Aplikacja do wysyłania alertów e-mailem?
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Aplikacja do wysyłania alertów e-mailem?

  1. #1
    Cześć chłopaki,

    Chcę wiedzieć, czy mogę to zrobić ...

    Kiedy otrzymam powiadomienie e-mail z indeksu MT4, e-mail uruchamia aplikację, aby wykonać zrzut ekranu, a następnie zrzut ekranu może zostać wysłany na mój telefon lub gdziekolwiek.

  2. #2
    To oczywiście musi być zakodowane, ale ograniczenia w MT4 mogą być zbyt trudne, aby były praktyczne. Żadne załączniki nie mogą być wysyłane z wiadomości e-mail MT4, ale myślę, że link do pliku internetowego mógłby być (sam go nie wypróbowałem). Problem staje się wtedy, jak przesłać plik FTP z folderu ekspertów do folderu internetowego, chociaż myślę, że inni to zrobili. Możesz zajrzeć do Codebase i strony MQL4 w celu uzyskania sugestii.

  3. #3
    Co powiesz na to, kiedy mój klient poczty e-mail otrzyma wiadomość e-mail od MT4, czy ta wiadomość e-mail może w jakiś sposób spowodować uruchomienie aplikacji innej firmy ...

  4. #4

  5. #5
    Najprostszym rozwiązaniem byłoby napisanie EA, które wywołuje indior i sprawdza, czy alerty mają zrzut ekranu z alertami, czy folder zrzutu zsynchronizowany z folderem dropbox wysyła e-mail z linkiem do pliku w folderze dropbox, alternatywnie użyj
    http://www.creativecodedesign.com/index.php?q=node/36

  6. #6
    Prawdopodobnie cofam się z tymi wszystkimi rzeczami! O.o Dziękuję za wszystkie odpowiedzi do tej pory. Wszystkie proponowane rozwiązania są dla mnie zbyt techniczne. Próbuję znaleźć odpowiedź, która nie wymaga żadnego programowania (bc moje umiejętności są zerowe) Nieważne, pomyśli o tym trochę więcej

  7. #7
    1 Załączniki Przepraszam, że wybiłam taki stary wątek, ale myślę, że byłaby to świetna funkcja. Nie jestem koderem, ale miałem dziwne gadać
    - być może większość wymagań może być obsługiwana poza MT4. Używam dołączonego skryptu Alerter, aby ostrzec mnie, gdy cena trafi na poziomą linię, prostokąt lub obiekt linii trendu (nie mogę wymyślić, jak dodać linię Fib jako ostrzeżony obiekt - ale robię to). Być może można go nieco zmienić, aby włączyć opcję wywoływania zewnętrznego skryptu zamiast korzystania z wiadomości e-mail lub powiadomienia popup MT4. Ktoś zna składnię tego, jak bym to zrobił? Obecnie używam darmowego narzędzia do zrzutów ekranu o nazwie ”Greenshot”, a oto mój pomysł. Zanim odejdę próbując odhaczyć się nauczyć tylko tyle kodu, żeby to zadziałało. Oto myśl, którą mam do potencjalnie nieeleganckiego, ale działającego rozwiązania
    i z zadowoleniem przyjmuję każdą krytykę, lub alternatywne i bardziej eleganckie sposoby robienia tego
    Kiedy Alert zostanie uruchomiony, oto, co według mnie może się wydarzyć: 1. Sprawdź - czy okno programu MT4 zmaksymalizowane? jeśli nie - maksymalizuj 2. Czy zmotywowana para zmaksymalizowała się w oknie MT4? jeśli nie, zmaksymalizuj 3. Czy istnieje wstępnie ustawiony TF, który użytkownik chciałby zrobić zrzutu ekranu? jeśli tak - zmień TF (oczywiście musi istnieć odpowiednie ustawienie) 4. Wywołaj zewnętrzny skrypt - użyję
    http://www.autohotkey.com
    http://www.autohotkey.com
    Seb
    https://www.forex-instant.com/attach...1186166743.mq4

  8. #8
    Poszukujesz aplikacji z bezproblemowym interfejsem z klientem poczty e-mail, a mimo to znajdziesz taką, która wykonuje wszystkie wymienione zadania. Nie oznacza to, że nie jest to możliwe, wystarczy, że większość z nas jeszcze tego nie zauważyła, opublikuj aktualizację tego wątku, ponieważ ta aplikacja, jeśli jest prawdziwa, jest czymś, co wszyscy chcielibyśmy mieć. dodaj: rok później, bez aktualizacji, więc domyślam się, że aplikacja jeszcze nie istnieje ...

  9. #9
    Zrzutu ekranu nie trzeba dołączać. Jeśli wiadomość e-mail może zostać wysłana jako wiadomość e-mail w formacie HTML - od strony trzeciej - może zawierać obrazy base64 ... Mam zamiar wydać ci kod, ale znajdziesz tanich programistów witryn freelancer. Tak jak na poniższym obrazku znajduje się link: można go pobrać, przekształcić na base64 i wysłać pocztą, a będzie wyglądał dokładnie tak.
    Aplikacja może być również wykonana przez IPC lub rozpoznawanie obrazu (części ekranu)

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Aplikacja może być również wykonana przez IPC lub rozpoznawanie obrazu (części ekranu)
    Rozumiem, że funkcja e-mail z poziomu MT4 nie może sobie z tym poradzić. Dlatego zamiast wynajdować koło, kodując pocztę elektroniczną, funkcje zrzutu ekranu, po prostu zautomatyzuję funkcjonalność mojego istniejącego oprogramowania do zrzutu ekranu - zrobi wszystko, czego potrzebuję. Po prostu potrzebuję tego zrobić automatycznie
    Wiem, że to nie jest tak ”czyste” jak to wszystko ładnie zrobione przy użyciu skryptu dll i samo w sobie w MT4, ale pod koniec dnia, z chęcią spiszę coś razem
    Znalazłem już kilka fragmentów kodu, aby zmaksymalizować ekran MT4, a wybrane wykresy i dowiedzieć się, jak zmienić TF na tych wykresach. Myślę więc, że teraz moim największym wyzwaniem będzie teraz wywołanie zewnętrznego skryptu, a następnie oczekiwanie na sygnał END z tego skryptu przed powtórzeniem kolejnych alertów. Pozwoli to przezwyciężyć problem wielokrotnych alertów w tym samym czasie, a MT4 zmaksymalizuje różnego rodzaju różne okna jednocześnie, czego nie przegapi oprogramowanie do zrzutu ekranu itp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.