Zmień okres na ten wskaźnik, proszę
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zmień okres na ten wskaźnik, proszę

  1. #1
    2 Załączniki Witam Czy ktoś może zrobić mi przysługę zmieniając domyślny okres od 4H, 1H, 5m do MN, W1 i D1?
    Czy można opuścić kolumnę, abyśmy mogli zmienić okres ostrzeżenia na inny?

    Dzięki!

    https://www.forex-instant.com/attach...9405397838.ex4

    https://www.forex-instant.com/attach...1866264116.mq4

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Czy ktoś może zrobić mi przysługę zmieniając domyślny okres od 4H, 1H, 5m do MN, W1 i D1? Czy można opuścić kolumnę, abyśmy mogli zmienić okres ostrzeżenia na inny? Dzięki! {plik} {plik}
    po prostu znajdź, zamień i przekompiluj ....

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} po prostu znajdź, zamień i przekompiluj ....
    Cześć Max, próbowałem tego, ale pojawia się zbyt wiele błędów .... nie wiesz, gdzie robię źle? .../ ------------------ ------------------------------------------------ /| 3 Ducks Alert.mq4 |/| yantz |/| |/| Jest to wielo-symbolowe indior dla |/| Andy's 3 Ducks System. Może monitorować |/| 1 lub więcej symboli i można ustawić za pomocą |/| alert. |/ ----------------------------------------------- ------------------- #property copyright yantz #property link #property indior_chart_window #property indior_buffers 1 #property indior_color1 SeaGreen extern string allsymbol = EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, NZDUSD, USDJPY, USDCAD, USDCHF, AUDJPY, EURJPY, GBPJPY, CADJPY, EURGBP, EURAUD, EURCAD, # CLG4, XAUUSD;/wszystkie symbole, oddzielone przecinkiem bool zewnętrzny SetAlert = True; int NumOfPairs = 0; podwójne CrossUp [], alertTag; int init () {SetIndexStyle (0, DRAW_ARROW, EMPTY, 1); SetIndexArrow (0, 234); SetIndexBuffer (0, CrossUp); bool symcntend = Fałsz;/policz liczbę symboli wymienionych podczas (! symcntend) {string thissymbol = StringSplit (allsymbol, ,, NumOfPairs); if (thissymbol ==) symcntend = True; inaczej NumOfPairs ; } ObjectCreate (InfoSection, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (InfoSection, OBJPROP_XDISTANCE, 4); ObjectSet (InfoSection, OBJPROP_YDISTANCE, 20); ObjectSetText (InfoSection, Symbol - MN - W1 - D1,8, Arial, White); for (int j = 0; jlt; NumOfPairs; j ) {int startheight = 30; thissymbol = StringSplit (allsymbol, ,, j);/podziel listę symboli ObjectCreate (symbol j, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (symbol j, OBJPROP_XDISTANCE, 4); ObjectSet (symbol j, OBJPROP_YDISTANCE, startheight j * 15); ObjectSetText (symbol j, thissymbol, 8, Arial, White); ObjectCreate (MN j, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (MN j, OBJPROP_XDISTANCE, 60); ObjectSet (MN j, OBJPROP_YDISTANCE, startheight j * 15); ObjectCreate (w1 j, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (w1 j, OBJPROP_XDISTANCE, 90); ObjectSet (w1 j, OBJPROP_YDISTANCE, startheight j * 15); ObjectCreate (d1 j, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (d1 j, OBJPROP_XDISTANCE, 120); ObjectSet (d1 j, OBJPROP_YDISTANCE, startheight j * 15); } return (0); } int deinit () {ObjectDelete (InfoSection); for (int j = 0; jlt; 10; j ) {ObjectDelete (symbol j); ObjectDelete (MN j); ObjectDelete (w1 j); ObjectDelete (d1 j); } return (0); } int start () {string MNtxt, w1txt, d1txt; kolor MNclr, w1clr, d1clr; dla (int i = 0; ilt; NumOfPairs; i ) {string thissymbol = StringSplit (allsymbol, ,, i);/podziel listę symboli podwójnie sma60mn = iMA (thissymbol, PERIOD_MN, 60,0, MODE_SMA, PRICE_CLOSE, 0); double sma60w1 = iMA (thissymbol, PERIOD_w1,60,0, MODE_SMA, PRICE_CLOSE, 0); double sma60d11 = iMA (thissymbol, PERIOD_d1,60,0, MODE_SMA, PRICE_CLOSE, 0);double sma60d12 = iMA (thissymbol, PERIOD_d1,60,0, MODE_SMA, PRICE_CLOSE, 1); if (iClose (thissymbol, PERIOD_MN, 0) gt; sma60MN) {MNtxt = byk; MNclr = zielony; } else {MNtxt = bear; MNclr = czerwony; } if (iClose (thissymbol, PERIOD_w1,0) gt; sma60w1) {w1txt = byk; w1clr = Zielony; } else {w1txt = bear; w1clr = Czerwony; } if (iClose (thissymbol, PERIOD_d1,0) gt; sma60d11) {d1txt = byk; d1clr = Zielony; } else {d1txt = bear; d1clr = Czerwony; } ObjectSetText (MN i, MNtxt, 8, Arial, MNclr); ObjectSetText (w1 i, w1txt, 8, Arial, w1clr); ObjectSetText (d1 i, d1txt, 8, Arial, d1clr); if (SetAlert alertTag! = iTime (thissymbol, PERIOD_d1,0)) {if (MNtxt == bull w1txt == bull d1txt == bull iHigh (thissymbol, PERIOD_d1,1) lt; sma60d12) {Alert (Trend na wszystkich 3 TF for, thissymbol); alertTag = iTime (thissymbol, PERIOD_d1,0); } else if (MNtxt == bear w1txt == bear d1txt == bear iLow (thissymbol, PERIOD_d1,1) gt; sma60d12) {Alert (trend niedźwiedzi na wszystkich 3 TF dla tego symbolu); alertTag = iTime (thissymbol, PERIOD_d1,0); }}} CrossUp [0] = 0; return (0); } string StringSplit (ciąg znaków, string sep, indeks int)/funkcja split string przez irusow1 z
    http://www.metaquotes.com{int count = 0, oldpos = 0, pos = StringFind (input, sep, 0); while (posgt; = 0countlt; = index) {if (count == index) {if (pos == oldpos) return (); else return (StringSubstr (input, oldpos, pos-oldpos)); } oldpos = pos StringLen (sep); POS = StringFind (input, sep, oldpos); count ; } if (count == index) return (StringSubstr (input, oldpos)); powrót(); }

