Spud's MTF FIB Breakout System - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Spud's MTF FIB Breakout System

  1. #11
    Spud, Dobre rzeczy z twojego mózgu jak zawsze. Ciekawe, czy ta metoda, którą tutaj opisujesz, ma zastąpić wcześniejsze MTG Stoch, czy jest to inny sposób patrzenia na Akcje? Dzięki,

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Spud, Dobre rzeczy z twojego mózgu jak zawsze. Ciekawe, czy ta metoda, którą tu opisujesz, ma na celu zastąpienie wcześniejszego Stochu MTF, czy jest to inny sposób patrzenia na Stochs? Dzięki, KudzuFX
    Jest to kolejny sposób na proste wygrywanie transakcji na rynku Forex.

  3. #13
    Dzięki Spud. Wygląda to na kolejną udaną metodę - a Twój wykres jest tak prosty, łatwy do oglądania i czytania. Zastanawiam się, czy zdajesz sobie sprawę, jaki zachęcający i pozytywny efekt ma twoja wiedza i wielkoduszność na tak wielu ludziach. To sprawia, że ​​nowi inwestorzy, tacy jak ja, są znacznie bardziej pewni siebie, zwłaszcza gdy widzą zyskowne transakcje. Dzięki jeszcze raz.

  4. #14
    W każdym razie przesłać swój szablon? Dzięki.

  5. #15
    Hej spud dobry materiał, kilka pytań, 1. Powiedziałeś, że 1 h to jak codzienna rama, myślałem, że 1 godzina z 14,3,3 jest jak wykres 4 godzinny, jestem po prostu zdezorientowany przez to. 2. Ile pestek uważasz za wystarczającą do przerwy hi lub low. Dzięki

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej spud dobry materiał, kilka pytań, 1. Powiedziałeś, że 1 h to jak codzienna rama, myślałem, że 1 godzina z 14,3,3 jest jak wykres 4 godzinny, jestem po prostu zdezorientowany przez to. 2. Ile pestek uważasz za wystarczającą do przerwy hi lub low. Dzięki
    1Hr jest na dzień handlu i używasz poprzedniego dnia hilo dla Fib. 4Hr używa poprzedniego tygodnia hilo dla kłtw, a Ty będziesz handlować w tym tygodniu. 14,3,3 jest jak dłuższy okres w porównaniu do 5,3,3 stochastycznego. Na 1H jest jak 1H 5,3,3 i 3H 5,3,3 .... jak tutaj jest duże słowo, ponieważ nie jest dokładnie tak, jak przy użyciu wykresu 3H i wykresu 1H z 5,3,3 stochastics. Ile pestek na przerwę? Cóż, po prostu zaglądam do niego i patrzę na przestrzeń pomiędzy 100 a 123,6 i szukam ceny, by minąć około 5-10% tej odległości. Oczywiście nie chcesz czekać zbyt długo na wypadek, gdybyśmy musieli się wycofać lub skorzystać z zysku na poziomie 123.6. Zajęcie się zbyt wcześnie nie jest tak naprawdę problemem, o ile poczekasz przynajmniej 1 pips po wpisie na poziomie 100. Zbyt wcześnie może oznaczać jazdę nieco dłużej. Niech stochastycy też będą twoimi przewodnikami.

  7. #17
    1 Załącznik (y) Jest to niewielkie pochodzenie w sposobie handlu. Postaram się opublikować kilka wykresów, dodając dodatkowe uwagi dotyczące celów fib. Kliknij prawym przyciskiem myszy linię Fibo i wybierz Właściwości Fibo, a następnie wybierz zakładkę Poziomy Fib, a następnie dodaj @% $ do linii opisu w MT4 (przykład 61.8 @), co spowoduje umieszczenie ceny obok poziomu fib.

  8. #18
    Założę się, że pomiędzy 2 z was możemy sprawić, że będzie to najlepszy system. Nie mogę się doczekać, aby śledzić ten wątek i zobaczyć więcej wykresów ... Joe

  9. #19
    To takie proste, nawet taki dork, jak ja, może go wymienić! Dziekuję Dziekuję Dziękuję. Widzę tak wiele możliwych wariantów stop, zarządzania pieniędzmi ect. Będę z niecierpliwością obserwował ten wątek

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    to jest niewielkie pochodzenie w sposobie handlu. Postaram się opublikować kilka wykresów, dodając dodatkowe uwagi dotyczące celów fib. Kliknij prawym przyciskiem myszy linię Fibo i wybierz Właściwości Fibo, a następnie wybierz zakładkę Poziomy Fib, a następnie dodaj @% $ do linii opisu w MT4 (przykład 61.8 @), co spowoduje umieszczenie ceny obok poziomu fib.
    Dziękujemy za wskazówkę @% $. Chciałbym wiedzieć więcej o twoim systemie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.