¥ • System zasilania
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: ¥ • System zasilania

  1. #1
    2 Załącznik (-i)

    Yen. System zasilania

    Nic o handlowaniu jenem tutaj. Będziemy mierzyć siłę głównych walut pod względem jednostek JPY. </P> Wiele metod pomiaru (PC, RSI, HA, ATR ... itd.). Wiele metod handlu Zarządzanie koszykami Efekt wielokrotnych ram czasowych (reakcja łańcuchowa) Tryby handlu ręcznego i automatycznego
    Wersja robocza (00)

    To jest wciąż wersja robocza do przetestowania. Ostateczny system może być zupełnie inny. Twoje dane wejściowe i widoki wzbogacą system, gdy będziemy jeździć długo.

    Instrukcje dla handlu ręcznego (wersja robocza):
    1. Ustawienia ekranu wejściowego:



    https://www.forex-instant.com/tradin...-software.html
    Maksymalna liczba zamówień nie została jeszcze wdrożona

    2. Korzystanie z mini pulpitu nawigacyjnego: ywne przyciski są tylko przyciskami ramek czasowych (M1, M5 ... ALL) i przyciskiem zamykania. Inne przyciski nie są. Aby dokonać transakcji w określonym przedziale czasowym lub (WSZYSTKIE tfs), naciśnij przycisk ramy czasowej lub (przycisk WSZYSTKIE) System kupi najsilniejszą walutę w stosunku do najsłabszej waluty pod naciśniętym przyciskiem. Koniec z zyskiemą można przycisnąć do zamknij wszystkie obecne zamówienia.

    KONTROLA WERSJI: Wersja 00: Post 131. Wersja 01: Post 180.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jak mierzysz najsilniejszy i najsłabszy?
    1

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jen - Power System .... Siła waluty będzie mierzona dla głównych walut pod względem jednostek JPY. Handluj najmocniej, a najsłabiej na wiele ram czasowych. .... które będą kontynuowane jutro

  4. #4

  5. #5

  6. #6

  7. #7
    Brzmi interesująco, chcę usłyszeć

  8. #8
    Obudziłem się późno i zaangażowałem się w jakiś biznes ... Cieszę się, że tak wielu zainteresowanych ...
    Gotowanie rozpoczęło się ... i zobaczymy coś dzisiaj ... mam nadzieję

  9. #9

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.