  4. #4
    1 Załączniki Dzieje się tak dlatego, że kod nie zostanie skompilowany przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Spojrzałem na kod i zauważyłem kilka błędów z powodu zarezerwowanych słów używanych w starym kodzie. Prawdopodobnie nie zostały zarezerwowane, gdy napisano indior. Właśnie wprowadziłem zmiany, aby skompilować, ale nie tak naprawdę spojrzałem na logikę kodu lub zmieniłem ramy czasowe. Nie ma czasu, obawiam się. Sprawdź, czy ten kod działa zgodnie z oczekiwaniami, a następnie możesz spróbować sugestii
    https://www.forex-instant.com/attach...932091789841.1

  5. #5
    bardzo ładne wnętrze, jeśli wybrano opcję wyboru ramy czasowej zgodnie z życzeniem, będzie to niesamowite.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jest tak dlatego, że kod nie zostanie skompilowany przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Zerknąłem na kod i zauważyłem kilka błędów z powodu zarezerwowanych słów używanych w starym kodzie. Prawdopodobnie nie zostały zarezerwowane, gdy napisano indior. Właśnie wprowadziłem zmiany, aby skompilować, ale nie tak naprawdę spojrzałem na logikę kodu lub zmieniłem ramy czasowe. Nie ma czasu, obawiam się. Sprawdź, czy ten kod działa zgodnie z oczekiwaniami, a następnie możesz wypróbować sugestię {plik}
    Dzięki Gumrai! Znajduję i zastępuję ramy czasowe tym, którego pragnę ... i wygląda to tak: poniżej:/--------------------------- --------------------------------------- /| 3 Ducks Alert.mq4 |/| Jest to wielo-symbolowe indior dla |/| Andy's 3 Ducks System. Może monitorować |/| 1 lub więcej symboli i można ustawić za pomocą |/| alert./| Zmodyfikowany przez GumRai | |/ ----------------------------------------------- ------------------- #property copyright #property link #property indior_chart_window #property indior_buffers 1 #property indior_color1 SeaGreen extern string allsymbol = EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, NZDUSD, USDJPY , USDCAD, USDCHF, AUDJPY, EURJPY, GBPJPY, CADJPY, EURGBP, EURAUD, EURCAD, # CLG4, XAUUSD;/wszystkie symbole, oddzielone przecinkiem bool zewnętrzny SetAlert = True; int NumOfPairs = 0; string Pairs []; podwójne CrossUp [], alertTag; int init () {SetIndexStyle (0, DRAW_ARROW, EMPTY, 1); SetIndexArrow (0, 234); SetIndexBuffer (0, CrossUp); NumOfPairs = StringSplit (allsymbol, StringGetCharacter (,, 0), Pairs); ObjectCreate (InfoSection, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (InfoSection, OBJPROP_XDISTANCE, 4); ObjectSet (InfoSection, OBJPROP_YDISTANCE, 20); color col = ChartGetInteger (0, CHART_COLOR_FOREGROUND, 0); ObjectSetText (InfoSection, Symbol - MN - W1 - D1,8, Arial, col); for (int j = 0; jlt; NumOfPairs; j ) {int startheight = 30; string thissymbol = Pary [j]; ObjectCreate (symbol j, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (symbol j, OBJPROP_XDISTANCE, 4); ObjectSet (symbol j, OBJPROP_YDISTANCE, startheight j * 15); ObjectSetText (symbol j, thissymbol, 8, Arial, col); ObjectCreate (MN j, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (MN j, OBJPROP_XDISTANCE, 60); ObjectSet (MN j, OBJPROP_YDISTANCE, startheight j * 