co myślisz o włożeniu pieniędzy w dow - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: co myślisz o włożeniu pieniędzy w dow

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kiedy przychodzi to, czego powinienem szukać, myślę, że mówimy mniej więcej to samo. Tyle tylko, że znasz właściwe określenia = D
    Kogo obchodzi terminologia, gdy robisz spójne pieniądze. Pozdrowienia, Paul

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.
    Ryzykując duże zlecenie kupna na określonym poziomie, na podstawie tego, co opisujesz, po prostu obstawiasz czerwoneczarne na stole do ruletki. Zdecydowanie nie jest to handel ani inwestowanie, ponieważ wybranie dokładnej górnejdolnej części dowolnego cyklu rynkowego jest prawie niemożliwe, ponieważ takie wzniesieniaspadki są oczywiste dopiero z perspektywy czasu. Uważam jednak, że obecnie pewne wyraźne wartości pojawiają się w niektórych indywidualnych zasobach, biorąc pod uwagę fundamentalną siłę niektórych bilansów i modeli biznesowych, tych, którzy posiadają niezawodne zasoby przepływów pieniężnych, aby pokryć teraz hojne dywidendy. Nie znaczy to, że szersze indeksy nie spadną o kolejne 5%, 10%, 20%, a nawet o znacznie większą kwotę przed odbiorem. Aby złagodzić ryzyko spadku, kupuję pojedyncze akcje w Wielkiej Brytanii w tym tygodniu na bardzo stopniowych zasadach, przechodząc w sposób lekki i bardzo selektywny, ale jednocześnie utrzymując większość mojego proszku w oczekiwaniu na przyszłe możliwości. Cieszę się, że mogę utrzymać te transakcjeinwestycje w długim okresie i cieszyć się dywidendą, która z łatwością przekracza mój koszt kapitału, czekając na znaczny wzrost wartości kapitału. Prawie zawsze zabezpieczam moje długie pozycje na poszczególnych akcjach z pozycjami krótkich pozycji na indeksie, którego część stanowią, lub na wskaźniku porównawczym innego kraju.

  3. #23
    Myślę, że wciąż jest zbyt wysoka, bańka wciąż żyje i ma się dobrze. Może to być tendencja spadkowa od lat, co byłoby najlepszą rzeczą, jaka może się przydarzyć amerykańskiej gospodarce w dłuższej perspektywie.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.
    faktycznie tatuś to było 14K nie było, a teraz 7k. Myślę, że to 7000. Możesz na nią patrzeć na wiele różnych sposobów. ale jest tam chartistka, która patrzy na kropkę com z lat 1990-2009, a teraz na sytuację mieszkaniową, finansową, energetyczną, o tak i całą branżę (a.e. wielka trójka), a podwójny wierzchołek prowadzi do ciężkiego zwrotu. Fundys nie istnieje kraina optymizmu. a nasz nieustraszony przywódca kocha pracę astrphe. o tak, a my zamierzamy opodatkować sikanie bogaczy, abyśmy mogli zamknąć jeszcze więcej miejsc pracy. naprawdę dobrą wiadomością jest to, że kiedy wszystko się pali, możemy na tym zyskać. możesz zarabiać pieniądze, kiedy zobaczysz, że się dzieje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.