Handel momentami akcji cenowych - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Handel momentami akcji cenowych

  1. #31
    Muszę powiedzieć, że bardzo lubię ten wątek, ale muszę jeszcze w pełni zrozumieć wszystkie sygnały. Używam jednak własnych sygnałów, chociaż są inne. chociaż rozumiem dużo w tym wątku i bardzo by mi się to podobało, gdyby ktoś zaczął ponownie zamieszczać przykłady.

  2. #32
    Handel akcjami cenowymi, wprowadzaj transakcje, gdy dynamika jest dopiero nowo zbudowana i silna, nie wtedy, gdy rozmach już się osłabia.

  3. #33
    1 Załącznik (y) Piwo pieniądze w torbie, tylko po to, aby znaleźć pasek teraz !! Warto zauważyć nagły przypływ niedźwiedzi, które zatrzymały handel.

  4. #34
    2 Załącznik (s) Wokowałem piątek. Wchodziłem zaraz po obiedzie w NY i niestety zostałem wezwany do pracy w nagłych wypadkach. Z perspektywy czasu, był to zasłużony slap, który był sprzeczny z zasadami handlu po piątkowym piątkowym lunchu. Po ponownym otwarciu rynku podjęto działania w celu ograniczenia wielkości . Wykres pokazuje wszystko.


  5. #35
    Cześć, każdy System wygląda obiecująco. O co chcę zapytać, czy ktokolwiek zdołał go zaprogramować, aby wykonać historyczną analizę historyczną?

  6. #36
    Cześć Survivor, świetny temat! Zastanawiam się, jakie jest twoje obecne zarządzanie handlem? czy to jest 10-stopniowy początkowy spadek y, przesuwając SL na BE @ 15 pipsów i zamykając pierwszą połowę na 20 pipsów?

  7. #37
    1 Załącznik (-i) Cześć! Zacząłem opanowywać Momentum Trading. Zebrałem cenny post dla Survivora do jednego dokumentu. Proszę cieszyć się załącznikiem. Z poważaniem, SP.
    https://www.forex-instant.com/attach...6207590415.pdf

  8. #38
    tak właśnie obecnie handluję. oprócz tego, że zaczynam od twardego, 15-punktowego postoju, a ja śledzę swój postój, jeśli jego zakup na wcześniejszych paskach obniża się do momentu, gdy przestanie działać. a poprzednie bary wygrywają, jeśli są sprzedawane. Zmarł prosty, czy ktoś inny gra na tym samym rynku? SG

  9. #39
    Jeśli to, co lubisz, nie jest zbyt silne, mogę pomóc ci w programowaniu ea. Jestem dobrym programistą, ale potrzebuję trochę praktyki w mql4 we wczesnych fazach ... Już coś stworzyłem. Teraz lubię uświadamiać sobie niektórych dobrych egipów. Podaj mi dane wejściowe i jeśli to możliwe, dam ci ea. Więc wyślij mi pn
    Pozdrawiam Cyrus

  10. #40
    to jest absurdalnie uproszczone, ale przybiłeś go do głowy. Uwielbiam analogię do armii - dzięki za twoją pocztę, naprawdę!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.