Aplikacja do wysyłania alertów e-mailem? - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Aplikacja do wysyłania alertów e-mailem?

  1. #11
    W rzeczywistości zbudowałem system, który robi to wszystko i wiele więcej. Nigdy nie oddałbym go za darmo nawet dla wersji zdegradowanej. Za dużo pracy i oczekiwane wsparcie. Przez wsparcie, mam na myśli kogoś innego, aby go użyć - nie na mój osobisty użytek. Kodowanie dla innych zwykle wymaga około 2 - 4 razy więcej pracy. Nie należy lekceważyć nakładu pracy, nie jest to banalne. Zastanawiałem się nad użyciem jakiegoś oprogramowania shareware, ale ostatecznie zdecydowałem, że będę mógł napisać własne w czasie, jaki zajęło zrozumienie funkcjonalności, kompromisów i niezbędnych działań. Dokumentacja oprogramowania Shareware jest ponura.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W rzeczywistości zbudowałem system, który robi to wszystko i wiele więcej. Nigdy nie oddałbym go za darmo nawet dla wersji zdegradowanej. Za dużo pracy i oczekiwane wsparcie. Nie należy lekceważyć nakładu pracy, nie jest to banalne. Zastanawiałem się nad użyciem jakiegoś oprogramowania shareware, ale ostatecznie zdecydowałem, że będę mógł napisać własne w czasie, jaki zajęło zrozumienie funkcjonalności, kompromisów i niezbędnych działań. Dokumentacja oprogramowania Shareware jest ponura.
    - Już po wstępnej eksploracji wydaje się, że prawdopodobnie jest na to wiele sposobów. Inna myśl, którą miałem, polegała na użyciu funkcji ”WindowScreenShot”, a następnie odpytywaniu katalogu i wysyłaniu nowych plików. Odtąd będzie to dla mnie mały projekt. Będę Cię informował.

  3. #13
    Myślę, że obie części są dostępne. Ale znowu jak ja możesz znaleźć lukę i łatwiej jej napisać od zera. Jest to bardzo dobre ćwiczenie programistyczne. Powodzenia.

  4. #14
    Poczyniłem postępy. Do tej pory zdecydowałem się użyć funkcji MQL4 WindowScreenShot, ponieważ oznacza to, że nie muszę iść na wszystkie przeszkody polegające na maksymalizacji oknawykresu itp. Po prostu definiuję rozdzielczość i oddalam to idzie
    Stwierdziłem również, jak wywołać zewnętrzny plik .exe przy użyciu ShellExecuteA (po zaimportowaniu Shell32.dll do indior). Znalazłem skrypt pocztowy SMTP, który jest skryptem AutoIT (rozszerzenie .au3) i przekonwertowałem go na plik exe. Do tej pory indy działa po uruchomieniu alertu, zapisuje plik w katalogu, wysyłając do mnie e-maila za pomocą zewnętrznego skryptu. Potrzebuję tylko znaleźć dobry sposób na nadanie nazwy plikom, a następnie sposób ich dołączenia. Zastanawiam się, czy zapisać plik jako xxxx.gif, a następnie po wykonaniu skryptu, zmieniając nazwę pliku na Sent_xxxxx.gif w ten sposób mogę spowodować, że skrypt zewnętrzny będzie iterować po katalogu dla dowolnego pliku kończącego się na .gif, który nie mieć prefiks SENT. Jak na razie dobrze