15); ObjectCreate (W1 j, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (W1 j, OBJPROP_XDISTANCE, 90); ObjectSet (W1 j, OBJPROP_YDISTANCE, startheight j * 15); ObjectCreate (D1 j, OBJ_LABEL, 0,0,0); ObjectSet (D1 j, OBJPROP_XDISTANCE, 120); ObjectSet (D1 j, OBJPROP_YDISTANCE, startheight j * 15); } return (0); } int deinit () {ObjectDelete (InfoSection); for (int j = 0; jlt; NumOfPairs; j ) {ObjectDelete (symbol j); ObjectDelete (MN j); ObjectDelete (W1 j); ObjectDelete (D1 j); } return (0); } int start () {string MNtxt, W1txt, D1txt; kolor MNclr, W1clr, D1clr; for (int i = 0; ilt; NumOfPairs; i ) {string thissymbol = Pairs [i]; double sma60MN = iMA (thissymbol, PERIOD_MN, 60,0, MODE_SMA, PRICE_CLOSE, 0); double sma60W1 = iMA (thissymbol, PERIOD_W1,60,0, MODE_SMA, PRICE_CLOSE, 0); double sma60D11 = iMA (thissymbol, PERIOD_D1,60,0, MODE_SMA, PRICE_CLOSE, 0); double sma60D12 = iMA (thissymbol, PERIOD_D1,60,0, MODE_SMA, PRICE_CLOSE, 1); if (iClose (thissymbol, PERIOD_MN, 0) gt; sma60MN) {MNtxt = byk; MNclr = zielony; } else {MNtxt = bear; MNclr = czerwony;} if (iClose (thissymbol, PERIOD_W1,0) gt; sma60W1) {W1txt = bull; W1clr = Zielony; } else {W1txt = bear; W1clr = Czerwony; } if (iClose (thissymbol, PERIOD_D1,0) gt; sma60D11) {D1txt = byk; D1clr = zielony; } else {D1txt = bear; D1clr = Czerwony; } ObjectSetText (MN i, MNtxt, 8, Arial, MNclr); ObjectSetText (W1 i, W1txt, 8, Arial, W1clr); ObjectSetText (D1 i, D1txt, 8, Arial, D1clr); if (SetAlert alertTag! = iTime (thissymbol, PERIOD_D1,0)) {if (MNtxt == byk W1txt == byk D1txt == byk iHigh (thissymbol, PERIOD_D1,1) lt; sma60D12) {Alert (Trend byka na wszystkich 3 TF for, thissymbol); alertTag = iTime (thissymbol, PERIOD_D1,0); } else if (MNtxt == bear W1txt == bear D1txt == bear iLow (thissymbol, PERIOD_D1,1) gt; sma60D12) {Alert (trend niedźwiedzi na wszystkich 3 TF dla tego symbolu); alertTag = iTime (thissymbol, PERIOD_D1,0); }}} CrossUp [0] = 0; return (0); } Po kompilacji komunikat o błędzie: ”PERIOD_MN” - niezadeklarowany identyfikator 3 Ducks Alert v1.11.mq4 71 37

  7. #7
    ”PERIOD_MN” - niezadeklarowany identyfikator 3 Ducks Alert v1.11.mq4 71 37 PERIOD_MN nie istnieje, powinien mieć wartość PERIOD_MN1.

  8. #8
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ”PERIOD_MN” - niezadeklarowany identyfikator 3 Ducks Alert v1.11.mq4 71 37 PERIOD_MN nie istnieje, powinien mieć wartość PERIOD_MN1.
    Dzięki cja, w końcu to zrobiłem! Tutaj przywiązałem się do tych, którzy są zainteresowani tym indiorem. Jest to system z 3 kaczkami, ale zmieniam tylko okres z M5, H1, H4 na MN1, W1 i D1, aby dostosować mój styl
    https://www.forex-instant.com/attach...95674967359.11
    https://www.forex-instant.com/attach...71081074258.11

  9. #9
    2 Załączniki Witam, miałem grę z kodem i przepisałem ją, abyś mógł wybrać przedziały czasowe w dowolnej sekwencji lub ile chcesz. Nie włączyłem alarmu i prawdopodobnie nie będę miał czasu, aby to zrobić.
    https://www.forex-instant.com/attach...8547459793.ex4
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...tart-time.html

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.