EA, aby zamknąć procent partii na handel
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: EA, aby zamknąć procent partii na handel

  1. #1
    Cześć wszystkim,

    Mam prośbę.....

    Zamierzam poszukać EA, który zamknie procent partii przy określonej z góry liczbie pipsów na pojedynczą transakcję.

    Lubię tworzyć piramidę na wielu poziomach i podczas tej operacji używam różnych wielkości partii.

    Byłoby bardzo przydatny, aby zamknąć X% każdego pojedynczego handlu po osiągnięciu pożądanej liczby pipsów.

    Widziałem kilka EA, które zamykają wszystkie pozycje, ale to niestety mi nie pomaga


    Twoje zdrowie

    Ćwiek

  2. #2
    Cóż, myślę, że znalazłem to, czego szukam ....
    https://www.forex-instant.com/discus...al-trader.htmlCaveman w wątku THV stworzył EA, który powinien mieć nadzieję, że zrobię to, o co prosiłem. Nie testowałem jeszcze tego, więc mam nadzieję, że dowiem się więcej w poniedziałek. To post 11160 z Caveman wypuszcza wersję 1.3 Myślałem, że dołączę EA Loion, jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany. Pozdrawiam Brada

  3. #3
    Niestety, THV_Cavemanager EA (będąc genialnym EA zarządzania pieniędzmi) nie wykonuje zadań, jak wymagam. Zmniejsza swój rozmiar partii o X% przy pierwszym handlu, ale nie osobno w wielu transakcjach kupna lub sprzedaży. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, gdzie mogę znaleźć EA, który może skalować i zawrzeć transakcje o procent wielkości partii, proszę dać mi znać. Dzięki Brad

  4. #4
    jest to trochę trudne do zrobienia takiego ea, szczególnie do obsługi wielu zamówień, ale mogę to zrobić za darmo

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    jest to trochę trudne do zrobienia takiego ea, szczególnie do obsługi wielu zamówień, ale mogę to zrobić za darmo
    Dziękuję za ofertę, ale jestem zaskoczony, że nie została ona wcześniej stworzona. Rozejrzałem się bardzo nisko na wszystkich systemach zarządzania pieniędzmi EA i nie mogę znaleźć ani jednego, który będzie skalować (zwycięzców i losserów) x% przy pewnych poziomach pipsów na handel. Zwłaszcza skalowanie z pozycji przegrywającej. Ze wszystkich EA, które testowałem, wcale nie robią tego dobrze. Musisz skalować więcej niż połowę swojej pozycji na danym poziomie lub EA idzie na bzdury. Mam nadzieję, że ktoś może mi udowodnić, że się mylę

  6. #6
    Byłem zarejestrowany na twoim forum. Wydrukowałem wiadomość testową. Nie usuwaj, proszę.
    http://sonneriegratuite.org/- Przenośny odtwarzacz MP3 z wbudowanym odtwarzaczem MP3. Êtes familie avec cette sonnerie portable?
    http://sonneriegratuite.org/

  7. #7
    1 Załączniki Oto rzeczywisty plik, jeśli nie masz ochoty na kopiowanie i wklejanie.
    https://www.forex-instant.com/attach...1160212227.mq4

  8. #8
    ecTrade ..... Kochaj swojego współpracownika. Dziękujemy za poświęcenie czasu i wysiłku na stworzenie EA. Bardzo doceniane. Cieszę się, że podoba Ci się ten pomysł, wciąż nie mogę uwierzyć, że nie ma więcej pomysłów i opcji zarządzania pieniędzmi. Uważam, że to handel chlebem i masłem. Nie da ci przewagi, ale poświadcza, że ​​daje ogromną pomoc w niewłaściwych decyzjach handlowych i złym czasie. Pozdrawiam Brada

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ..... Kochaj swojego współpracownika. Dziękujemy za poświęcenie czasu i wysiłku na stworzenie EA. Bardzo doceniane.
    Daj mi znać, czy to działa. Poszedłem tak daleko, jak z powrotem testowałem to, ale nie testowałem tego na żywo. Ponadto nie byłem pewien, czy używać wartości dziesiętnych do pomnożenia wartości TakeProfit i StopLoss, ale działało dobrze, gdy testowałem. Zawsze możesz zmniejszyć wartości TakeProfit i StopLoss i mnożyć je z liczbami całkowitymi prostymi (nie po przecinku lub wartościami większymi od 1) i faktycznie robi to samo.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cieszę się, że podoba Ci się ten pomysł, wciąż nie mogę uwierzyć, że nie ma więcej pomysłów i opcji zarządzania pieniędzmi.
    Może są, ale oni po prostu nie mówią?

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Uważam, że to handel chlebem i masłem.
    Tak, chyba że jesteś prawdziwym czarodziejem, to prawdopodobnie kolejne najlepsze podejście.

  10. #10
    ILE staram się zrobić 1, jego złożony kod do tego celu przy wielu zamówieniach byłby miły, gdyby miał na to ea, który można zastosować do wszystkich transakcji, od innych ea.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję za ofertę, ale jestem zaskoczony, że nie została ona wcześniej stworzona. Rozejrzałem się bardzo nisko na wszystkich systemach zarządzania pieniędzmi EA i nie mogę znaleźć ani jednego, który będzie skalować (zwycięzców i losserów) x% przy pewnych poziomach pipsów na handel. Zwłaszcza skalowanie z pozycji przegrywającej. Ze wszystkich EA, które testowałem, wcale nie robią tego dobrze. Musisz skalować więcej niż połowę swojej pozycji na danym poziomie lub EA idzie na bzdury. Mam nadzieję, że ktoś może mi udowodnić, że się mylę
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję za ofertę, ale jestem zaskoczony, że nie została ona wcześniej stworzona. Rozejrzałem się bardzo nisko na wszystkich systemach zarządzania pieniędzmi EA i nie mogę znaleźć ani jednego, który będzie skalować (zwycięzców i losserów) x% przy pewnych poziomach pipsów na handel. Zwłaszcza skalowanie z pozycji przegrywającej. Ze wszystkich EA, które testowałem, wcale nie robią tego dobrze. Musisz skalować więcej niż połowę swojej pozycji na danym poziomie lub EA idzie na bzdury. Mam nadzieję, że ktoś może mi udowodnić, że się mylę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.