Utrata połączenia na Interbankfx około raz w tygodniu
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Utrata połączenia na Interbankfx około raz w tygodniu

  1. #1
    Jestem nowy, ale próbuję się uczyć. W każdym razie, często tracę połączenie z Interbankfx. Zwykle znajduje się na koncie Demo. Mam zarówno wersję demo, jak i na żywo. Straciłem też połączenie na żywo. To było regularne wydarzenie. Ktoś jeszcze doświadcza tego samego?

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem nowy, ale próbuję się uczyć. W każdym razie, często tracę połączenie z Interbankfx. Zwykle znajduje się na koncie Demo. Mam zarówno wersję demo, jak i na żywo. Straciłem też połączenie na żywo. To było regularne wydarzenie. Ktoś jeszcze doświadcza tego samego?
    Tak ... jest problem ... nie można się połączyć poprzez demo lub na żywo.

  3. #3
    Interbankfx używa tego samego serwera do konta demonstracyjnego na żywo, a będziesz cierpieć z powodu nieprawidłowego konta, który różni się od innych.

  4. #4
    Upewnij się, że Twoje wykresy nie mają zbyt dużych indentyfikatorów, jak step stochs, step ma's. Jeśli tak, to pomóż temu wykresowi jako domyślnemu wykresowi.

  5. #5
    Problemy z połączeniem powracają. Rozpoczęli 15 minutowe rozłączenia, które skutkowały ciągłymi ponownymi połączeniami 30min-1h. (Jan24 2008 - 2. miejsce w 2 miesiącu) Jeśli jesteś jednym z pierwszych, którzy kontaktują się z nimi w sprawie problemów, przedstawiciel IBFX zawsze zaprzecza problemom. Kilka pomniejszych rozłączeń kilka razy w tygodniu nigdy nie opuściło IBFX. I na koniec codziennie robią restart swoich serwerów raz dziennie, co skutkuje 2-3 minutami bezczynności.

  6. #6
    Większość otrzymuję Trade Context Busy, gdy próbuję wyjść z transakcji. Nie często, ale zdarza się. Innymi słowy, służba handlowa, której używają, jest zbyt zajęta, by próbować się ukryć.

  7. #7
    Lubię IBFX. Nie zgadzam się z kontami Demo i Live jest taka sama, mam konta MT3 i MT4, a czas wykonania jest inny. Mam 2 konta w brokerze liteforex ... jest tak wolno .. Pozdrawiam, Marcelo Marques

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.