Pytania brokera
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pytania brokera

  1. #1
    Cześć wszystkim
    Jakie opcje dla brokerów, którzy zapewniają platformę MT4, mają siedzibę w USA, są regulowane i zapewniają liczbę 0,01. Myślę, że to się nazywa nano lots? Cokolwiek jest najmniejsze. Również platforma internetowa wraz z MT4 byłaby dużym plusem. Dzięki za wszelkie sugestie.
    znak

  2. #2
    MB Trading testuje MT4, ma mikro części (.1) i ma platformę, która jest również oparta na Internecie. Niektórzy nie lubią platformy, ale musisz się do tego przyzwyczaić. Nie opieraj swojej opinii na ten temat przez demo. Demo śmierdzi, ma usterki, ale platforma koncertowa działa bez żadnych problemów, z jakimi się zetknąłem.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystko Jakie opcje dla brokerów, którzy zapewniają platformę MT4, mają siedzibę w USA, są regulowane i zapewniają 0,01 części. Myślę, że to się nazywa nano lots? Cokolwiek jest najmniejsze. Również platforma internetowa wraz z MT4 byłaby dużym plusem. Dzięki za wszelkie sugestie. znak
    Możesz spróbować FXDD, ale nie pasują one do wszystkich twoich kryteriów. Mają MT4, mikro części (0,01; nano będzie 0,001), ale nie są regulowane przez NFA. Wypróbowałem Alpari, IBFX, FxPro i MIG jako brokerzy MT4 i uwierzcie mi, FXDD jest najlepszym z nich. Nie wstańcie zbytnio na temat przepisów NFA; to naprawdę nie znaczy tak wiele. Jeśli jest to sytuacja, w której twój broker jest kryminalistą lub nie spełnia Twoich wymagań, regulacja NFA nie uratuje cię, ale oczywiście nie zaszkodzi. FXDD ma kwaterę główną w Nowym Jorku i są bardzo duże. Mam konto przez około rok bez żadnych problemów. Biorąc to pod uwagę, znajdziesz mnóstwo ludzi, którzy ich nienawidzą i mnóstwo, którzy ich kochają.

  4. #4

  5. #5
    Mają mikro. Kiedyś było to, że musiałeś poprosić ich o włączenie na twoim koncie (może być nadal w ten sposób) - Zap e-mail z zapytaniem, czy jest to prośba automatyczna czy nie.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję za komentarze Steve i TC. FXDD nie wygląda źle, ale dla mojego życia nie mogę znaleźć żadnego indiionu na swojej stronie internetowej, aby móc handlować mikropłatami lub nano. Czy ktoś może mi pokazać tę dokumentację lub zweryfikować to? Dzięki. znak
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję za komentarze Steve i TC. FXDD nie wygląda źle, ale dla mojego życia nie mogę znaleźć żadnego indiionu na swojej stronie internetowej, aby móc handlować mikropłatami lub nano. Czy ktoś może mi pokazać tę dokumentację lub zweryfikować to? Dzięki. znak

  6. #6

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Mark ... z jakiegoś powodu nie wydają się reklamować, że mają mikro, ale właśnie otworzyłem z nimi internetowy czat na żywo i poprosiłem o to, a oni zrobili to na miejscu, czekając. Jestem prawie pewien, że nie mają jednak partii nano. Oanda ma nano, jeśli naprawdę tego chcesz, ale to oczywiście nie jest MT4 ... Najlepsze życzenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.