¥ • System zasilania - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: ¥ • System zasilania

  1. #11

  2. #12
    Będzie silny lub słaby ... silniejszy i słabszy ... będzie silniejszy i słabszy ... aż do końca. Wtedy życie jest do dupy jak diabli. [ale jestem subskrybowany]

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Interesujące ... kontynuuj!
    Cześć, Jak mogę zdobyć tę H1BreakoutEA? Doceniam twoją pomoc.

  4. #14
    1 Załącznik (i) Przepraszam za opóźnienie ... mam dzisiaj wiele rozrywek. Udało mi się zbudować bazę dla EA ... i oto migawka tego, co zrobiłem do tej pory:

  5. #15
    System może być przedmiotem handlu: 1 - Ręcznie: poprzez naciśnięcie przycisku Any Time Frame, a EA kupi najsilniejszą walutę w stosunku do najsłabszej waluty w danym przedziale czasowym. Wielkości partii, Stop Loss, Trailing Stop i Target na ramkę czasową można ustawić różnymi metodami Kontrola na Maksymalna liczba zamówień na parę, na tf może być również ustawiona 2 - Automatycznie: W wybranych ramkach czasowych Te same parametry, co w instrukcji Tryb można również ustawić Nie sądzę, że będę miał szansę zakończyć dzisiaj, ale mam nadzieję, że będzie mógł być uruchomiony przed poniedziałkiem.

  6. #16

  7. #17

  8. #18

  9. #19
    Jak mierzysz najsilniejszy i najsłabszy?

  10. #20
    Siła walutowa jest miarą teraźniejszości i przeszłości. Jak pomaga ci to w przyszłości?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.