Prosta egia oparta na Sma - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Prosta egia oparta na Sma

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} problem leży w względnej wielkości całej twojej pozycji. co ważniejsze, twój MM powinien być dostosowany do całkowitego współczynnika. Nie jestem pewien, czy jestem odbiegający od modusu tutaj, więc jeśli to zrobię, po prostu weź to, jak ja, bawiąc się diabelskim entuzjazmem. Pomyśl o tym w ten sposób, czy musisz tylko strzelać w dół? Dodając pozycje do trendu, twoje w istocie są również niezbyt dochodowe. więc działa w obie strony. eczne. jeśli martwimy się o niezrealizowane y, to oczywiście nie handlujemy w naszej strefie komfortu.
    Cóż, jeśli tylko poz 1 wypełnia, to działa 200pips, on robi 200pipsów, jeśli poz 1, 2 3 i 4 wypełnienia, to zrobi 2200 pipsów, skalowanie do pozycji ma ten problem, nie ma sposobu obejścia tego niestety po prostu zaakceptuj co robisz i idziesz dalej. Przeniosłem się do systemu podobnego do tego i muszę przyznać, że to lubię, tracę tylko wtedy, gdy mój trend się zmienia.

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    wygląda bardzo łatwo zrobić Turvey .......... ale diabeł będzie w szczegółach. jakie jest twoje zarządzanie handlem po zawarciu transakcji?

  3. #33
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} wygląda bardzo łatwo zrobić Turvey .......... ale diabeł będzie w szczegółach. jakie jest twoje zarządzanie handlem po zawarciu transakcji?

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Łatwo jest dobrze! Zróżnicowany, mam zestaw ustawień wejścia. Wymagam więc jeszcze większej liczby reguł wyjścia. Pozwalam na spodziewany zasięgrozdrabnianie, więc nie otrzymam SL'd, jeśli rynek ma dzień rozdrobnienia. Mam też szybsze konfiguracje z mniejszym zakresem. Brak czasu na utrzymanie tego działa niestety
    tak, łatwo jest dobrze, ale niestety nie jest to łatwe. to tylko brzmiało łatwo. musisz handlować wysokim TF, jeśli masz SL w taki sposób, aby uniknąć rozdrobnienia dnia ........ czy możesz podać przykład w jaki sposób ustawiasz SL? dzięki

  5. #35
    , jeśli obawiasz się , co z inną metodą wpisu. wprowadzać tylko po wznowieniu wznowienia. więc cena trafia 60sma - nic nie robimy, ceny osiągają 200sma - umieszczamy oczekujące zamówienie na 60sma, a zamówienie zostanie trafione tylko wtedy, gdy cena wzrośnie ponownie. cena trafienia 300sma - mamy oczekujące zamówienie na 200sma i 60sma. cena trafienia 400sma - mamy oczekujące zamówienie na 300sma, 200sma i 60sma może dodać 500sma? z oczekującymi zamówieniami w mniejszych ilościach. więc jeśli mamy trend szybkiego spadku, żadne zlecenia nie zostaną uruchomione lub tylko kilka. komentuje ktokolwiek?

  6. #36
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} tak, łatwo jest dobrze, ale niestety nie jest to łatwe. to tylko brzmiało łatwo. musisz handlować wysokim TF, jeśli masz SL w taki sposób, aby uniknąć rozdrobnienia dnia ........ czy możesz podać przykład w jaki sposób ustawiasz SL? dzięki

  7. #37
    co stało się z tym wątkiem? nie jest już rentowny?

  8. #38

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wątek nie może być już aktualizowany, ale nadal handluję z tym egy i osiągam zysk. Wkrótce nadejdzie jedna wielka zmiana - dokonam wymiany automatycznej przez EA. Testy są wykonywane, a wyniki są niesamowite.

  9. #39

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wątek nie może być już aktualizowany, ale nadal handluję z tym użytkownikiem i osiągam zysk. Wkrótce nadejdzie jedna wielka zmiana - dokonam wymiany automatycznej przez EA. Testy są wykonywane, a wyniki są niesamowite.

  10. #40

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wątek nie może być już aktualizowany, ale nadal handluję z tym użytkownikiem i osiągam zysk. Wkrótce nadejdzie jedna wielka zmiana - dokonam wymiany automatycznej przez EA. Testy są wykonywane, a wyniki są niesamowite.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.