ECN z możliwością zakupu na BID i sprzedaży na ASK
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: ECN z możliwością zakupu na BID i sprzedaży na ASK

  1. #1
    W ciągu ostatnich sześciu lat handlowałem z Currenex Ducascopy, a teraz handluję na Marex Black.

    Problem z tymi wszystkimi ECN polega na tym, że nie możesz umieścić zlecenia kupna limitu w sposób, który jest najlepszy BID, lub zlecenia z limitem sprzedaży, które najlepiej ZAPYTAJ.
    Innymi słowy, jeśli cena rynkowa dla EURUSD wynosi 1,33011,3303, a ja składam zamówienie zakupu na 1.3302, nie zostanę najlepszym BIDem, a cena pozostanie @ 1.33011.3303.
    Mój limit buy @ 1.3302 zostanie wypełniony tylko wtedy, gdy oferta spadnie o 1 pipsa.

    Nie działają jak giełdy, gdzie można umieścić BID, i stać się najlepszym BIDem na rynku i wypełnić, gdy ktoś sprzedaje za pośrednictwem zlecenia rynkowego.

    Moje pytanie brzmi.
    Czy istnieje jakikolwiek broker ECN, który działa jak giełda, i ma możliwość złożenia zamówienia tak, aby stać się najlepszym BIDEMASK.

  2. #2
    Możesz wypróbować Lmaxtrader.co.uk, dla swego rodzaju systemu wejścia na rynek podobnego do DOM w Futures. Alternatywnie można przejść do strony Orderbookfx.com i zapytać ich, czy wiedzą, czy taka możliwość - jak pan opisuje - istnieje dla sprzedawcy detalicznego. Wszystko zależy od wielkości twojego konta kapitałowego. Inne alternatywy (wymagające jeszcze wyższych kont minimalnych) to działy eforex BNP Paribas lub Credit Suisse. Jeśli jest to dla ciebie tak ważne, prawdopodobnie po prostu wymieniłem FX Futures na CME (lub ich Mikro-ekwiwalenty), różnorodność FX Futures została teraz ulepszona także przez nowe kontrakty walutowe ICE Exchange. Powodzenia !

  3. #3
    Z Dukascopy możesz złożyć ofertę lub ofertę, która stanie się najlepszą ofertą lub zapytaniem.

  4. #4
    To, o co prosisz, to negatywne wypełnienie, które jest możliwe na prawdziwym ECN, takim jak FXOpen. Widziałem to na własne oczy na zlecenie rynkowe. To prawda, że ​​było to tylko 0,3 pensa ujemnego spreadu, ale było to wszystko to samo

  5. #5
    MB Trading używa ECN przez TDFX i robi to ... Czasami dostajesz tylko częściowe wypełnienia, jeśli zaostrzasz spread z zamówieniem limitu, ale tylko małe zlecenie rynkowe uderza cię, zanim rynek odejdzie od tego poziomu cen .. cóż, płacą ci za zamówienia limitów, które wypełniają ... (na ich rachunku za limity)

