Potrzebujesz EA, który handluje przez okres czasu
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Potrzebujesz EA, który handluje przez okres czasu

  1. #1
    Opracowałem arkusz kalkulacyjny, który śledzi godziny. ruchy cen zaczynają się od 1/3/07. Oddziela, a następnie sumuje ruch cenowy dla każdego okresu.


    Przykład: między godziną 7 a 11:30 GBPUSD zyskało 1829 pipsów.
    Następnie liczę liczbę transakcji, które podjęłaby w tym okresie pomnożona przez spread i sprawdziła, czy można uzyskać zysk.
    Przykład: Na transakcjach 188 GBPUSD na poziomie 4 pip spread = 752 pipsów.

    Po 6 miesiącach danych śledziłem transakcje, które wykonałby on w następnym miesiącu i przy użyciu arkusza kalkulacyjnego ustalono, jaki limit stopu był potrzebny, aby zmaksymalizować zysk.

  2. #2

  3. #3
    Mam kilka EA, które mogą załatwić sprawę. Jestem zdezorientowany tym, czego używasz do wprowadzania transakcji? Czy po prostu wprowadzasz zlecenie rynkowe w określonym czasie? Czy idziesz długo, czy krótko? Dzięki.

  4. #4

  5. #5
    Używam podobnego systemu, ale kupuję tylko w tych okresach, jeśli 5 ma porusza się we właściwym kierunku. Udało mi się to dobrze, ale robię moje transakcje ręcznie. Myślę, że to działa tylko dlatego, że trend długoterminowy już minął. Jeśli trend się zmienia, to te same ramy czasowe mogą stać się najlepszym czasem na krótkie wpisy.

  6. #6

  7. #7
    1 Załączniki Załączony plik wyjaśni, jak działa arkusz kalkulacyjny. Może nie być dokładny, ponieważ stale wprowadzam zmiany, aby go ulepszyć, ale powinienem być blisko. Szukam innego indioru, który można dodać w celu wyeliminowania niektórych złych transakcji, a szybki MA może zadziałać, ale nie miałem jeszcze czasu, aby to sprawdzić.
    https://www.forex-instant.com/attach...2053564988.zip

  8. #8
    1 PM-7PM EDT Z wyjątkiem dni FOMC

  9. #9
    Czy Twój arkusz mówi ci, kiedy rynek jest najwolniejszy? Na przykład, w przypadku EURUSD, kiedy to przenosi najmniejszą kwotę?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.