Prosta egia oparta na Sma - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Prosta egia oparta na Sma

  1. #11

  2. #12
    Ten egy ma ponad 90% zwycięzców.

  3. #13
    Fisrt ze wszystkich, dzięki za egy smilee89. Zobaczmy, czy rozumiem mniej więcej filozofię tego ... Po prostu oczekujesz na dobry trend (patrząc na poprawne umieszczenie sma), a następnie szukasz retrakcji, aby wprowadzić pozycje w kierunku trendu. Pomysł skalowania wpisów jest próbą osiągnięcia co najmniej BE, gdy retrakcja jest duża, a jeśli to się nie powiedzie, masz ostatni przystanek, kiedy trend się zmienił .... mniej więcej? Mam kilka pytań ... jakie jest twoje największe DD z tymi egy? Czy dla TP próbowałeś czegoś takiego jak 2xATR lub 3xATR? Jak powiedziałeś, możesz użyć tej startegy w dowolnym TF, ale z którą TF zazwyczaj handlujesz? I ostatnie pytanie, ta egy jest dość prosta, aby stworzyć EA i wykonać test historyczny, czy próbowałeś tego? Jeśli odpowiedź brzmi ”tak”, jakie są wyniki?

  4. #14
    Prawie jak się handluję, EA używasz, aby dowiedzieć się, kiedy zmiany trendów są prawdopodobne, jest to nowośćból otwierający rynek, tak trudny do nauczenia EA. zmiany trendów to ból.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przykład Stoploss {image}
    dzięki smilee89 .. Stoploss zrozumieć z wykresu, ale dla TP nadal mylić. czy możesz pokazać na wykresie?

  6. #16
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Fisrt ze wszystkich, dzięki za egy smilee89. Zobaczmy, czy rozumiem mniej więcej filozofię tego ... Po prostu oczekujesz na dobry trend (patrząc na poprawne umieszczenie sma), a następnie szukasz retrakcji, aby wprowadzić pozycje w kierunku trendu. Pomysł skalowania wpisów jest próbą osiągnięcia co najmniej BE, gdy retrakcja jest duża, a jeśli to się nie powiedzie, masz ostatni przystanek, kiedy trend się zmienił .... mniej więcej? Mam kilka pytań ... jakie jest twoje największe DD z tymi egy? Dla TP masz ...
    Cześć Próbowałem backtesting ten egy z EA od 2013-01-01 do 2013-06-01 z 99% jakością modelu na 5 min TF. Używa parametrów jak na 1 post, z postojami poniżej SMA_400 i TP 30. Większość par straciła w tym okresie pieniądze. Przegrani po prostu przeważają nad zwycięzcami. EA może wygrywać przez wiele miesięcy, ale krótka a straci wszystkie zyski, a potem trochę. Być może trzeba trochę więcej finezji, niż tylko handlować nią mechanicznie, żeby z zyskiem ją wymienić. O ile mogę powiedzieć, że przestrzega zasad prawie bez porażki. Wydaje się, że ma najwięcej kłopotów, gdy SMA są blisko siebie i płaskie. przykładowy test GU:
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...on-needed.html

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Fisrt ze wszystkich, dzięki za egy. Zobaczmy, czy rozumiem mniej więcej filozofię tego ... Po prostu oczekujesz na dobry trend (patrząc na poprawne umieszczenie sma), a następnie szukasz retrakcji, aby wprowadzić pozycje w kierunku trendu. Pomysł skalowania wpisów jest próbą osiągnięcia co najmniej BE, gdy retrakcja jest duża, a jeśli to się nie powiedzie, masz ostatni przystanek, kiedy trend się zmienił .... mniej więcej? Mam kilka pytań ... jakie jest twoje największe DD z tymi egy? Dla TP masz ...
    Pomysł nie jest skalowany w Per Se. Chodzi o to, aby podzielić handel na 4 części. Zamiast brać udział w handlu z całym LotSize w pierwszym wpisie, dzielę wpis na 4 kroki (1-Closelt; Sma_60,2- Cena = Sma_200,3-Sma_300 i 4-Sma_400). Dopiero gdy weźmie wszystkie 4 wpisy, w rzeczywistości używam całego mnóstwa. Chodzi o to, aby handel był w każdym przypadku, czasami w małym rozmiarze, a czasem w większym rozmiarze. Największy DD wynosi 6%, ale jest bardzo rzadki, a czas na odzyskanie jest bardzo szybki (10-20 transakcji). Chcę poprawić moją TP, a korzystanie z ATR to dobry pomysł, o którym już myślałem, ale go nie wypróbowałem. Handluję głównie 5 minut w parach lotnych i 15-30 minut w przypadku innych par. Bardzo łatwo jest zakodować go na eksperta-doradcę i każdy może to zrobić i może się ze mną skontaktować w prywatnej wiadomości.

  8. #18
    1. ilekroć system rości sobie jakąkolwiek ramę czasową, będzie on w 95% niezależny od swojej żartobliwej natury 2. istnieje oczywisty scenariusz, w którym cena zmienia się i przechodzi przez wszystkie SMA, których nie uwzględniono. ten scenariusz nie jest rzadkością i udowodnił to przez backtests powyżej przez innego członka.

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Próbowałem backtesting tego egy z EA od 2013-01-01 do 2013-06-01 z 99% jakości modelu na 5 min TF. Używa parametrów jak na 1 post, z postojami poniżej SMA_400 i TP 30. Większość par straciła w tym okresie pieniądze. Przegrani po prostu przeważają nad zwycięzcami. EA może wygrywać przez wiele miesięcy, ale krótka a straci wszystkie zyski, a potem trochę. Być może trzeba trochę więcej finezji, niż tylko handlować nią mechanicznie, żeby z zyskiem ją wymienić. O ile mogę powiedzieć, że następuje po ...
    Prześlijcie zapisy trasy i EA, a ja to sprawdzę, jeśli chcecie.

  10. #20
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć {Hi} Myślę, że jesteś zbyt zajęty z MA's.I używają skalowania i wyjścia również i dla mnie to klucz do sukcesu na rynku Forex. Rozważmy, że 80% Forex NIE jest trendem, a najczęściej jego trendem jest to, że cena jest w kanale. Gdy widzisz to w większym TF, wszystko zaczyna mieć sens. Richard Donchian, ojciec śledzący trend (jeden z moich bohaterów) wielokrotnie składał zamówienia na każdą przerwę w kanale, mając nadzieję, że 1 wymiana handlowa pokryje wszystkie jego mini-y i był poprawny. Zarobił miliony w wieku 65 lat! Szukał tego złudnego głównego trendu, który z grubsza ma miejsce 20-10% razy. Problem polega na tym, że potrzebujesz dużego konta, aby wytrzymać duże wypłaty, gdy cena będzie się powtarzać lub handlować mniejszymi partiami. Skupiam się na parach ”Brak”. Rozumiejąc to, zaczynasz widzieć, że MA jest w drodze, dając ci złudzenie Trendu, gdy w rzeczywistości 80% ceny jest w kanale.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...best-idea.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.