co myślisz o włożeniu pieniędzy w dow
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: co myślisz o włożeniu pieniędzy w dow

  1. #1
    Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.

  2. #2
    Mam nadzieję, że to nie kolejny zakup i mam nadzieję, egy. Moją sugestią byłoby otwarcie opcji. Biorąc pod uwagę zmianę, która przypuszczalnie nadchodzi wraz z administracją Obamy, spodziewałbym się gigantycznego zamachu w Dow.

  3. #3
    Biorąc pod uwagę kształtowanie się obrysu, najprawdopodobniej wkrótce dojdzie do wybuchu.

  4. #4
    Tak jak myślisz, że istnieje możliwość, że dow nie będzie blisko normalnego w najpóźniej w ciągu najbliższych 3 lat.

  5. #5
    Tak, jest szansa. Chodzi mi o to, że WTF jest normalne?

  6. #6
    Upewnij się, że badasz politycznie poprawne firmy, które mają silnych lobbystów pracujących z gangiem Obamy.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.
    YM spadł o 600 punktów w tygodniu, odkąd wysłałeś swoją egy, daj mi znać następnym razem, gdy spróbujesz wybrać dno, abym mógł zająć przeciwną stronę twojego handlu. wybieranie dna w YMEs to gra kubków w tej chwili imho, wciąż jest dużo miejsca na minus

  8. #8
    Zobacz, dlaczego gra na instrumentach pochodnych wydaje się teraz lepsza? W tej chwili nie możemy przewidzieć zbyt dobrze, ale wiemy, co się stanie, będzie duże.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zobacz, dlaczego gra na instrumentach pochodnych wydaje się teraz lepsza?
    W długim okresie czasu, tak. Moją obawą było, gdy sprawdzałem ceny opcji, cena wykonania miała już wysoką zmienność implikowaną.

  10. #10
    Australijski ASX spadł z około 6500 do 3300, czekam, aż odzyska przynajmniej jedną trzecią, zanim kupię akcje. Udziały dla mnie to miejsce do przechowywania gotówki, a nie do dużych zysków kapitałowych. Oznacza to, że nie czuję potrzeby, aby spróbować wybrać dno, ani nie będę czuł, że przegrałem, gdy brakuje mi nagłego zgromadzenia. Kupowanie dobrej jakości 20 najlepszych firm i trzymanie przez lata to mój plan ... FX to miejsce, w którym pieniądze będą pochodzić z zakupu tych akcji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.