  6. #6
    Witaj forexshark, Mam nadzieję, że robisz dobrze i dobrze. Zakładam, że jesteś jednym z profesjonalistów na forum. Chciałem, żebyś miło doradził. Eksploruję niektórych brokerów ECN, uprzejmie w kontakcie z LCG, Marex itp. Czy znasz dobrego brokera ECN, który zaakceptowałby 25K. Myślę, że Marex zażądał depozytu 100K. Proszę potwierdzić, czy również zdeponowałeś u nich taką kwotę, czy też po prostu zapytał klientów o to po raz pierwszy, chociaż jest to zbywalne? Czy jesteś zadowolony z Marex? Pod względem głębokości rynku, cen itp.? Prosimy o kontakt, abyśmy mogli odkrywać i wymieniać się pomysłami
    Obecnie jestem w trakcie kupowania niektórych monitorów itp., Aby pomieścić pokój monitorujący o wadze 6-8
    ... na pewno udostępni kilka zdjęć. Szukam twoich uprzejmych porad wkrótce proszę ... docenione.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W ciągu ostatnich sześciu lat handlowałem z Currenex Ducascopy, a teraz handluję na Marex Black. Problem z tymi wszystkimi ECN polega na tym, że nie możesz umieścić zlecenia kupna limitu w sposób, który jest najlepszy BID, lub zlecenia z limitem sprzedaży, które najlepiej ZAPYTAJ. Innymi słowy, jeśli cena rynkowa dla EURUSD wynosi 1,33011,3303, a ja składam zamówienie zakupu na 1.3302, nie zostanę najlepszym BIDem, a cena pozostanie @ 1.33011.3303. Mój limit buy @ 1.3302 zostanie wypełniony tylko wtedy, gdy oferta spadnie o 1 pipsa. Nie działają jak giełdy, gdzie ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W ciągu ostatnich sześciu lat handlowałem z Currenex Ducascopy, a teraz handluję na Marex Black. Problem z tymi wszystkimi ECN polega na tym, że nie możesz umieścić zlecenia kupna limitu w sposób, który jest najlepszy BID, lub zlecenia z limitem sprzedaży, które najlepiej ZAPYTAJ. Innymi słowy, jeśli cena rynkowa dla EURUSD wynosi 1,33011,3303, a ja składam zamówienie zakupu na 1.3302, nie zostanę najlepszym BIDem, a cena pozostanie @ 1.33011.3303. Mój limit buy @ 1.3302 zostanie wypełniony tylko wtedy, gdy oferta spadnie o 1 pipsa. Nie działają jak giełdy, gdzie ...

  7. #7
    Jak przebiega handel z produktem MArex Black? Jakie minimalne depozyty zabrali? Sprawdzałem, ale płynność nie była tak silna ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W ciągu ostatnich sześciu lat handlowałem z Currenex Ducascopy, a teraz handluję na Marex Black. Problem z tymi wszystkimi ECN polega na tym, że nie możesz umieścić zlecenia kupna limitu w sposób, który jest najlepszy BID, lub zlecenia z limitem sprzedaży, które najlepiej ZAPYTAJ. Innymi słowy, jeśli cena rynkowa dla EURUSD wynosi 1,33011,3303, a ja składam zamówienie zakupu na 1.3302, nie zostanę najlepszym BIDem, a cena pozostanie @ 1.33011.3303. Mój limit buy @ 1.3302 zostanie wypełniony tylko wtedy, gdy oferta spadnie o 1 pipsa. Nie działają jak giełdy, gdzie ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W ciągu ostatnich sześciu lat handlowałem z Currenex Ducascopy, a teraz handluję na Marex Black. Problem z tymi wszystkimi ECN polega na tym, że nie możesz umieścić zlecenia kupna limitu w sposób, który jest najlepszy BID, lub zlecenia z limitem sprzedaży, które najlepiej ZAPYTAJ. Innymi słowy, jeśli cena rynkowa dla EURUSD wynosi 1,33011,3303, a ja składam zamówienie zakupu na 1.3302, nie zostanę najlepszym BIDem, a cena pozostanie @ 1.33011.3303. Mój limit buy @ 1.3302 zostanie wypełniony tylko wtedy, gdy oferta spadnie o 1 pipsa. Nie działają jak giełdy, gdzie ...

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj forexshark, Mam nadzieję, że robisz dobrze i dobrze. Zakładam, że jesteś jednym z profesjonalistów na forum. Chciałem, żebyś miło doradził. Eksploruję niektórych brokerów ECN, uprzejmie w kontakcie z LCG, Marex itp. Czy znasz dobrego brokera ECN, który zaakceptowałby 25K. Myślę, że Marex zażądał depozytu 100K. Proszę potwierdzić, czy również zdeponowałeś u nich taką kwotę, czy też po prostu zapytał klientów o to po raz pierwszy, chociaż jest to zbywalne? Czy jesteś zadowolony z Marex? Pod względem głębokości rynku, cen itp.? Prosimy o kontakt, więc ...
    Właśnie robiłem wczesne badania, ale znalazłem MB Trading, aby umożliwić ten depozyt i działa w ten sposób przy zamówieniach Bid i Ask with Limit.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.