Brokerzy mogą używać forów, aby wiedzieć, w jaki sposób handlujemy?! - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Brokerzy mogą używać forów, aby wiedzieć, w jaki sposób handlujemy?!

  1. #31

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli chcesz uzyskać najnowsze informacje na temat tego, jak ludzie chcą handlować lub pokonać system. Masz konkurs i oferujesz 25 000 pierwszych nagród. Ludzie będą wprowadzać swoje EA, które zaprojektowali, a firmy mogą uzyskać wygląd pierwszej klasy, aby zobaczyć, jak to działa i czy warto o tym pamiętać. Nie muszą przychodzić na fora; ludzie przyjdą do nich. Prawda jest taka, że ​​rynek porusza się w każdy możliwy sposób i nie ma jednego sposobu, aby handlować, by pokonać rynek. Z tego powodu istnieją tysiące potencjalnych klientów, EA, skryptów itp. Żadne z nich nie działa w 100% lub nawet blisko. Kiedy zdobędziesz zwycięski handel, jeździsz nim i osiągasz swój zysk. Kiedy dojdziesz do przegranej wymiany, odetniesz swoje y i spróbujesz ponownie. Zarządzanie pieniędzmi lub jeszcze lepiej, zarządzanie ami jest kluczem do udanego handlu na rynku Forex. Istnieje mnóstwo materiałów na temat formuł handlowych, ale bardzo niewiele na temat zarządzania ami. Wróciłem i uczciwie spojrzałem na rok handlu. Miałem 32 zawody, które powstrzymały mnie od zrobienia przyzwoitych pieniędzy w tym roku lub 3 razy w miesiącu. Jeśli wcześniej wycofam się z przegranych transakcji, ustaw stopę zysku na zwycięskich transakcjach, aby nigdy nie przerodziły się w przegranych, mogę zarabiać pieniądze w tej branży. To jest najlepsza rada, którą umiem dawać. Paranoja nigdzie cię nie ucieknie od tego tłumu. Jeśli firmy naprawdę chcą najnowszych metod handlu, muszą tylko przeprowadzić konkurs, ludzie będą ścigać pieniądze i informować ich, co działa najlepiej. Tylko moja paranoiczna opinia.

  3. #33
    Jeśli zrobił 500%, prawdopodobnie złapał wtorkowy wtorek Eurusd i jechał całą drogę. To był miły handel, jeśli go masz. Widziałem w tym konkursie 1000% i zniknęło 3 dni później. Szkoda, że ​​nie przestają po prostu handlować i wygrywać. Znam sposób na handel, który wygrywa w ponad 90% przypadków, ale rzadko zarabia. Po prostu wymieniasz obie strony i zbierasz zyski, ale druga strona tylko gromadzi y. Zamykasz tylko y, ale gromadzisz mnóstwo zwycięzców. Jeśli twoi zwycięzcy zdobędą przegranego zdobywcę, zarabiasz pieniądze, jeśli nie, tracisz pieniądze, ale możesz wygrać w ponad 90% przypadków. W każdym razie wcześniejszy post ma rację, nie obchodzi ich, co robisz, jeśli jesteś małym ziemniakiem. Myślę, że niektóre firmy mają w swoich programach funkcję ”stop loss” lub ”marży na y”, ale poza tym, stwierdziłem, że trzymają się blisko wykresów na żywo. Większość handlowców to handlowcy krótkoterminowi i nie ma żadnych podstawowych ani technicznych, które wskażą, w jaki sposób waluta przejdzie przez krótki okres czasu. W każdej chwili firma, bank, rząd lub jednostka może dokonać dużej wymiany walut i nie mają nic wspólnego z żadnym Fib, Pivot, trendline, trendem, stochastyczną, falą, stopą procentową, ogłoszeniem Fed, nowościami, itp. Rynek może być nieprzewidywalny w każdej chwili w dowolnym momencie. Jeśli pójdę do banku i wymieniam euro za dolara, to sprawię, że na rynku pojawi się kleszcz, ale i tak nie ma. Jeśli bank zdecyduje się zrobić wszystkie swoje wymiany w tym samym czasie, a inny zdecyduje się to zrobić co 3 godziny, wpłynie to na rynek. Paranoidalni ludzie potrzebują życia. Nie możesz handlować .0001 centa (pipsa) i oczekiwać, że podąży za jakimś schematem, który wymyśliłeś.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zawsze zastanawiałem się, co zrobili z EA, kiedy go mieli. Uważam, że konkurs metaquotes skłonił Cię do przesłania swojego EA przed konkursem, aby mogli być pewni, że będzie działać na serwerach i grać dobrze z innymi. ale myślę, że po prostu chcieli go oddzielić i przeanalizować. Niektóre z tych EA działały dobrze, ale uważam, że poziomy ryzyka mogły być zbyt wysokie dla ”prawdziwego życia”. Przecież to była nagroda, o którą walczyli, a jeśli rozwalili konto konkursowe, to i tak było to tylko wirtualne pieniądze. IBFX prowadzi ”mini” konkurs na swoich kontach na żywo, ale jest otwarty dla wszystkich graczy, nie tylko dla EA, a po 1 dniu na tablicy liderów ma zawodnika z zyskiem ponad 500%. w JEDEN DZIEŃ! Jest oczywiste, że są one przeznaczone tylko na nagrodę. Główna nagroda to 3,000 USD za jedyne minimum 250 $ na grę. Tak więc do mojego punktu ... Nie jestem pewien, czy ”konkurs” EA byłby dobrym EA w prawdziwym życiu. Czy pozwoliłbym moim pieniądzom na wprowadzenie EA w konkurs, w którym ktoś inny widzi kod źródłowy, NIE? Ale w tym momencie, jeśli mój EA jest spójny, nie potrzebuję żadnych nagród, już mam nagrodę. Rusty ps W mini-konkursie IBXF są handlarze z zyskiem -99% w ciągu jednego dnia.
    Cytat Zamieszczone przez ;

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ważną rzeczą, którą można od siebie odrzucić, jest to, że wielu ludzi jest dużo mądrzejszych od ciebie i mnie, którzy mają trudności z przewidywaniem, co robimy i mogą obserwować każdy ruch, który wykonujemy. Nie muszą podsłuchiwać forów, aby zobaczyć, jak robimy to, co robimy, i szczerze mówiąc, szkarłatnie, nie dają danm. Mają większe ryby do smażenia, na przykład, jak pokryć te 4 miliony zamówień, które pojawiły się minutę temu i muszą zostać wypełnione jeszcze przez kilka minut lub będzie miał bardzo zły dzień. Kontynuuj pippin
    Co to do diabła jest? Masz na myśli, że Interbank FX nie poci się za moje zamówienie o wartości 10000 USD? Człowieku, to może być ... 1 dolar za pip!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.