  5. #15

  6. #16
    Oto kod skryptu AutoIT, którego używam - przekonwertowałem go na exe do mojego użytku .......... Próbuję dowiedzieć się, jak mogę użyć pliku .ini lub. plik txt do przechowywania zmiennych dla serwerów poczty e-mail itp., aby plik exe mógł być uniwersalny i łatwy do przesłania. Wstawiony kod #cs ---------------------------------------------- ------------------------------ Wersja AutoIt: 3.2.12.1 Autor: myName Funkcja skryptu: skrypt AutoIt szablonu. #ce ------------------------------------------------ ----------------------------; Rozpocznij skrypt - Dodaj tutaj swój kod; ; ##################################; Uwzględnij; ############################## #Includelt; file.au3gt; ; ##################################; Zmienne; ############################## $ SmtpServer = mail.xxx.com.au; adres dla serwera smtp do użycia - REQUIRED $ FromName = Platforma transakcyjna; imię i nazwisko od którego e-mail został wysłany $ FromAddress = [email protected]; adres, z którego powinna pochodzić poczta $ ToAddress = [email protected]; docelowy adres e-maila - WYMAGANY $ Subject = xxxxx; Temat z wiadomości e-mail - może być dowolną wartością $ Body = xxxxxxx; wiadomość od skrzynki pocztowej - można pozostawić pustą, ale wtedy otrzymasz pustą wiadomość $ AttachFiles = Ścieżka do pliku tutaj; plik, który chcesz dołączyć - zostaw puste, jeśli nie jest potrzebne $ CcAddress = [email protected]; adres dla cc - pozostaw puste, jeśli nie jest potrzebne $ BccAddress = [email protected]; adres dla bcc - pozostaw puste, jeśli nie jest potrzebne $ Ważność = Normalny; Wyślij priorytet wiadomości: Wysoka, Normalna, Niska $ Nazwa użytkownika = *********; nazwa użytkownika konta używanego z miejsca, z którego wysyłana jest poczta - WYMAGANE $ Hasło = **********; hasło do konta używanego z miejsca, z którego wysyłana jest poczta - WYMAGANE $ IPPort = 25; port używany do wysyłania poczty $ ssl = 0; włączawyłącza wysyłanie bezpiecznej warstwy gniazd - ustaw na 1, jeśli używasz httpS; ~ $ IPPort = 465; Port GMAIL używany do wysyłania poczty; ~ $ ssl = 1; GMAILenablesdezaktywuje wysyłanie bezpiecznej warstwy gniazd - ustaw na 1 jeśli używasz httpS; ###############; Skrypt; ############################## Global $ oMyRet # 91; 2 # 93; Global $ oMyError = ObjEvent (AutoIt.Error, MyErrFunc) $ rc = _INetSmtpMailCom ($ SmtpServer, $ FromName, $ FromAddress, $ ToAddress, $ Subject, $ Body, $ AttachFiles, $ CcAddress, $ BccAddress, $ Importance, $ Username, $ Password, $ IPPort, $ ssl) Jeśli @error Then MsgBox (0, błąd wysyłania wiadomości, kod błędu: @error Opis: $ rc) EndIf; ; Funkcje UDF Func _INetSmtpMailCom ($ s_SmtpServer, $ s_FromName, $ s_FromAddress, $ s_ToAddress, $ s_Subject =, $ as_Body =, $ s_AttachFiles =, $ s_CcAddress =, $ s_BccAddress =, $ s_Importance = Normal, $ s_Username =, $ s_Password =, $ IPPort = 25, $ ssl = 0) Local $ objEmail = ObjCreate (CDO.Message) $ objEmail.From = '' $ s_FromName 'lt;' $ s_FromAddress 'gt;' $ objEmail.To = $ s_ToAddress Local $ i_Error = 0 Local $ i_Error_desciption = If $ s_CcAddress lt; gt; Następnie $ objEmail.Cc = $ s_CcAddress Jeśli $ s_BccAddress lt; gt; Następnie $ objEmail.Bcc = $ s_BccAddress $ objEmail.Subject = $ s_Subject If StringInStr ($ as_Body, lt I StringInStr ($ as_Body, gt Następnie $ objEmail.HTMLBody = $ as_Body Else $ objEmail.Textbody = $ as_Body @ CRLF EndIf Jeśli $ s_AttachFiles lt; gt; Następnie Local $ S_Files2Attach = StringSplit ($ s_AttachFiles, Dla $ x = 1 To $ S_Files2Attach # 91; 0 # 93; $ S_Files2Attach # 91; $ x # 93; = _PathFull ($ S_Files2Attach # 91; $ x # 93 ConsoleWrite ('@@ Debugowanie (62): $ S_Files2Attach =' $ S_Files2Attach @LF 'gt; Kod błędu:' @error @LF); ### Debug Console Jeśli FileExists ($ S_Files2Attach # 91; $ x # 93 Następnie $ objEmail.AddAttachment ($ S_Files2Attach # 91; $ x # 93 Else ConsoleWrite ('! Gt; Nie znaleziono pliku do przyłączenia:' $ S_Files2Attach # 91; $ x # 93; @LF) ​​SetError (1) Return 0 EndIf Next

  7. #17
    1 Attachment (s) Progress Jest to poręczny skrypt bez względu na okazję. 3 pliki w archiwum MT4-AlertMailer.au3 - skrypt AutoIT MT4-AlertMailer.exe - skompilowany plik wykonywalny powyższego pliku Alert_Mailer.INI - plik INI umożliwiający użytkownikowi wpisanie własnego adresu e-mail do i od szczegółów itd. - całkiem proste, wszystko działa dla mnie (przy użyciu mój serwer ISP SMTP) Kolejne kroki to edycja skryptu Alerter w celu znalezienia dobrego unikalnego sposobu na nazwanie plików (prawdopodobnie przy użyciu PARI i Datetimestamp lub czegoś podobnego). Prawie tu.
    https://www.forex-instant.com/attach...1506271096.zip

  8. #18

  9. #19
    W odniesieniu do hasła ............ Prawdopodobnie nie będę zawracał sobie głowy zaglądaniem w to zbyt głęboko. Z chęcią wykorzystam ”śmieciowy” adres e-mail do wysłania, a jeśli ktoś włamie się do mojego komputera - hasło do mojego e-maila wysyłania zrzutów ekranu MT4 zawartego w .INI jest prawdopodobnie nisko na mojej liście zmartwień!


  10. #20
    Teraz zdaję sobie sprawę, że użycie znacznika czasu i kombinacji par jest wystarczająco unikalne. W twoim przypadku, posiadanie alarmu dla pary powinno wystarczyć i nie ma znaczenia, czy oba wykresy są przechwytywane. Idea interfejsu GUI do pliku INI jest dobra. Nie podoba mi się pomysł wykorzystania Rejestru z wyjątkiem tego, do czego był przeznaczony, ale myślę, że działa. Wyglądasz na prawdziwy postęp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.