Mega Behemoth SOB Indior kopie mój tyłek
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Mega Behemoth SOB Indior kopie mój tyłek

  1. #1
    1 Załącznik (-i) Cześć.

    Buduję widok rynku w kształcie oka, ale dostaję przepełnienia stosu podczas kompilacji, ponieważ moja wiedza programistyczna jest ograniczona i staram się zorganizować wiele informacji. Indior opiera się na tym
    . Codziennie aktualizowałem ją ręcznie, ponieważ był to dla mnie dobry sposób, aby zobaczyć, jak rzeczy poruszają się jako początkujący. Cóż, teraz mam rzeczywistą flagę, która generuje sygnały w wyższych ramach czasowych i chciałem użyć tego widoku z góry, aby uzyskać dobre wpisy.

    Zresztą sprawdź zrzut ekranu, ponieważ zawiera on szczegóły indi (w zasadzie instrukcje dotyczące korzystania).


    W kodzie jest teraz dużo powtórzeń, ponieważ nie jestem programistą. Mam jednak nadzieję, że ktoś jest na tyle miły, aby na niego spojrzeć i być może pomógł mi przełamać niektóre z tych rzeczy, używając kilku prostych funkcji, o których po prostu nie wiem. Po prostu kanibalizowałem to z innego martwego projektu i ... zmieniło się to w kolejną porażkę programistyczną.

    Więc ... każda pomoc jest niezwykle doceniana.

    Istnieje wiele bezmyślnych dostosowań, które należy wykonać, aby wszystko było poprawnie rozmieszczone. Mogę zrobić to wszystko. Po prostu chcę być w stanie sprawić, że ta gra będzie nieco czystsza na podstawowym poziomie i jestem absolutnie martwy w wodzie w tej chwili.

    Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję, że także za pomoc
    Zamierzę istniejącą pracę, którą wykonałem na indi, na dole tego posta (.mq4).

    Twoje zdrowie...

    https://www.forex-instant.com/attach...8291741204.mq4

  2. #2
    1 Załącznik (y) W celu przedłożenia do annałówforex-instanti większego Internetu poza tym, indi jest teraz zasadniczo zakończone. Skompiluj kod z najnowszego posta i pamiętaj, aby użyć przyrostka, prefiksu itp. Wartości, jeśli twój broker nazwał twoje pary czymś innym niż standardowy XXXYYY (np. GBPJPYm). przewidywał to domyślnie. Bo on jest pieprzonym mężczyzną. Dzięki jeszcze raz, . Jestem ci wdzięczny. Kupię ci pieprzoną kanapkę z szynką, jeśli kiedykolwiek się spotkamy, stary
    . Bazując na poziomie użyteczności indioru, podejrzewam, że wiele więcej będzie z niego korzystało i podobnie będzie ci wdzięczne. Wszystkiego najlepszego i powodzenia w handlu, R
    * Edycja właśnie zobaczyła twoją edycję, stary
    Cytat Zamieszczone przez ;
    edytuj: dręczy mnie i wciąż zapominam o tym pytać. pierwotnie (a przynajmniej jak to pamiętam) zaczynałeś od paska 1, a nie bieżącego paska. Zachowałem to również w ten sposób, ale zastanawiam się, czy to było niedopatrzenie z twojej strony, a ty zamierzałeś, aby zaczął pokazywać bieżącą wartość zamknięcia, tj. pasek 0, a nie od paska 1 i dalej.
    W tej chwili jestem obojętny na tę koncepcję. Nie chciałem, aby było zbyt nieporęczne na ekranie (zbyt szerokie, bo już jest ogromne) i czułem, że potrzebne są przynajmniej 3 pełne paski. Jeśli chcesz go dodać, człowieku. Dodaj to, dostosuj, użyj tego do diabła. Nie będę ci więcej przeszkadzał, bo ...
    nullto jest szczyty.
    https://www.forex-instant.com/forex-.../31-fxpro.html

