Aplikacja do wysyłania alertów e-mailem? - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Aplikacja do wysyłania alertów e-mailem?

  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Zrozumiano. Prawdopodobnie nie będę się tym przejmował - jak na koniec, robi to, co trzeba, z zewnętrznym serwerem pocztowym. To nie jest tak eleganckie, jak mogłoby być - ale jestem całkiem zadowolony z wyniku przyznanego mi statusu przyznania się, ponieważ programista jest ”hackerem”
    bardzo dobrze,
    przy okazji wysyłanie wiadomości e-mail może również działać z innymi klientami poczty, takimi jak
    http://caspian.dotconf.net/menu/Software/SendEmail/
    http://www.mutt.org/

  2. #32
    Próbowałem SendEmail od
    http://caspian.dotconf.net/menu/Software/SendEmail/Wygląda na to, że działa dobrze. W ten sposób możesz go wypróbować: pobierz plik .zip i utwórz plik tekstowy z notatnikiem w katalogu sendmail i zapisz go jako np. sendemail.bat (.bat jest ważne!) zastąp symbole zastępcze swoimi danymi, jeśli nie chcesz załączać pliku, usuń -a ./TESTATTACHMENT.txt. Jeśli nie zostanie usunięty, będzie szukał pliku TESTATTACHMENT.txt w katalogu wysyłania wiadomości e-mail ... Wstawiony kod @echo off sendemail.exe -f [email protected] -t to me lt; [email protected]; -u SUBJECT -m BODYTEXT -s smtp.gmail.com -xu USERNAME -xp GMAILPASSWORD -a ./TESTATTACHMENT.txt zamknij

  3. #33
    hye tam jestem prawdopodobnie noob ale funkcja WindowScreenShot (\ shots \\ Screenshot Symbol () _ Bid .png, 1920,1080); w ogóle nie działa. Próbowałem nawet tak, jeśli (! WindowScreenShot (shots \\ tester Symbol () _ Bid .gif, 1140,900))/rozdzielczość ekranu mojego komputera, a następnie ShellExecuteA (0, Open, C: \ OANDA - MetaTrader \ MQL4 \ Experts \ Files \ MT4-AlertMailer.exe,,, 1); Nie zrobię żadnych zrzutów ekranu, ale otrzymuję alerty i powiadomienia od Alertera. Co robię źle?

  4. #34
    Próbowałem kilku aplikacji e-mail i mogę uruchomić je z wiersza poleceń i dobrze używać pliku wsadowego. ALE kiedy próbuję uruchomić z Metatradera, otrzymuję kod błędu 2. sendtestemail.bat sendEmail -f -t -s mysmtp.gmail.com -xu -xp Password -u Test email -m Cześć kolego, to jest e-mail testowy. Skrypt MQL4: #import shell32.dll int ShellExecuteA (int hWnd, String Verb, string File, String Parametr, string Path, int ShowCommand); #import int r = ShellExecuteA (0, Open, C: \ Users \ Admin \ Tools \ send.bat,,, 1);//cmdK if (r lt; = 32) {Alert (powłoka nieudana:, r); return (false); } return (true); Tak jak powiedziałem, uruchomienie pliku .bat lub użycie wiersza polecenia, w porządku. Skrypt MQL4 tego nie robi. Jakieś pomysły?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.