Strategia zabezpieczania olejów - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Strategia zabezpieczania olejów

  1. #21
    [Cytat = techlover; 8343966] {quote} lol pro # 269; broker zakázat a odstranit peníze? ned # 283; láme žádnou v # 283; c špatn # 283; tv # 367; rci trhu vám m # 367; že zakázat, jd. s ECN maklé # 345; i [/quote] nie bierz tego osobiście, proszę. Tylko uważam to za bardzo łatwe

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} LOl, dlaczego broker będzie wyłączał i usuwał pieniądze? nie robimy tu nic złego, marketerzy mogą cię zbanować, pójść z brokerami ECN

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} na jakiej równowadze sprzedajesz 1 standardowy rozmiar partii?

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} również w 2011 r. różnica cen między wti i brent była prawie 30 USD. więc nie oznacza to, że zawsze wahają się w pobliżu niemal równej ceny. zobacz ten wykres
    https://ycharts.com/indiors/brent_wti_spread
    Zgadzam się z Tobą Xpie, ale od tej pory spread jest stabilny, nie możemy powiedzieć, że zmieni się tak, że handlujesz w prawo nw wszyscy wiemy, żaden egy w Fx nie jest holygrailem, my shld ch it istnieje możliwość

  5. #25

  6. #26
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Czy było to opłacalne dzisiaj, jak opisałeś powyżej? Wypróbowałem go dzisiaj na demie i do tej pory nie osiągałem jeszcze żadnych zysków ani nie osiągałem zysków, a od otwarcia transakcji upłynęło około 7 godzin.
    Zrobiłem dzisiaj moje pierwsze 9 $ - w wersji demonstracyjnej. Dzięki za to, że Sharing @ techlover - ponownie przetestuje. Jestem w pracy 10 godzin dziennie - więc mogę przejść na 1 handel dziennie - ale to w porządku.

  7. #27
    Brzmi obiecująco. Spróbuję i zobaczę rezultat.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Zrobiłem dzisiaj moje pierwsze 9 $ - w wersji demonstracyjnej. Dzięki za to Sharing @ - ponownie przetestujemy. Jestem w pracy 10 godzin dziennie - więc mogę przejść na 1 handel dziennie - ale to dobrze. {Image} Czy możesz polecić brokera dla WTI i Brenta - teraz na ICMarkets.
    Brak rekomendacji, ale również korzystam z tego samego brokera

  9. #29

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Zrobiłem dzisiaj moje pierwsze 9 $ - w wersji demonstracyjnej. Dzięki za to, że Sharing @ techlover - ponownie przetestuje. Jestem w pracy 10 godzin dziennie - więc mogę przejść na 1 handel dziennie - ale to dobrze. {Image} Czy możesz polecić brokera dla WTI i Brenta - teraz na ICMarkets.
    Drogi Treptowjens, Wspaniale, ... handlujesz dzień, ... nie widać SWAP? Upewnij się, że ... Budi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.