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć. Buduję widok rynku w kształcie oka, ale dostaję przepełnienia stosu podczas kompilacji, ponieważ moja wiedza programistyczna jest ograniczona i staram się zorganizować wiele informacji. Indior opiera się na tym
    . Codziennie aktualizowałem ją ręcznie, ponieważ był to dla mnie dobry sposób, aby zobaczyć, jak rzeczy poruszają się jako początkujący. Cóż, teraz mam rzeczywistą flagę, która generuje sygnały w wyższych ramach czasowych i chciałem użyć tego widoku z góry, aby uzyskać dobre wpisy ....
    Wybrałeś jednego z najtrudniejszych typów osób do kodowania. Pierwszą rzeczą, którą zasugerowałbym, jest wybranie części innych elementów interfejsu Dashboard, najlepiej coś prostego i zrozumienie, jak to działa, a następnie skorzystaj z tego, czego nauczyłeś się dla swojego projektu. Oto jeden przykład:
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...eded-help.htmlPrzynajmniej tablice są koniecznością dla symboli i ram czasowych, a obiekty powinny być budowane za pomocą funkcji. I zacznij małe 2 lub 3 pary i może 2 ramy czasowe. Niech działają, a dodanie kolejnych będzie dość proste.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Powyższy fragment jest fragmentem jednego z moich doświadczeń, więc nie ma sensu w twoim, ale mam nadzieję, że daje ci to pojęcie o strukturze, której możesz użyć.
    To robi ... dziękuję.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wybrałeś jednego z najtrudniejszych typów osób do kodowania. Pierwszą rzeczą, którą zasugerowałbym, jest wybranie części innych elementów interfejsu Dashboard, najlepiej coś prostego i zrozumienie, jak to działa, a następnie skorzystaj z tego, czego nauczyłeś się dla swojego projektu. Oto jeden przykład:
    Dzięki za powiązanie tego wnętrza. Rozbroiłem 3 lub 4 inne deski rozdzielczej w Indiach, ale jeszcze tego nie widziałem. Pozwól mi zobaczyć, co mogę z tym zrobić. Bardzo doceniane, oboje.

  5. #5
    cóż, wyrzuciłeś mnie z wody. Ponownie odpowiadam na twojego premiera, ale po prostu stworzyłeś coś w rodzaju fortecy z piasku z reaktorem jądrowym, podczas gdy ja rzucałem worki z piaskiem. Właściwie to nie byłem nawet precyzyjny z moim podejściem. Wydaje mi się, że po prostu leżałem na brzuchu, po cichu pijąc piasek jak głupek. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć go na żywo. Wygląda na to, że zrobi to, co powinien. Jeszcze raz dziękuję ... R

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    zapomnieć o każdym innym guru z kodowania, który nie chce się pieprzyć, poza tym, że czyta ostatnią wartość otwarcia i zamknięcia. tak robi się gówno. Nie oczekuję, że to zrozumiesz. w rzeczywistości nie oczekuję, że ktokolwiek zrozumie, co zrobiłem. Pozdrowienia dla każdego, kto rzeczywiście może go śledzić i kto nie jest nieuchwytny. to, co zrobiłem, wcale nie jest trudne. to jest po prostu bardziej skomplikowane niż typowe brednie kiddy. jest jak jest.
    Niech to będzie lekcja dla dzieci ... zawsze zachowaj dumę i zaufaj swojej pracy. To przypomina mi Hopkowa, który ogłasza się byciem kodującym bogiem ... ale w tym przypadku wygląda na to, że wie, co robi! Mogę prawie wyobrazić sobie, że pochylam się nad dziobem Titanica krzycząc, że jestem królem świata.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To przypomina mi Hopkowa, który ogłasza się byciem kodującym bogiem ... ale w tym przypadku wygląda na to, że wie, co robi!
    funny you should mention that. what i originally wrote but then edited in fact referenced mr limpwood as an example of the type of constant turd scripting i was referring to. what was originally more of a fuck those lame shitcunts now sounds much more like an i'm so awesome. either way, fucked if i care! it is what it is. my work isn't great and could easily be made better, and i expect it will. but i'm not here trying to suck my own dick just because of a little mql, unlike some others. anyways. my work here is done.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    p.s. to indi działa również podczas weryfikacji historycznej. to nie jest bzdura na pseudonimie z limpwood.
    kurwa, nie, nie jest. jeszcze nie powiedziałem wystarczająco dużo w tym wątku. Powiedziałem to w PM, ale muszę to tutaj powiedzieć. Zrobiłeś więcej, niż mogłem się tego spodziewać i nie mogę ci wystarczająco podziękować, stary. Nie winię cię za to, że się wypaliłeś. To nie jest gówniany indior. To cholerne centrum kontrolne wrzucone do osobnego okna. Wielokrotnie dziękuję, stary. Zobacz teraz tę wersję. Wszystko co najlepsze .. R

  9. #9
    Koleś, pieprzyłeś to. Z parku. Właściwie to liżam mój monitor pomiędzy naciśnięciami klawiszy. Na prawdziwe ciasto, dzięki. Będę uczyć się z twojego kodu przez długi czas i ... niech to będzie znane. Są dobrzy ludzie z niesamowitymi umiejętnościami. nublet, jesteś wiecznym MĘŻEM! Dziękuję bardzo. R

  10. #10
    jeszcze więcej można zrobić i jeszcze bardziej wzmocnić (np. pozwolić ci określić, które pary chcesz, sprawić, by gra była przyjemna po zatrzymaniu w backtestingu itd.), ale zyski naprawdę nie są warte wysiłku, który mnie zawracał je wdrożyć. ktoś inny może zamiast tego grać. chyba że są jakieś błędy lub coś zepsute, to przypuszczam, że nadszedł czas, żeby odpieprzyć i wrócić do robienia własnego gówna, którego unikałem. Lubię szynkę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.