (również @), to potwierdza to, co przeczytałem gdzie indziej. Zgadzam się z Tobą, MT4 istnieje już od około 12 lat, a tysiące MT4 EA i wskaźniki są obecnie prowadzone przez około 20 milionów użytkowników na całym świecie, na komputerach i smartfonach. Jeśli będę musiał przepisać, wyrzucę MetaTrader i znajdę producenta, który zapewni kompatybilne z platformą transakcyjną oprogramowanie. Nie chcę znaleźć się w tej samej pozycji, gdy pojawia się MT6. Najwyraźniej MQ nie chce już utrzymywaćobsługiwać dwóch platform. Z tego co przeczytałem, bardziej skupiają się na swojej aplikacji niż na czymkolwiek innym.

  8. #18
    Próbowałem pobrać MT4 z ich strony internetowej. Wygląda na to, że możesz go wybrać, ale pobranym klientem jest MT5!

  9. #19
    Po prostu szybko przyjrzałem się zadaniom związanym z kodowaniem Freelance umieszczonym na stronie mql5. Z ostatnich 100, 13 są dla MT5. To 87% dla MT4. Rok temu było to prawdopodobnie bardziej jak 95% MT4, więc MT5 stopniowo zyskuje popularność. Myślę, że błędem byłoby zmuszenie ludzi do zmiany MT4 na MT5, ponieważ ludzie naturalnie się buntują, a Metaquotes może stracić udział w rynku. Uważam, że MT4 było Złotą Gęś dla Metaquotes i wydaje się głupotą Zabić ją, moim zdaniem.

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Niewielka ilość pracy, jeśli korzystasz z frameworka. Jeśli ciężko napisałeś każdy wskaźnik to dużo pracy ... W moim przypadku nie jest to duży problem
    Witaj , Jak stworzyć framework na MQL? Czy możesz dać mi wskazówkę, żebym mógł się o tym dowiedzieć? Dziękuję Ci.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.